25. kolejka: Odra Opole - LKS Bełk (sb.7.05, g.20)

#1
Zbliża się końcowy akord III ligi opolsko-śląskiej. w 25. kolejce do Opola przyjedzie beniaminek - LKS Bełk, który mocno walczy o utrzymanie. Traci ledwie punkt do bezpiecznego miejsca. W ostatnich meczach nasz rywal m.in. urwał punkt Rekordowi oraz wygrał z PBB II i Czańcem. Oczywiście, Odra jest zdecydowanym faworytem ale goście z pewnością postawią autobus w polu karnym i będą szukali okazji do zdobycia choćby punktu.
Uwaga, mecz w sobotę o godz. 20:00
ODRA OPOLE 1945

Re: 25. kolejka: Odra Opole - LKS Bełk (sb.7.05, g.20)

#13
kornik pisze:Jeżeli Bks nie daj boże dogoni nas i po 30 kolejakch beda mieli tyle samo punktów co my,to liczą sie gole miedzy nami a Bks? Ktoś moze wie jak to wygląda.
Na koniec ligi Odra będzie miała 9 punktów przewagi nad Stalą. To nie pytanie na ten sezon.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: 25. kolejka: Odra Opole - LKS Bełk (sb.7.05, g.20)

#20
Z jednej strony czerwona kartka Trznadla tak niepotrzebna i głupia, że trener, pamiętając taryfikator kar wiszący na drzwiach szatni na Północnej, zapewne będzie czekał na karną wpłatę na konto. Z drugiej mogę się tylko cieszyć, że nie zagra z BKSem, bo co mecz jest jednym ze słabszych punktów drużyny. Dzisiaj kompletnie nie dawał sobie rady w obronie i sprowokował kilka niepotrzebnych fauli w okolicach naszego pola karnego. Po zawodniku z takim doświadczeniem oczekiwałem o wiele więcej, a jestem zmuszony 'cieszyć się', że za tydzień najpewniej wyjdzie Kolanko, który prezentował się do tej pory pewniej.
Przy okazji poziom sędziowania dzisiaj bardzo słaby, jakiś taki niepewny siebie był główny i z tego wynikały błędy (które, miałem wrażenie, naprawiał kolejnymi błędami). A mowa tu choćby, trzeba uczciwie przyznać, o wątpliwym karnym.
Styl może nie powalił, ale i Bełk grał przyzwoicie (niektóre akcje nawet miał lepsze niż 'przyzwoite' jak na tę ligę), więc wygraną trzeba mocno szanować. A z ligi jak najszybciej uciekać, tutaj na prawdę dużo zespołów potrafi dobrze grać i pokrzyżować plany faworytów, jestem przekonany, że taki Bełk czy Pniówek walczyliby o awans w innych grupach.

Re: 25. kolejka: Odra Opole - LKS Bełk (sb.7.05, g.20)

#21
LooZ^ pisze:Stopień zaangażowania, brutalności i wkurwienia (włącznie z pyskówkami z sektorem A po meczu) piłkarzy LKS Bełk każe mi się zastanowić czy nasi znajomi z BKSu nie zaoferowali jakiegoś wsparcia finansowego.
Tak, każdy z piłkarzy miał obiecanego Merca i sto tysięcy euro premii od kolegów z bielska. Za remis pomiędzy tymi drużynami w rundzie jesiennej pewnie też. Kurwa, szanujmy się.

Nie pomyślałeś, że może zwyczajnie w świecie Bełk chciałby się utrzymać i wczorajsze 3pkt bardzo by im w tym pomogły?

Re: 25. kolejka: Odra Opole - LKS Bełk (sb.7.05, g.20)

#22
Łukasz 1945 pisze:
LooZ^ pisze:Stopień zaangażowania, brutalności i wkurwienia (włącznie z pyskówkami z sektorem A po meczu) piłkarzy LKS Bełk każe mi się zastanowić czy nasi znajomi z BKSu nie zaoferowali jakiegoś wsparcia finansowego.
Tak, każdy z piłkarzy miał obiecanego Merca i sto tysięcy euro premii od kolegów z bielska. Za remis pomiędzy tymi drużynami w rundzie jesiennej pewnie też. Kurwa, szanujmy się.

Nie pomyślałeś, że może zwyczajnie w świecie Bełk chciałby się utrzymać i wczorajsze 3pkt bardzo by im w tym pomogły?
Raczej nie zapłacili Bełkowi bo pewnie ich na to nie stać ale nie widzę niczego zdrożnego w tym, że proponuje się wynagrodzenie za wygranie meczu z bezpośrednim rywalem do awansu.
Nie, nie chcemy was tu!
To nasz kraj!
Nie nie chcemy was tu!
I nie cofniemy się!

Re: 25. kolejka: Odra Opole - LKS Bełk (sb.7.05, g.20)

#23
Łukasz 1945 pisze:
LooZ^ pisze:Stopień zaangażowania, brutalności i wkurwienia (włącznie z pyskówkami z sektorem A po meczu) piłkarzy LKS Bełk każe mi się zastanowić czy nasi znajomi z BKSu nie zaoferowali jakiegoś wsparcia finansowego.
Tak, każdy z piłkarzy miał obiecanego Merca i sto tysięcy euro premii od kolegów z bielska. Za remis pomiędzy tymi drużynami w rundzie jesiennej pewnie też. Kurwa, szanujmy się.

Nie pomyślałeś, że może zwyczajnie w świecie Bełk chciałby się utrzymać i wczorajsze 3pkt bardzo by im w tym pomogły?
Wszyscy jak zawsze przeciwko nam, rok temu Szombierki, teraz Bełk, ciekawe kto będzie następny.

Re: 25. kolejka: Odra Opole - LKS Bełk (sb.7.05, g.20)

#24
Co wy w ogóle pierdolicie? Problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Absurdalności porównania Szombierek (z którymi przegrana odebrała nam awans), do Bełku (który z niewielkimi kłopotami mecz przegrał) nawet nie komentuję.

Napisałem, że zastanawiający jest poziom zaangażowania piłkarzy którzy przyjechali do lidera, który przegrał w tym sezonie 1 (!) mecz, więc z natury rzeczy nawet 1 punkt byłby tutaj sukcesem. Ci piłkarze natomiast nie tylko byli bardzo zdeterminowani, ale i ewidentnie wkurwieni na wynik, a po meczu rzucali wyzwiska w stronę Sektora A schodząc do szatni. Parę meczów w życiu widziałem i takie zachowanie nie jest zbyt częste.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron