Re: Stadion dla Odry

#1101
Finalnie swoje projekty zgłosiło (minium) 11 firm. Niestety, czekają do sierpnia w sejfie ;) Faktycznie pojawił się problem z dostępnością członków komisji konkursowej, ci urzędnicy... ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stadion dla Odry

#1105
Długo czekaliśmy żeby w końcu coś w temacie stadionu zaczęło się dziać. Taki przestój jest dla mnie niezrozumiały. Chcę wierzyć, że to kalendarz wyborczy, bo ta niedostępność członków komisji jest najbardziej niepoważnym tłumaczeniem jakie mogłoby przyjść komuś do głowy. I jeżeli to tłumaczenie jest prawdziwe, to mam obawy czy komisja, która nie przewidziała że w lipcu są wakacje jest w stanie rzetelnie ocenić te koncepcje. I już teraz wiadomo, że będą protesty przegranych po tych "2 miesiącach w sejfie", bo to po prostu obniża wiarygodność.

Re: Stadion dla Odry

#1106
Protestów na 95% nie będzie, to nie ten etap (raczej przy przetargu na budowę). Też mnie to oczywiście nie cieszy, ale ten miesiąc dłużej już wytrzymam. Pamiętajcie, że większość członków komisji to urzędnicy, a system urlopów w urzędach wygląda trochę inaczej niż jesteśmy przyzwyczajeni. Szkoda, ale jakoś dotrwamy.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stadion dla Odry

#1107
11 koncepcji na nowy stadion w Opolu. Najlepszą ratusz wybierze w sierpniu
Według pierwotnego planu komisja konkursowa miała obradować już w najbliższy poniedziałek, ale spotkanie zostanie przełożone. – Dzieje się tak w związku z napływem dużej liczby prac. Zgłoszono aż 11 koncepcji, co stanowi spory materiał do sprawdzenia przez sędziego referenta – tłumaczy Katarzyna Oborska-Marciniak, rzeczniczka prezydenta Opola. – W związku z tym została podjęta decyzja o przesunięciu posiedzenia komisji konkursowej, które odbędzie się w połowie sierpnia – dodaje.
http://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086, ... ierze.html
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stadion dla Odry

#1119
Na potwierdzenie kwestii gustu mi bardziej podobają się kwadraciaki, ale ze jeszcze niedawno nie wierzyłem że dożyje czasów Odry w najwyższej klasie rozgrywkowej, nie mówiąc już o stadionie to będę wniebowziety nawet jak stadion będzie w kształcie kalafiora

Re: Stadion dla Odry

#1120
Z 11 projektów około 5-6 jest fajnych. Myślę, że będzie z czego wybrać, a spodziewać się można tak jak mówiłem projektów podobnych do tego co pojawiało się ostatnio w różnych polskich miastach jak Katowice, Sosnowiec czy Olsztyn.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron