Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#13
Kolejny słaby mecz Odry. W tym sezonie to już norma. Nieudolność w ofensywie wręcz porażająca, zupełny brak konceptu, chaos, mnóstwo nieudanych zagrań. Ciężko na to patrzeć. Nie wierzę, aby pod wodzą tego trenera ten zespół cokolwiek ugrał w tym sezonie. Smółka nie ma kompletnie konceptu na grę w ofensywie. Było to już dokładnie widać na wiosnę. Wystarczyło postawić autobus i drużyna biła głową w mur, nie mając żadnego pomysłu na grę. Pniówek także nie pokazał praktycznie nic, oprócz ambicji. Taką drużynę ekipa ubiegająca się poważnie o awans zdecydowanie powinna pokonać.

Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#14
To niestety fakt - defensywne ustawienie przeciw Odrze załatwia sprawę, bo pomysłów na rozpracowanie obrony rywala nie widać. Albo wrzutka zupełnie do nikogo albo koszmarnie niecelny strzał z dystansu. Nie wiem czy to wynika z braku kreatywnych graczy (czyżby jednak brak Dei był aż tak widoczny?) czy z braku treningu wariantów ofernsywnych (w co raczej trudno uwierzyć).

Mała uwaga do naszego bramkarza - nawet jeżeli tylko remisujemy, a rywal wybija po autach i nie wygląda na takiego, który zamierza w ogóle wkraczać na naszą połowę, bramkarz nie powinien biec na połowę rywala. To i tak nic nie da, a może akurat jakiemuś przeciwnikowi wyjdzie celny strzał na pustą bramkę z kilkudziesięciu metrów. Takie "neuerowanie" raczej rzadko się opłaca.

Na koniec słówko o rywalach do awansu - póki co wygląda na to, że będą to raczej BKS i Jastrzębie. Zdzieszowice są ewidentnie pod formą i jeżeli Odra wykaże odrobinę pomysłu w ofensywie, to za tydzień powinno pójść gładko.

Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#15
To jakaś paranoja!!!! z czym oni chcą walczyć o awans? Z taką grą to mogą mieć problem z utrzymaniem a nie awansem. Coś mi się widzi że pora przyjrzeć się trenerowi bo zamiast postępu to się cofamy. Zaraz pewnie zacznie się bronienie Smółki i teksty typu poczekajmy do końca tej rundy. Czekaliśmy w tamtym sezonie, mieliśmy nosić grajków na rękach i co z tego wyszło? Szambo delikatnie mówiąc. Znowu robi sie towarzystwo wzajemnej adoracji ze Smółką i Sindbadem na czele. Może faktycznie już jest pora rozpierdolić to towarzystwo!!!!!

Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#16
Zgadzam się z Waszymi opiniami, gra ofensywna Odry to dno. Chcieliście napastnika, ale problem od początku sezonu leży w braku kreatywnego rozgrywającego. W środku pola mamy widoczną od razu OGROMNĄ lukę - W.Gancarczyk to żaden piłkarz, a Wepa z Perońskim i Aldasiem to typowi defensywni pomocnicy, bez inklinacji do rozegrania. Brak osoby decydującej o grze i regulującej tempo akcji - takiej osoby, jaką w poprzednich sezonach (w różnym skutkiem, ale jednak) był Deja. Na trybunach często słyszałem psioczenie na Wolnego czy Niemczyka, ale oni jako wysunięci i jedyni w taktyce napastnicy nie mogą zbiegać do środka boiska po piłkę, tylko mają dostawać podania (prostopadłe na dobieg albo wrzutki - przy okazji: dzisiejsze wrzutki były tragikomiczne - albo za niskie, albo za dalekie, ani jedna nie była udana!) - a tu mamy casus Lewandowskiego w kadrze.

Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#19
Tak tylko Krzysiek Gancarczyk dostaje malo szans.Dzisiaj 20 minut i tak zawsze jest 15-20 minut jabym sie wkurwil na miejscu Krzyska.Wolny dzisiaj nie zagral bo kontuzja czy poprostu wymysl naszego Mourinho? Jeszcze tak sie patrze po golu na 1-1 Smolka cos znowu odpierdolil schodzi Niemczyk a w jego miesce obronca Bella.To jest kurwa zenada.I tak jak pisalem Wlodarczyk chlopak zdolny szybki wchodzi 90 minucie meczu to jest kpina.Lepiej wprowadzic w 75 minucie meczu defensywnego pomocnika Aldasia.

Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#20
Ludzie, serio broniłem Trenera Smółki, i transferów, ale RATUJMY TEN SEZON! Awans?! Ludzie, kim?! Przecież piłkarzy mamy PIERWSZO I DRUGO LIGOWYCH!!!!! Ale tutaj kurwa nie ma kolektywu. Oni by wchodzili z Pilka do bramki, gdyby potrafili! Ten klub miał isć w Normalność, ale od FINISZU tamtego sezonu (ostatnie kilka meczy) Idziemy w złą strone. Powiem odważnie, chcę nowego trenera. Naprawde, Smółka zrobił wiele, i naprawde kilku swietnych grajków pościągał, ale to nie jest druzyna. Rozegranie piłki? Heh, co to? Oni graja jakies PSEUDO KLEPKI, Pilki na czysta pozycje i CHUJ Z TEGO WYCHODZI! Czemu Odra nie gra kurwa prostej piłki, tylko kurwa kombinuje. Płakać Mi się chce. Gdzie my jestesmy?! Kurwa w Opolu mamy tułanie po wioseczkach, a Takie Ząbki, Nieciecz, Siedlce i inne miesteczka mają wielką piłke. Nie dziwie sie ze Kibole odpuszczaja mecze a ludzi jest po 400-500. Ludzie Wierzyli, na Poloni! 3000 Ludzi wiernie kibicował i wygraliśmy pewny w 90% Awans z 4 PKT przewagi. I nasze gwiazdy to przejebały! Szerze? Mam dość. Ja nie chce gwiazd. Ja chce druzyne...

Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#21
Gra średnia, niby kontrolowaliśmy mecz, ale kulała jednak gra ofensywna . Póki co nie ma to poważnych konsekwencji w tabeli i wystarcza na bycie w czołówce , ale czas przestać tracić punkty i odskoczyć od stawki . Mam nadzieje ze gra nabierze rumieńców, z każdym kolejnym meczem, skład zacznie się zgrywać, a Janusz wejdzie we właściwy rytm, bo to kluczowa postać zeszłego sezony, i stanowił o jakości naszej gry w ofensywie .

Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#22
Była drużyna...lecz niestety Pan Smółka pogonił wszystkich którzy tą drużyne tworzyli...teraz jest to zbieranina dobrych piłkarzy tego nie można powiedzieć, ale w tej lidze liczy sie walka, zaangażowanie i chęć walczenia dla klubu...teraz tego nie ma...teraz jest tylko przyjechać do Opola odwalić trening i wracać do swojego Wrocławia itd...zero życia drużyną, klubem, byle by do 10-go żeby kasa się zgadzała...no ale ktoś na to pozwolił. Tylko czy ktoś za to poniesie konsekwencje ? Wątpie...kilka osób jest za to odpowiedzialnych za przyzwolenie na tworzenie pseudo drużyny i nadmuchanie balonika...niestety

Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#24
Zrobił się ostatnio na forum klimat " Polski w ruinie " . Odeszło kilku czołowych zawodników, jest kilku nowych, ta maszynka musi się zgrywać, Pod wodzą tego trenera mieliśmy zeszły sezon najefektowniejszy w ostatnich wielu latach, noszono go prawie na rękach , więc teraz dajmy mu pracować spokojnie . Dopiero 4 kolejki mamy punkt mniej od lidera, no może trzy jak Bielsko wygra . Przypomnimy jaki był początek zeszłego sezonu . Krytyka jest potrzebna , ale konstruktywna i nie wyrwana z kontekstu, ani omijająca fakty.

Re: 4. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole (29.08 g. 17)

#25
rob65 pisze:Zrobił się ostatnio na forum klimat " Polski w ruinie " . Odeszło kilku czołowych zawodników, jest kilku nowych, ta maszynka musi się zgrywać, Pod wodzą tego trenera mieliśmy zeszły sezon najefektowniejszy w ostatnich wielu latach, noszono go prawie na rękach , więc teraz dajmy mu pracować spokojnie . Dopiero 4 kolejki mamy punkt mniej od lidera, no może trzy jak Bielsko wygra . Przypomnimy jaki był początek zeszłego sezonu . Krytyka jest potrzebna , ale konstruktywna i nie wyrwana z kontekstu, ani omijająca fakty.
Przestań pierdolić głupoty od paru sezonów słyszę wypowiedzi pana trenera jak to świetnie jesteśmy przygotowani i czego to nie zwojujemy a potem okazuje się ze ..... przewagę jak zawsze ma Odra sytuacji strzeleckich ma 15 albo wiecej kontroluje cale spotkanie i .... traci w głupi sposób punkty tłumaczenia pana trenera mam w dupie efekty (punkty) mają być a w sumie tego awans a nie pierdolenie bo tak i bo co
cron