11. kolejka: Odra Opole - BKS Bielsko-Biała (pt.16.10, g.18)

#1
Przed nami jeden z najważniejszych meczów sezonu. Rywal z wysokiej półki (kibicowskiej jak i sportowej), zajmujący 3. lokatę w tabeli BKS Bielsko. Drużyna, która w ostatnich latach plasuje się w czołówce III ligi i często do samego końca walczy o awans do klasy wyżej. Dziś bielsZczanie mają 17 punktów, o 4 mniej od Odry. Opolanie z kolei powinni się pokazać z dobrej strony swoim kibicom po ostatnim nieudanym meczu z Rekordem. Wynik? Prawdopodobny jest remis ale Odra ma szansę przechylić szalę na swoją korzyść.
ODRA OPOLE 1945

Re: 11. kolejka: Odra Opole - BKS Bielsko-Biała (pt.16.10, g.18)

#10
Ważny mecz dla Odry. Świetnie byłoby zgarnąć trzy punkty. Zobaczymy jutro, jak to będzie.

Najlepszy mecz, jaki pamiętam z Bielskiem to ten z wiosny 1982 roku. My byliśmy wtedy spadkowiczem z ekstraklasy, oni rewelacyjnym beniaminkiem, który walczył o awans z Katowicami. Padł wtedy remis 2:2, a jedną z najładniejszych bramek, jaką widziałem na Oleskiej strzelił Kapicy Jan Kurzok, późniejszy król strzelców (choć nie samodzielny). Piękna bramka zdobyta głową z trudnej pozycji, w samo okienko. Nie wiem czemu, ale do dzisiaj ją pamiętam. Oby jutrzejszy mecz był na takim poziomie, jak tamten i padały w nim takie gole. Do pełni szczęścia brakowałoby tylko zwycięstwa.

Re: 11. kolejka: Odra Opole - BKS Bielsko-Biała (pt.16.10, g.18)

#11
Podstawą jest. i to w każdym meczu zaangażowanie i wiara, tak jak w 2 połowie w Bełku. Pokażcie i pamiętajcie Chłopaki że jesteście z ODRY OPOLE !!!!!! Klubu z tradycją i historią. Epoka grania z LZSami, z całym szacunkiem dla nich, musi się już zakończyć !!!! Dzisiaj przeciwnik jeden z trudniejszych w tej lidze , ale to na Nas czekają baraże, a potem wyżej i wyżej !!!!
Patrz post nad . Mahavishnuu Chłopie masz pamięć, mnie się zaciera, ale pamiętam jeszcze dziewczyny z tamtych lat .
Walczymy !!!!! Pamiętajcie w każdej minucie, każdego meczu jaki Herb na piersi nosicie !!!!!!

Re: 11. kolejka: Odra Opole - BKS Bielsko-Biała (pt.16.10, g.18)

#23
W sumie dobry mecz Odry. Szczególnie w defensywie wyglądaliśmy bardzo solidnie. Kreowanie akcji ofensywnych tradycyjnie kulało, ale cóż, to się już chyba specjalnie nie zmieni w tej konfiguracji personalnej. Niepokoi nieskuteczność. Przy stanie 1:0 spaliliśmy kilka setek. Dobrze, że nas za to nie pokarało. Muszę przyznać, że BKS trochę mnie zawiódł. Moim zdaniem ich rywal zza miedzy, czyli Rekord wypadł w Opolu ewidentnie lepiej. Tabela jednak nie kłamie. Mamy już nad nimi 7 pkt przewagi, a powinno być nawet dziewięć, gdyby Jastrzębie frajersko nie straciło z nimi punktu po walkowerze w pierwszej kolejce.
cron