Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#104
Ze statystyk wynika że sędziowie nas " bardzo lubili" jesienią
Ulubieńcy sędziów (wg różnicy pomiędzy karnymi podyktowanymi dla i przeciw drużynie)

nazwa dla przeciw bilans
Olimpia Elbląg 8 5 3
Raków Częstochowa 5 3 2
Legionovia Legionowo 4 2 2
Stal Stalowa Wola 3 1 2
Siarka Tarnobrzeg 4 2 2
Gryf Wejherowo 3 1 2
GKS Bełchatów 4 2 2
Puszcza Niepołomice 6 4 2
Radomiak Radom 5 4 1
Kotwica Kołobrzeg 3 3 0
ROW 1964 Rybnik 1 1 0
Olimpia Zambrów 2 3 -1
Błękitni Stargard 2 4 -2
Polonia Bytom 1 3 -2
Rozwój Katowice 2 5 -3
Warta Poznań 3 6 -3
Polonia Warszawa 3 6 -3
Odra Opole 2 6 -4
Kolejno: nazwa klubu, karne dla drużyny, karne przeciw drużynie, bilans karnych (różnica karnych podyktowanych dla i przeciw drużynie)

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#105
kornik pisze:Ludzie dajcie juz spokój z tym Niziołkiem,nie róbcie z niego mega pilkarza.Gdyby był taki dobry to by już dawno grał w ekstraklasie.Jeżeli trafi do Łęcznej to zobaczymy ile będzie tam grał, bo nawet w takim słabym zespole ekstraklasy jest duża konkurencja.Trzeba szukać innych zawodników.
Jak napisalem wczesniej w ekstraklapie to on zadna gwiazda nie bedzie, ale w Odrze bylby jednym z lepszych jak nie najlepszym. Wlasnie takich pilkarzy w Oderce brak. A gdy istnieje sznansa to trzeba probowac. Gdy odejdzie do innego klubu, temat przestanie istniec.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#108
Po 1 to twój post jest kompletnie bez sensu ponieważ wiadomo już ze odchodzi Kolanko Krystian i Ałdaś ewentualnie jeśli ktoś otrzyma propozycje z ligi wyżej

Po 2 co ma oznaczać " jeden z Garnków. Wiadomo który nie podoła w 1 lidze " Ja sie pytam skąd wiadomo? To my gramy w 1 czy 2 lidze? Na tą chwilę każdy z nich sobie radzi więc niewiem czemu mielibyśmy któregoś zwalniać

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#118
Trochę mnie śmieszy to ukrywanie z kim negocjowaliśmy, tym bardziej, że nie pracujesz chyba w klubie, nie? Wiesz kto, to pisz nazwisko, nie chcesz ujawniać, to nie pisz w ogóle.

Dla mnie Wrzesień ok, zresztą przypomnę moją listę:
Gryf: R.Chwastek LO/LP
Kotwica: R.Szywacz PO, P.Giel N
Legionovia: M.Wodecki LP/PP/N
Olimpia E.: J.Bojas LP/PP, P.Piceluk N
Olimpia Z.: B.Biel LP/PP, F.Piasecki N
Puszcza: M.Staniszewski BR, M.Czarny ŚO, M.Domański ŚP, K.Łączek LO/LP
Radomiak: M.Świdzikowski ŚO, M.Spychała PO, B.Sulkowski LO, Leandro N
Raków: T.Petrasek ŚO, R.Figiel ŚP, P.Oziębała PP
Rozwój: M.Wrzesień ŚP
Siarka: M.Stefanik ŚP, H.Tomalski LP, M.Żebrakowski N
Stal: A.Gębalski N
Wrzesień u nas, Szywacz już w 1 lidze w Sandecji. Jeszcze kilku do wyciągnięcia. ;)

No i linia pomocy robi się ciekawa. Jeszcze weźmiemy jego (http://www.90minut.pl/kariera.php?id=18033) + jego (http://www.90minut.pl/kariera.php?id=32259) i będziemy mogli być pełnoprawnie nazywani Rycerzami Jesieni/Wiosny. ;)

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#122
Wrzesień wygląda na bardzo ciekawego piłkarza. Jeden z filarów Rozwoju, w Sosnowcu wspominany jako ten, który miał znaczny udział w awansie do 1 ligi jak i uwielbiany za twardy boiskowy charakter. Był blisko ekstraklasowej Jagielloni, więc ma sobie i innym z pewnością dużo do udowodenia. Dużo ciekawsze nazwisko w mojej ocenie niż Wróbel.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2016/17. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#124
NTO już opisało tego piłkarza ;)
W Sosnowcu zawodnik spisywał się znakomicie przez półtora roku. Miał duży wkład w awans Zagłębia do 1 ligi, został wybrany przez kibiców najlepszym zawodnikiem zespołu. Półtora roku temu był na dobrej drodze, by trafić do ekstraklasy. Trenował z Jagiellonią Białystok, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło i wylądował w 2-ligowej Kotwicy Kołobrzeg.
http://www.nto.pl/sport/pilka-nozna/a/o ... ,11573252/
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron