6. k.: Odra Opole - Gryf Wejherowo (śb. 27.08 g.17)

#1
Panowie (i panie). Następny mecz u nas już za tydzień. W związku z tym, że klub ma najwyraźniej wyjebane na frekwencję i promowanie meczów, apeluję, abyście również wy przyłożyli rękę do lepszej frekwencji - zapraszajcie znajomych którzy dawno nie byli na meczach, bierzcie rodziny, wnuków, synów, córki i kogo popadnie.

Odra gra dobrą piłkę, atrakcyjną, jest liderem. Musimy dołożyć swoją cegiełkę.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 6. k.: Odra Opole - Gryf Wejherowo (śb. 27.08 g.17)

#4
Kolego yopo. Może to klub wchodzi JO w paradę? ;) Nasze wydarzenie powstało pierwsze, a z godzinę później nagle pojawiło się klubu. Przypadek? Czy może kwestia tego, że pewne osoby postanowiły wyjść na wojenną ścieżkę z moją skromną osobą?

Wystarczył lekki opierdol i nagle Odra Opole ma wysokiej jakości zdjęcia na FB bez "znaku wodnego". Nagle szybko pojawiają się bramki w rozdzielczości wyżej niż ziemniak, na oficjalnym profilu klubu.

Wydarzenie usuniemy, ale kiedy powstawało nie było żadnej gwarancji, że klub przedstawi swoją alternatywę, bo jak na razie promocji meczów po prostu nie ma.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 6. k.: Odra Opole - Gryf Wejherowo (śb. 27.08 g.17)

#13
LooZ^ pisze:Wyrównany? W którym momencie? ;)

Jakim cudem nie jest 4:1 to ja nie wiem.
No teraz to Ciebie poniosło. W pierwszej połowie Gryf miał dwie setki przy naszym słupku bodaj Mateusza G. Mecz mega słaby z obu stron, usypiające tempo, najsłabszy mecz Odry od dawna, a wygraną zawdzięczamy kuriozalnemu wypluciu piłki przez bramkarza przy słabym strzale przewrotką Waldka i indywidualnemu przebłyskowi Wolnego. Ale jak wygrywamy nawet w takim meczu, to znaczy, że forma jest (trochę przypomniał mi się mecz Polska-Ukraina na Euro).

No i oczywiście wydarzeniem meczu długo wyczekiwany na forum debiut 'Marcowego'!!! I teraz wszystkie niedowiarki powinny posypać głowę popiołem, bo zaprezentował się tak jak opisywali go tutaj rodzi...kole...fani. Walczył, rwał, jeszcze brakuje szybszych powrotów do obrony, ale pozytywny występ. :)

Re: 6. k.: Odra Opole - Gryf Wejherowo (śb. 27.08 g.17)

#16
W statystykach poprzeczka, ale od zewnętrznej strony i opadająca dużym lobem przy całkowitej kontroli lotu piłki bramkarza. :) A te opinie to podejrzewam kurtuazja, zresztą wytykając grę Odrze trenerzy Gryfa musieli by też powiedzieć o słabej grze swojego zespołu. Co by nie mówić o Smółce, to trochę tęskno do jego konferencji, gdzie potrafił powiedzieć coś prosto z mostu. ;) W drugiej połowie rzeczywiście dwie sytuacje miał Mateusz, ale wykończenie tych akcji z litości przemilczę (choć strzelić z pola bramkowego na aut nie powstydziłby się nawet Kucharczyk ;) ). Co do Odry zawsze staram się robić dobrą minę do złej gry i zdarza mi się być nieobektywnym, ale dzisiaj szczególnie pierwsza połowa nie dość że wynudziła, to po prostu według mnie była przestana przez 95% czasu. No ale spoko, zawsze taki mecz może się trafić, oby jako 'wypadek przy pracy'.

Re: 6. k.: Odra Opole - Gryf Wejherowo (śb. 27.08 g.17)

#19
Dziękuję za wolę walki ambicję grę do końca.Wygrywamy mecz,przy 30stopniowym upale,gramy co trzy dni i wybrzydzacie,ze slabow i zle.Ten mecz wygraliśmy dzieki odpowiedniemu zbilansowaniu czasu gry zawodników,zmianom,taktyce itp.Pierwsza połowa rzeczywiscie slabsza,ale tego oczekiwałem.W drugiej byliśmy zdecydowanie lepsi.Byłbym zapomniał,jakie wrazenia po grze Marca?Looz tydzien temu był ponoć najslabszy na treningach.Chlopak ma niesamowity potencjał.Dawno temu nie było u nas takiego grajka

Re: 6. k.: Odra Opole - Gryf Wejherowo (śb. 27.08 g.17)

#24
Mecz z wszystkimi walorami widowiska piłkarskiego. Nasze Chłopaki waleczne do ostatniej minuty, aż miło patrzeć. Lepsza skuteczność ustawiłaby wynik wcześniej, ale wtedy byłoby nudno do końca, a tak napięcie i eksplozja radości po ostatnim gwizdku. Marzec zrobił dobre wrażenie, ale to dopiero 30 minut, więc za wcześnie na jakieś miarodajne oceny. Brawo dla całej Drużyny za zaangażowanie, a dla Trenera Furlepy za mądrość i odwagę w decyzjach.
cron