Re: 18. k.: Stal Stalowa Wola - Odra Opole (nd.20.11, g.13)

#28
Nie widziałem meczu w 1 połowie więc odniosę się tylko do 2 części spotkania. Boisko z perspektywy tv wyglądało fatalnie, piłka podskakiwała cały czas. Mówi się, że murawa jest taka sama dla obu drużyn, ale wydaje się, że zawodnicy Odry są lepsi technicznie i nie mogli tam wykorzystać tego atutu. Mimo iż mecz był dosyć wyrównany, to Odra wyglądała trochę lepiej od Stali. Cholernie szkoda tej porażki bo Stal nie zasługiwała na wygraną w 2 połowie, prawdę mówiąc Odra też nie stworzyła za wiele sytuacji.Remis byłby sprawiedliwy, mimo iż przed meczem po cichu liczyłem na 3 pkt. Niestety dobra wrzutka, ładne uderzenie głowa i przegrywamy 2-1. Chyba trener Wieczorek przed meczem z Legionowią miał rację mówiąć, że Odrze będzie cięzko tak dobrze punktować w pózniejszej części sezonu, gdy nie bedzie juz postrzegana jako beniaminek i drużyna raczej do pokonania. Widać, że przeciwnicy podchodzą z większym respektem i trudniej o punkty. W ostatnich 5 meczach Odra zdobyła tylko 7pkt. Nie można szukać przyczyny w trudach sezonu bo wszystkie drużyny rozegrały taką samą ilość meczów. Przewaga topnieje, zimą będą potrzebne wzmocnienia. Teraz w Warszawie trzeba koniecznie wygrać, aby nie tracić dystansu do Rakowa i Radomiaka .Puszcza lub Siarka straci bądz stracą punkty, bo grają ze sobą więc będzie możliwość powiększenia przewagi nad 4 drużyną.
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 listopada 2016, 14:25 przez sokrates, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 18. k.: Stal Stalowa Wola - Odra Opole (nd.20.11, g.13)

#32
Trochę mi w ataku brakowało Wolnego od początku. Ma ciąg na bramkę, po wejściu nie bał się walki i brał czynny udział w tych dobrych 10-15 minutach. Brychlik w ataku niewidoczny, co jest do przewidzenia, raczej schodzi do pomocy niż czai się wśród ostatnich obronców. Chwała mu, że w tej jednej sytuacji którą miał nie kombinował tylko huknął w środek, choć to pewnie oznacza dalej ławkę dla Wolnego.

Re: 18. k.: Stal Stalowa Wola - Odra Opole (nd.20.11, g.13)

#33
Chodziło mi o to by nie pisać że jak nie gra tam Stalowa, to chodzą krowy albo są roboty budowlane. Po co? Murawa w stanie kiepskim, ale 3/4 klubów w 2 lidze a nawet część w 1 lidze ma taką murawę w listopadzie. Raków wygrał ze Stalową 3-0 na murawie w podobnym stanie(też była zła pogoda a wcześniej deszcz). To jest taka liga, poza tym Stalówka u siebie jest mocna, bo wygrał tam tylko Raków i na początku Radomiak.

Re: 18. k.: Stal Stalowa Wola - Odra Opole (nd.20.11, g.13)

#34
Każda passa ma swój koniec, nie przegraliśmy ponad półtora roku w meczu wyjazdowym. Dodatkowo dalej jesteśmy beniaminkiem i w najsmielszych snach nie przypuszczałem że o tej porze będę widział Odrę tylko z dwiema porazkami w sezonie. Teraz przerwa (no jeszcze jeden mecz) i będzie trudniej.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: 18. k.: Stal Stalowa Wola - Odra Opole (nd.20.11, g.13)

#35
Zobaczymy czy trudniej. Awansować wyżej chce może z 5 klubów, my mamy i solidnego trenera i w miarę rozsądny pod względem sportowym Zarząd. Mamy też stabilność finansową, o co poza "wielką trójką" (Odra, Raków, Radomiak) łatwo nie jest. Ja jestem optymistą, a jestem przekonany, że przyjdą na wiosnę mocne wzmocnienia.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron