Przerwa urlopowa serwisu ???

#1
Wielki szacunek dla Looza za prowadzenie serwisu , który ma w dużym stopniu charakter autorski , lecz przede wszystkim informacyjny . Czy nie uda się jednak utrzymać funkcjonowania części informacyjnej ( odesłanie na itvsport.pl doceniam ) . Wydaje mi się to koniecznością !!!! z wielu powodów . Jeśli istnieje obawa o kształt reszty , która ma charakter jednak autorski to można ja zawiesić .Jeszcze raz dzięki Looz .

Re: Przerwa urlopowa serwisu ???

#5
Pozdro dla Jacy. Duzo dobrego. Szkoda jednak ze w Oderce ktora ma tysice kibicow nie ma nikogo ktory moglby zastapic Jace na te kilka dni. Nowy sezon blisko pilkarze trenuja a ifo z klubu nie bedzie. A teraz trzeba najwiecej nakrecac emocje, tak zeby na pierwszy mecz przyszlo 3 tysiaki.

Nieporozumienie

#7
Patrząc na sprawę z boku (obiektywnie), to jakieś nieporozumienie, że oficjalna strona szanującego się klubu (a za taki chyba chcemy się uważać) ma przerwę w dostarczaniu informacji w powodu urlopu jednej osoby... To chyba najlepiej świadczy, ile jeszcze brakuje nam do organizacyjnej przyzwoitości na poziomie - powiedzmy co najmniej - I ligi... Udanego wypoczynku Jacy życzę, bo to nie jego wina. Każdy ma prawo do odpoczynku :)

Re: Przerwa urlopowa serwisu ???

#8
Jaca jest pracownikiem klubu ale i milosnikiem - kibicem Oderki. Robi to co kocha. Natomiast zgadzam sie z trafna opinia xyz ? Miejmy nadzieje ze w przyszlosci bedzie to wygladalo troszke lepiej. No coz to dopiero 4 klasa. Zycze wszystkim przyjemnych wakacji a pilkarzom zapierdolku i litrow wycisnietego potu na treningach. Wszyscy obecni w Opolu w czwartek na spotkanie kibicow !

Re: Przerwa urlopowa serwisu ???

#9
Pozdrowienia z wakacji!

Przez te niespełna dwa tygodnie, ba... może przez cały rok(!) korzystałbym z jakiegoś alternatywnego serwisu o naszym klubie. To pokazuje gdzie jesteśmy, a nie to, że w środku sezonu ogórkowego OKS przez parę chwil poserwisuje Misiek u siebie.

PS. Snajper dla Ciebie szczególne całusy mordo Ty moja :-)
cron