Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#127
Wrzesień jest lepszym wyborem niż Wróbel , jest o wiele młodszy i grał już w 1 lidze. W Sosnowcu miał dobrą opinię , jako jeden z zawodników który przyczynił się do awansu do 1 ligi.A ten Bodziony to ten sezon ma słabiutki , wg mnie to żadne wzmocnienie by było a jakaś po 30 latkowa zapachaj dziura.
Jeśli chodzi o napastnika mam propozycję na przyszłość.Michał Fidziukiewicz. Poprzedni sezon udany 31 spotkań w I lidze i 12 goli tylko niestety teraz ma rehabilitację po kontuzji barku.Gdyby nie miał 1 składu w Sosnowcu to czemu by go nie ściągnąć.A już trenuje bo widziałem wywiad z 24.10.16 na stronie Zagłębia.Wg mnie to byłby dobry transfer , gorszy od Staronia nie będzie.A do marca by powrócił do formy sprzed kontuzji.

PS
Wrzesień mi się kojarzy z Football Managerem 2013 wtedy miał 18 lat i był Prawo-skrzydłowym.
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 grudnia 2016, 14:29 przez Jacelinho, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#128
A w Rozwoju to chyba 'ostatni gasi światło', bo odeszli zarówno dwaj najlepsi gracze, jak i dobry trener (który pewnie wiedział, że straci gwiazdy i nie chciał firmować swoim nazwiskiem spadku). Z Błękitnych też może odejść 2 kluczowych piłkarzy, ciekawe kto (poza czołową trójką) a w planach na zimę się wzmocnić.

Wrzesień nominalnie środkowy pomocnik, ale tak jak jest w NTO - może grać na wielu pozycjach, w Rozwoju grał ostatnio trochę jako napastnik z konieczności. Ale myślę, że przy odejściu Ałdasia jest szykowany właśnie do środka.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#130
respest pisze:Trochę mnie śmieszy to ukrywanie z kim negocjowaliśmy, tym bardziej, że nie pracujesz chyba w klubie, nie? Wiesz kto, to pisz nazwisko, nie chcesz ujawniać, to nie pisz w ogóle.

Dla mnie Wrzesień ok, zresztą przypomnę moją listę:
Gryf: R.Chwastek LO/LP
Kotwica: R.Szywacz PO, P.Giel N
Legionovia: M.Wodecki LP/PP/N
Olimpia E.: J.Bojas LP/PP, P.Piceluk N
Olimpia Z.: B.Biel LP/PP, F.Piasecki N
Puszcza: M.Staniszewski BR, M.Czarny ŚO, M.Domański ŚP, K.Łączek LO/LP
Radomiak: M.Świdzikowski ŚO, M.Spychała PO, B.Sulkowski LO, Leandro N
Raków: T.Petrasek ŚO, R.Figiel ŚP, P.Oziębała PP
Rozwój: M.Wrzesień ŚP
Siarka: M.Stefanik ŚP, H.Tomalski LP, M.Żebrakowski N
Stal: A.Gębalski N
Wrzesień u nas, Szywacz już w 1 lidze w Sandecji. Jeszcze kilku do wyciągnięcia. ;)

No i linia pomocy robi się ciekawa. Jeszcze weźmiemy jego (http://www.90minut.pl/kariera.php?id=18033) + jego (http://www.90minut.pl/kariera.php?id=32259) i będziemy mogli być pełnoprawnie nazywani Rycerzami Jesieni/Wiosny. ;)
Kwiecien bylby super, mielibysmy Wrzesien-Marzec-Kwiecien hahaha, i Gancarczykow, ale raczej nie bedziemy w stanie mu zaoferowac wymagan finansowych i nie jestem pewien, czy ma w planach opusic Chrobry

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#137
Wywiad z Wrześniem - http://rozwoj.info.pl/mateusz-wrzesien- ... gl-wywiad/
Dlaczego twój wybór padł na Odrę Opole?
– Przede wszystkim, bardzo spodobał mi się projekt, jaki przedstawili mi włodarze Odry. Wyszli z bardzo konkretną ofertą i byli zdeterminowani, bym grał w ich drużynie. To w takich momentach bardzo ważne dla zawodnika. Trudno też ukrywać, że Odra zmierza milowymi krokami ku pierwszej lidze i chciałbym w tym uczestniczyć. Półtora roku temu awansowałem z Zagłębiem Sosnowiec i było to fantastyczne uczucie.

Czy Odra Opole to ma być dla ciebie kolejny przystanek na drodze ku wymarzonej ekstraklasie?
– Nie traktuję Odry jako przystanku. Jest to stabilny, mocno stojący klub z tradycjami i dużą rzeszą kibiców, który bardzo chce awansować do pierwszej ligi i ma ku temu wszelkie możliwości. A zatem – nic, tylko grać, zdobywać punkty, utrzymać spokojnie zielone pole. A co będzie w przyszłości? Zobaczymy. Na pewno ekstraklasa to mój cel, na który ciężką, tytaniczną pracą chcę zasłużyć.
Warto przypomnieć, że MW ma z nami kontrakt aż na 2,5 roku.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#150
Wodecki to ciekawy zawodnik. Mocno uderza na bramkę i strzela ładne gole. Szkoda tylko, że Odrze nie udaje się pozyskać kogoś z I ligi. A jeśli chodzi o Kluczbork to ściągają zawodników takich na jakich ich finansowo stać. Jeśli się utrzymają to będzie cud. Myślę jednak, że cudu nie będzie.
Ostatnio zmieniony sobota, 17 grudnia 2016, 8:36 przez Do przerwy 0:1, łącznie zmieniany 1 raz.
cron