Re: 8. kolejka: LKS Czaniec - Odra Opole (sb. 26.09 g. 11)

#27
mathew1945 pisze:ze strony Czańca..."Po meczu goście, na czele z trenerem Smółka, mieli sporo pretensji do sędziego spotkania, który faktycznie gubił się dzisiaj mocno, ale popełniał te błędy w obie strony. Żal było tylko słuchać obraźliwych słów trenera Smółki pod szatnią, który wykrzykiwał głośno: "Wieśniaki, nie da się patrzeć na Waszą grę, spadniecie z hukiem prymitywy"... . Rozumiemy emocje, ale tak doświadczonemu szkoleniowcowi, drużyny lidera z dużego miasta Opola, nie przystoi takie zachowanie. Jest to po prostu brak rozumienia futbolu, w którym wygrywa ten kto strzela bramki. Czaniec zagrał dzisiaj w defensywie niemal perfekcyjnie. Prawdą jest, że postawiliśmy przed bramką "autobus" ale nie każdy takowy potrafi postawić, bo często bywa on nieszczelny. Nasz był dzisiaj bardzo szczelny i tą taktyką trenerowi Kłuskowi i drużynie Czańca udało się zatrzymać kolejnego lidera i choćby tym faktem nasz zespół zasługuje na szacunek, którego Panu Smółce po prostu zabrakło. Mimo tego drużynie z Opola życzymy jak najlepiej, bo z pewnością klub z taką historią zasługuje na granie w zdecydowanie wyższej lidze. (http://lksczaniec.futbolowo.pl)"...
Te "Wieśniaki" odebrały Odrze 3 punkty. Cenne punkty, których może zabraknąć na koniec sezonu ...
ODRA OPOLE 1945

Re: 8. kolejka: LKS Czaniec - Odra Opole (sb. 26.09 g. 11)

#28
Nie chcę się pastwić nad osobą trenera Smółki lecz już rozsławione w mediach (m.in. Katowicki SPORT) zachowanie po meczu w Czańcu jest kolejnym potwierdzeniem frusrtacji i bezsilności jego osoby wobec braku pomysłu na grę zespołu. Wielokrotnie koledzy zauważali że od "Turcji" gra zespołu leci po równi pochyłej. Fizycznie ponoć jesteśmy przygotowani jak Barsa a zawodnicy biegają po placu gry w ramach "wielkiej improwizacji". Wstyd dla klubu , kibiców i miasta. Czas na refleksje decydentów, by nie było za późno. Może transparent z poprzedniego meczu z bocznego i zacienionego miejsca powinien trafić na bardziej oświetlone i widoczne z krytej miejsce.

Re: 8. kolejka: LKS Czaniec - Odra Opole (sb. 26.09 g. 11)

#32
kornik pisze:Ja juz niechce sie pastwic nad Smolka, ale Czaniec tez sobie niezle wymyslil z ta gra o 11.Bo pierwotnie mecz mial sie rozpoczac o 13 az tu nagle zmiana na 11.Do Czanca jest troche kilometrow.No ale widzimy dla takiej Odry nocleg to nic specjalnego bo jest chajs a jezeli awansujemy do 2 ligi to spanie w hotelach bedziemy czyms normalnym.
planowo mecz miał być o 15.

Re: 8. kolejka: LKS Czaniec - Odra Opole (sb. 26.09 g. 11)

#36
rob65 pisze:A może tę irytację i aktywność werbalną rozpatrywać w aspekcie dobrze rozumianej złości sportowej, to nie jest źle, świadczy o zaangażowaniu i ambicji naszego trenera. Wszyscy jesteśmy rozczarowani stratą dwóch punktów. Choć w Kulturalnym Klubie Kibica nie pozwalamy sobie na takie słowa :) Tylko Odra !!!! i jedźmy wreszcie na inne wesele.
Coraz bardziej jestem przekonany, że albo jesteś z zarządu albo od trenera :). Byłem na meczu i zachowanie trenera pod publikę (zaczęcie bluzgania sędziów dopiero koło trybuny krytej gdzie staliśmy) jest coraz mniej śmieszne a bardziej żałosne (słabe sędziowanie w tej lidze jest normalne akurat). Trzeba było strzelać do bramki a nie próbować do niej wejść, bo chyba tylko 2 razy strzelaliście w bramkę z dystansu co przy mokrej murawie jest mega dziwne. Stałe fragmenty gry (rzuty rożne i wolne) tragedia mając ich tyle nie potraficie nawet zagrozić bramce. Szkoda 2 pkt teraz trzeba wygrać z Rekordem i wrócić na 1 miejsce. Przyjdźcie na mecz wspomóż dopingiem a nie wieczne pisanie i żalenie się w internecie jak to dobrze/źle nie jest.

Re: 8. kolejka: LKS Czaniec - Odra Opole (sb. 26.09 g. 11)

#37
Złość sportowa to oczywiście jedna z wersji, Twoja Swendrak jest również prawdopodobna, choć widziałem że trener reagował impulsywnie cały mecz. A oglądając mecz z trybuny zadaszonej, na szczęście, bo padało cały mecz, też miałem ochotę wskoczyć na płytę i ożywić naszą ( Twojej i mojej Odry) grę.Straciliśmy dwa punkty, a w piątek myślę że będziemy więcej wiedzieć, choć oczywiście nie jest to decydujący mecz, ale potrzebujemy mocniejszego akcentu.

Re: 8. kolejka: LKS Czaniec - Odra Opole (sb. 26.09 g. 11)

#38
Piątkowy mecz nie będzie tak naprawdę wyznacznikiem niczego. Rekord prawdopodobnie zagra bardziej otwarty futbol, co Odrze bardziej pasuje (przykładem choćby wyjazdowe zwycięstwo w Jastrzębiu). Naszym problemem jest poradzenie sobie z niemocą przeciw drużynom, które wychodzą na Odrę z nastawieniem "urwać punkty", a niekoniecznie wygrać, co przekłada się na bardzo defensywną grę, która nam wybitnie nie leży. A z takim nastawieniem wychodzi niestety 3/4 ligi. Przykre byłoby wyliczanie pod koniec sezonu punktów straconych z outsiderami, których po raz kolejny brakło.

Re: 8. kolejka: LKS Czaniec - Odra Opole (sb. 26.09 g. 11)

#39
Ja uważam ze Rekord może zagrac defensywnie.Oni doskonale wiedza ze przyjezdzaja do faworyta wygrania tej ligi.Pewnie tez znaja wynik Odry z Czańcem i wiedza ze jak dobrze sie ustawią defensywnie to moga wywiezc 1 punkt albo nawet mogą sie pokusic o jakąś kontre która może dać im nie daj boże 3 punkty.Jedno jest pewne to Odra musi narzucic swoje tempo.Odra musi wygrać a Rekord moze.
cron