Re: Stadion dla Odry

#1335
Szczerze mówiąc, pozytywnie zaskakuje mnie procent pozytywnych opinii i komentarzy na FB. Spodziewałem się znacznie większego pierdolenia wiecznych malkontentów. Kiedy możemy się spodziewać przysłowiowego wbicia lopaty, uwzględniając czas na wszelkie procedury? Jest szansa w tym roku??

Re: Stadion dla Odry

#1337
Myślę że nie ma co liczyć na jakies wielkie przyspieszenie prac - Mirbud ma naprawdę spory portfel zamówień (akurat interesowałem się tą spółką pod kątem inwestycji gieldowych). Jeżeli gdzieś terminy będą bardziej gonić, to przerzucą się tam. Ale kto wie - może nam się poszczesci.

Re: Stadion dla Odry

#1338
zebro pisze:
wtorek, 20 lipca 2021, 6:06
Myślę że nie ma co liczyć na jakies wielkie przyspieszenie prac - Mirbud ma naprawdę spory portfel zamówień (akurat interesowałem się tą spółką pod kątem inwestycji gieldowych). Jeżeli gdzieś terminy będą bardziej gonić, to przerzucą się tam. Ale kto wie - może nam się poszczesci.
U nas jest w sumie plus z budową bo nie ma żadnej infrastruktury w ziemi bo to pole - wchodzą, robią dołek, leją fundamenty i wio do przodu bez żadnych przekładek kabli i istniejących instalacji - nie tak jak na Opolu Wschodnim

Re: Stadion dla Odry

#1343
K..wa mialem wracac do Polski, nowy stadion, Odra w ekstralidze, mialem nadzieje, ze komunistow wytepili juz, a ostatki wymarly, ale teraz to znowu zaczynam zastaniawiac sie. Jak to mozliwe po tylu latach gnebienia, rozkradania i niszczenia naszego pieknego kraju oni znowu otwieraja mordy
cron