Re: 10. k.: Odra Opole - Radomiak Radom (sb.24.09 g.16)

#26
Looz nie wstyd, żenada, ale ludzie przychodzą na mecz, żeby obejrzeć bramki i wygrane.Po drugie takie mecze z solidnymi przeciwnikami weryfikują umiejętności zawodników. Nie widzę powodu, żeby ich ciągle głaskać i mówić, że jest super. Jeśli chodzi o zaniżanie frekwencji to żeby później nikt nie wysuwał argumentu, że stadion budować mniejszy lub w ogóle nie potrzebny, bo tylko 2000 osób chodzi na Odrę.

Re: 10. k.: Odra Opole - Radomiak Radom (sb.24.09 g.16)

#30
Darso1 pisze:Spór o frekwencję jest ważny. Lecz wyjaśnijcie mi logikę zabezpieczenia imprezy masowej gdy ponad 2k ludu wychodzi przez bramkę szerokosci 1,5 m.
Niech jakiemuś poj.... wpadnie do głowy wywołać panikę to nie chcę sobie nawet tego wyobrazić. Czy nie można otworzyć bram z tyłu a obstawić tylko sektora gości? Co za pojeb to wymyślił? ( Pewnie ma WYSOKIE uprawnienia do tworzenia schematów zapewnienia bezpieczeństwa imprez masowych)
Zgadzam się w 100%. Ta brama na sektory B,C, D to jakiś dramat!
Jak to możliwe, że nie można zamontować bramy całkowicie otwieralnej po meczu?
ODRA OPOLE 1945

Re: 10. k.: Odra Opole - Radomiak Radom (sb.24.09 g.16)

#35
U nas w młynie naliczyłem ~250 osób (żenada). Gości było 100. Daje to nam 1100 osób na reszcie stadionu.

Tutaj mieści się od 4 rzędu w górę ~350 osób.
Obrazek
Na tym zdjęciu jest ok 700 osób (licząc jako pełne sektory).

Na tym jest ok 300.
Obrazek
Już mamy 1450.

Nie wiem ile siedzi po drugiej stronie VIPów (brak fotek), ale nie mam powodu przypuszczać żeby było to znacząco mniej - mam zdjęcie zrobione komórką i na oko wygląda to podobnie. Niech będzie to 500 osób, a nie 700.

Daje nam to 1.950 osób, ale spokojnie może to być bardziej 2.200. Brak materiałów które pozwalałyby na dokładniejsze policzenie, ale obstawiam, że 2.000 to minimum.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron