Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#1
To w sumie już...
W wielką radością informujemy, że kapitan drużyny Tomasz Wepa przedłużył kontrakt w klubem. Nowa umowa obowiązuje do 30/06/2019.
Bardzo fajnie, kontrakt na prawie 3 lata. To wyraźny sygnał, że drużyny nie buduje się od sukcesu do sukcesu, a w klubie przynajmniej pod względem sportowym zaczyna się patrzeć na dłuższą perspektywę.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#2
Jeśli awansujemy do I ligi to liczba piłkarzy, którzy będą chcieli przyjść do Odry znacząco się powiększy. Kto słabo spisze się na wiosnę to może propozycji podpisania umowy już nie otrzymać. Natomiast z piłkarzami którzy umieją utrzymać dobra formę przez długi czas warto podpisać długą umowę. Osobiście jestem zwolennikiem podnoszenia poziomu sportowego zawodników już będących w klubie, więc liczę, że ciężką pracą w zimie i grą na wiosnę wszyscy piłkarze pokażą, że stać ich na grę na I ligowym poziomie.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#3
Bardzo dobra wiadomość. Jeden z filarów drużyny, siła spokoju mająca źródło w jego doświadczeniu jest widoczna na boisku i przekłada się na grę całej drużyny, w dodatku od początku występów w Odrze każdy mecz na równym, solidnym poziomie. Czekamy na przedłużenie kontraktów z innymi kluczowymi piłkarzami, bo nie wątpię, że kapitan dał sygnał reszcie (a z tego co pamiętam, to kontrakt dłuższy niż do czerwca 2017 ma tylko Peroński).

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#5
Do przerwy 0:1 pisze:Jeśli awansujemy do I ligi to liczba piłkarzy, którzy będą chcieli przyjść do Odry znacząco się powiększy. Kto słabo spisze się na wiosnę to może propozycji podpisania umowy już nie otrzymać. Natomiast z piłkarzami którzy umieją utrzymać dobra formę przez długi czas warto podpisać długą umowę. Osobiście jestem zwolennikiem podnoszenia poziomu sportowego zawodników już będących w klubie, więc liczę, że ciężką pracą w zimie i grą na wiosnę wszyscy piłkarze pokażą, że stać ich na grę na I ligowym poziomie.
Niestety ale kilku pilkarzy takiej fosy nie jest w stanie przeskoczyc I nauczyc sie czegos wiecej w tym wieku. Ale nie nalezy teraz rezygnowac z nikogo ( Wazne atmosfera ) dopiero na koniec sezonu. Natomiast jak najszybciej trzeba sie wzmocnic. Przykladowo takim Niziolkiem z FC Klbuczbork

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#9
Ja nie chcialbym krytykować trenera ale on ostatnio sie myli ze składem.Wolny pokazuje sie z dobrej strony wchodzi na ostatnie 30 minut strzela ,asystuje a nie dostaje szansy od pierwszych minut,Mateusz Gancarczyk tez wchodzi w 2 polowie stwarza zagrozenie ale nie dostaje szans od pierwszych minut.Taki Brychlik czy Marek Gancarczyk dostaja szanse od pierwszych minut i tak troche ostatnio słabo to wyglada.Ja wiem ze Marzec podpadł trenerowi ale taki Krysian jest na lawce a jak wchodzi to wedlug mnie niczego nie wnosi.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#10
Zespół w tym roku wykonał ogromną pracę. Non stop liderował w III lidze, później wygrał baraże, wygrał puchar wojewódzki, a następnie w II lidze cały czas był w pierwszej trójce ligi. W zasadzie nie mieli jakiegoś większego spadku formy. Jednak teraz widać, że czują już ten maraton w kościach. Brakuje im świeżości, szybkości i czucia piłki. Jeśli chodzi o Marca to niestety widać u niego pewne mankamenty. Ma problem z obroną, co próba odbioru to faul. W jednym z meczy grał tylko drugie 45 minut, a po nich padł na murawę jakby zagrał mecz z dogrywką. Może niech nasz trener powie co myśli o tym zawodniku, bo jak widać coś Marzec nie może przebić się na stałe do składu.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#11
Marzec zapewne ma umowę że jeśli nie rozegra określonej ilości meczów będzie mógł odejść. I nie ma się co na niego złościć, postępuje racjonalnie, piłkarz w jego wieku jeśli chce coś osiągnąć to musi dużo grać. A w Odrze grał dużo nie będzie gdyż zupełnie nie wiedzieć po co Odra ma totalnie za szeroką kadrę. A do rozegrania jest 35 (ewentualnie +2) meczów w sezonie a nie 80 jak w profesjonalnej piłce. Do tego bardzo wiele zła zrobiło dokontraktowanie Marka G (według mnie najgorszy letni transfer jeśli wziąć wysokość kontraktu do efektu, plus totalna olewka trenera i drużyny). Wiem ze zimą kilku młodych piłkarzy chce pójść droga Kleemana.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#16
Tak, tak, niedobry Zarząd, niedobry trener, tylko Marzec biedny taki, cudowny piłkarz.

A prawda jest taka, że chłop wyżej sra niż dupe ma, na meczach Odry II nawet nie udawał, że nie ma drużyny w dupie. Teraz przynosi(ł) L4 z chorobami niemożliwymi do zweryfkowania. No trudno, mi się jako piłkarz pod względem umiejętności podoba, a że ma charakter spierdolony to cóż. Niech szuka szczęścia gdzie indziej.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#18
Kto wie, gdzie jest prawda. STAB szkoleniowy I zarzad wiedzialem lepiej niz kibice. Ale LooZ nie pamietaszanujesz jak mielismy po 20 lat. Przeciez wtedy czlowiek chce wojowac z calym swiatem. Marzec pokazac wsYstkim ze ma talent, kiwka, przyjecie,podanie, przeglad. Jeden mankament to chyba slaba kondycha, ale to zawsze mozesz zbudowac, natomiast techniki w tym wieku juz sie nie nauczysz, mozesz tylko poprawic lub udoskonalic. Z nim chyba potrzebne byly rozmowy. A przeciez byly mecze w ktorych wrecz powinien zagrac, przy slabszej dyspozcji pozostalych pilkarzy. Jak odejdzie to jego sprawa, ale trudno znaleSC takich mlodych zdolnych I swoich. Takie grajki jak Marki G, duzo juz dla Odry nie zdzialaja. Patrzmy perspektywicznie. Zdolni mlodzi, sprawdzeni, oraz nowi lepsI od ktorych ucza sie obecni to klucz do awansow I rozwoju.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#24
Figiel to chyba najlepszy pomocnik w naszej lidze, 25 lat, kapitan Rakowa. Nie do wyciagniecia przez druzyny 1-szo ligowe, ale, ale znalem przypadki, ze wlasnie tacy pilkarze szukali nowych wyzwan I po latach pracy dziekowali za gre w danym klubie I przenosili sie do silniejszych finansowo. Gdyby Odra zaproponowala ciekawy numer zlotowkowy, marzenie. Latwiej chyba Niziolka z FC Kluczork
cron