Re: Puchar Polski 2015/2016

#57
Najgorsze jest to że zostały same wioski i jedynie Stal Brzeg których chciałbym w finale rozgrywanym oczywiście w Brzegu. Liczyłem na ponowne mecze z Chemikiem, wyjazd do Kietrza który zaczął znowu kręcić doping u siebi.e i na wyjeździe lub na mecz ze Startem Namysłów

Re: Puchar Polski 2015/2016

#63
Ciekawy jestem czego obawiano się w Brzegu. Policjantów z psami i bronią gładkolufową wokół stadionu więcej jak w stanie wojennym. Dziwnie pusto wyglądała trybuna dla gości. Mnie nie wpuszczono na stadion ( dotarłem dopiero na drugą połowę) . Ponoć jakieś zadymy były. Dobrze że mecz oglądałem zza podwójnego płotu bo można było szybko się ewakuować a tak pewnie ogłosiliby mnie głównym zadymiarzem.Dlatego że spiker zapowiedział że otworzą tylko dwie bramy i żeby wyjść trzeba okazać dowód osobisty i pysk do kamery. Może jakiś horror kręcili z cyklu " Pała XV" ? Żałośnie to z boku wyglądało. Zorganizowanej grupy z Opola nie było więc mogli udostępnić też drugą trybunę dla miejscowych , których za płotem było wielu. Generalnie chwalono Odrę że gra mądrze i kontroluje grę za to o swoich mówili że w 3 lidze mogą zbierać niezłe baty . Na marginesie dodam że nasza obrona musi się zastanowić dlaczego w kolejnym meczu traci gola z rzutu wolnego.

Re: Puchar Polski 2015/2016

#64
Pary ćwierćfinałowe:
Sławięcice Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole
GKS Głuchołazy - Ruch Zdzieszowice
KS Krasiejów - LZS Piotrówka
Victoria Chróścice - Czarni Otmuchów
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Żałować możemy tylko tego że jedno życie mamy, aby oddać je za Odrę i Ojczyznę

Re: Puchar Polski 2015/2016

#65
Mecz pewnie i tak będzie przełożony gdzie indziej z dwóch powodów, pierwszy to pewnie będą znowu srać się tak jak to było z naszym wyjazdem parę lat temu na Chemika, a drugi powód to boisko, które bardziej przypomina kartoflisko z jakimiś drewnianymi ławkami, a wątpię że coś się zmieniło.

Re: Puchar Polski 2015/2016

#69
zestan pisze:Strzelić 11 goli słabemu przeciwnikowi- OK, ale stracić 2 ?


Przy 7,8 czy 9 do 0 ryzyko odpadnięcia jest znikome i każdy idzie do przodu bo chce strzelić gola. Taką mam teorię.
Nie, nie chcemy was tu!
To nasz kraj!
Nie nie chcemy was tu!
I nie cofniemy się!
cron