Który mecz wyjazdowy w TVP3?

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole
Liczba głosów: 4 (6%)
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
Liczba głosów: 11 (16%)
Błękitni Stargard Szczeciński - Odra Opole
Liczba głosów: 2 (3%)
Kotwica Kołobrzeg - Odra Opole
Liczba głosów: 9 (13%)
Polonia Bytom - Odra Opole
Liczba głosów: 17 (25%)
Stal Stalowa Wola - Odra Opole
Liczba głosów: 6 (9%)
Polonia Warszawa - Odra Opole
Liczba głosów: 20 (29%)
Liczba głosów: 69

Re: Transmisja z wyjazdu w TVP3 - który mecz?

#6
Polonia Warszawa.
Zgadza sie ze serwis slaskie.tv prowadzi ostatnio transmisje w ppv to jednak jesli TVP zrobi transmisje z innego meczu to jest szansa,ze zobaczymy Odre na zywo conajmniej 2 razy bo jest duza szansa ze serwis slaskie.tv pokarze rowniez nasze mecze z Rozwojem i Rakowem. Sa to mecze grane u siebie jednak nie kazdy ma mozliwosc zobaczyc je w Opolu i z ktorej by strony nie patrzec Odra robi sie medialana i o to w tym wszystkim chodzi.
Mysle,ze pod koniec sezonu Polonia Warszawa bedzie w gornej polowce tabeli i czysto pilkarsko poza Puszczą i ewentualnie Siarką - piłkarsko lepszego wyjazdowego przeciwnika w tej rundzie nie bedziemy mieli.

Re: Transmisja z wyjazdu w TVP3 - który mecz?

#12
Geordie's pisze:Mecz z Polonią Bytom będzie ciekawy pod kątem kibicowskim. Dobra frekwencja, zgodowa atmosfera, doping dla obu drużyn. Ważne, aby taka transmisja przekonała ludzi aby przyszli na stadion, podjarali się atmosferą itp. A kto ma pojechać to i tak pojedzie do Bytomia. Więc głosuję na PB - Odra.
Chyba faktycznie najlepiej wyjdzie jeżeli będzie to mecz z PB

Re: Transmisja z wyjazdu w TVP3 - który mecz?

#14
Mam nadzieję, że będzie inny, bo akurat mecze Kotwicy można regularnie oglądać w Internecie. W tym sezonie były transmisje chyba ze wszystkich spotkań w Kołobrzegu. Trafiają potem na stałe na You Tube. Oto link do ostatniego meczu z Siarką Tarnobrzeg.

https://www.youtube.com/watch?v=c0gBPCfUfo0

Dla naszego sztabu trenerskiego to komfortowa sytuacja - dzięki temu mogą dysponować całymi meczami rywala na własnym boisku, a przecież już niedługo będziemy tam grać.

Re: Transmisja z wyjazdu w TVP3 - który mecz?

#18
Dokładnie. A mecze w Opolu nie powinny mieć żadnej reklamy - jak ktoś będzie chciał się dowiedzieć, to się dowie. I ogólnie to powinno być dostępne tylko 10 biletów za 1.000zł, jak komuś zależy to sprzeda nerkę, ale przyjdzie... Nie wspominam już o tym, że wyniki powinny być dopiero w poniedziałkowej gazecie, przez ten internet to się ludzie rozleniwiają.

Mam nadzieję, że do Ekstraklasy nie awansujemy, tam mecze są nawet w poniedziałki! No kto to widział!

A w ogóle, to mam nadzieję, że wejdzie ta nowelizacja ustawy i kibocować będzie można tylko z licencją... #pdk
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Transmisja z wyjazdu w TVP3 - który mecz?

#20
zielu pisze:LooZ Twoje przykłady są z dupy wzięte, mamy mega żenujące liczby wyjazdowe, i chodzi mi o to, że transmisje meczów nie sprzyjają ich poprawieniu.
Nie wydaje mi się, żeby transmisje miały jakikolwiek wpływ na "żenujące liczby wyjazdowe". Myślę, że mogą nawet na niektórych niezdecydowanych działać mobilizujaco. Ale może się mylę.
Ostatnio zmieniony czwartek, 8 września 2016, 18:59 przez fc_kepno, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Re: Transmisja z wyjazdu w TVP3 - który mecz?

#22
Jak kiedyś awansujemy do ekstraklasy to transmisja meczu bedzie co tydzień,to co będziemy zwalać na Canal+ ze puszczają nasze mecze i dlatego malo kibiców jezdzi na wyjazdy ?
Pozatym to bedzie jedna transmisja na tvp,teraz byla w Legionowie na Łączy nas Piłka ale reszta meczów wyjazdowych nie bedzie nigdzie transmitowana.Niektórzy nie maja czasu na dalekie wyjazdy lub kasy.
cron