Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#1
Wątek, w którym piszemy o tym, co chcielibyśmy zmienić, usprawnić czy poprawić w klubie. Bez tematów typowo piłkarskich.
Bardziej rozwiązania infrastrukturalne, poprawiające komfort oglądania meczów, spędzania czasu na stadionie.
Ale i także w zakresie marketingu, promocji.

------------

Dotychczasowe propozycje:

- Nowa tablica świetlna, to wstyd, że w Opolu jej nie ma. I nie, to badziewie co było nie zasługuje na nazwę tablicy świetlnej;
- Regularne mycie krzesełek;
- Zasłonięcie starej trybuny (coś jak tutaj - http://www.gornik.leczna.pl/wp-content/ ... 2x372c.jpg)
- Internetowa sprzedaż biletów;
- Szersze otwieranie furtek przy trybunie krytej po zakończeniu meczu;
ODRA OPOLE 1945

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#6
Proponuję, aby w miarę systematycznie na stronie internetowej pojawiały się rozmowy z członkami Zarządu, poruszające bieżące sprawy klubu,
Pozwoliłoby to na otwarcie się władz, zaspokojeniu głodu informacji dot. zamierzeń, planów czy ich realizacji. Na pewno byłoby to z korzyścią dla wizerunku Odry jako klubu.
Ponadto wywiady z zawodnikami, których w kadrze mamy ponad dwudziestu.
O dłuższych relacjach video z rozgrywanych meczy już pisałem, więc tylko dokładam do tego postu.

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#7
Powrót do wydawania biuletynu meczowego dodawanego do biletu, (np. w formie 1 kartki a4 złożonej na pół ze składami, aktualną tabelą, jakąś reklamą sponsora biuletynu, i jak się zmieści z rozmową z którymś z zawodników, trenerów, kimś z zarządu. Lub jeszcze skromniej w formacie a5 bez wywiadów.) i tak taka informacja jest przygotowywana dla dziennikarzy.

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#12
Darso1 pisze:Nie sądzę by był to koniec pomysłów.
1. Co do biuletynu dołączanego do biletów to co z "karnetowcami"?
2. Następny szczegół który bardzo ( przynajnmniej mnie ) o wykręcanie nakrętek z zakupionych butelek napojów.
Zasłaniają się nakazem ochrony - proszę wytłumaczyć jakim sposobem może to być "niebezpieczne urządzenie"
ad.1 ja nie widzę problemu przecież "karnetowcy" też wchodzą na stadion, to mogą otrzymywać biuletyn od "stewarda" sprawdzającego karnet.

ad.2 też mnie to wk...., więc ja rozwiązałem problem typowo po polsku, zabieram ze sobą drugą zakrętkę w kieszeni i tą z butelki karnie bez dyskusji odkręcam, ot wilk syty i owca cała. ;)

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#13
Co mi jeszcze przychodzi do głowy to np fajnie jak by ktoś wziął się za gadżety na krytej zrobić ładny klasyczny szal mogą być te jednostronne ale żeby on był zawsze jeden klasyczny, parasole niebiesko czerwone, postawić mini stoisko z jakąś ładną fanka przed meczem i w przerwie niech kryta też zacznie się identyfikować z barwami to nas nic nie kosztuje, a jak kosztuje a nas nie stać na to, to znaleźć kogoś kto będzie chciał zainwestować i się pobawić w gadżety i ciuchy ( chodzi mi np o te ładne niebieskie bluzy z dużym napisem których było mega mało a wszyscy je chcieli) oczywiście nie chce żeby Ci co się tym zajmują źle mnie odebrali bo szanuje ich robotę.

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#15
Co do gadżetów to chyba osobne stoisko na krytej nie jest potrzebne. w końcu to które jest stoi przy wejściu i koło m\niego każdy musi przejść. Wydaje mi się, że nawet podejście w przerwie na stoisko z gadżetami nie stanowi jakiegoś problemu. Co do asortymentu to i klub i JO ograniczają chyba finanse i nakłady w jakich niektóre rzeczy trzeba produkować.
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#16
I dlatego drogi albercie nie każdemu wasowi chce się tam podchodzic zresztą się nie dziwię cały czas jakąś pseudo kolejka i brak rzeczy które mogą zaciekawić wasow (czytaj klasyczny szalik, parasolka, koszulka klubowa lub chuj wie co jeszcze) nie ujmując nic ludziom co kupują jakieś rzeczy itd. Może zapytanie na forum czy ktoś może chce zainwestować jakąś kasę w jakieś gadżety i tyle, może się odezwie

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#18
Opolski1945 pisze:I dlatego drogi albercie nie każdemu wasowi chce się tam podchodzic zresztą się nie dziwię cały czas jakąś pseudo kolejka i brak rzeczy które mogą zaciekawić wasow (czytaj klasyczny szalik, parasolka, koszulka klubowa lub chuj wie co jeszcze) nie ujmując nic ludziom co kupują jakieś rzeczy itd. Może zapytanie na forum czy ktoś może chce zainwestować jakąś kasę w jakieś gadżety i tyle, może się odezwie
No cóż jak się przychodzi na 20 minut przed meczem to jest kolejka. Stoisko jest rozstawione zazwyczaj już na godzinę przed meczem i gwarantuję, że kolejek wtedy nie ma. Co do asortymentu to wydaje mi się, że jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#19
Kolejne propozycje do przemyślenie:
1. Nazwiska na koszulkach, o ile większość miejscowych kibiców zna naszych piłkarzy o tyle byłoby to pomocne dla gości, komentatorów. Ponadto świadczyłoby to o profesjonalizmie klubu. Przecież obecnie każdy zawodnik gra przez cały sezon z tym samym numerem.
2. Żywa maskotka. Wiele klubów taką posiada, a my, mimo 70-letniej historii wiąż nie. Warto byłoby może rozpisać konkurs na nazwę i wygląd takiej maskotki. Temat do przemyślenia.
3. O własnym hymnie już swego czasu pisałem, ale chyba nie napotkał na odpowiedni grunt w tym czasie.
Pozdrawiam

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#20
yano pisze:Kolejne propozycje do przemyślenie:
1. Nazwiska na koszulkach, o ile większość miejscowych kibiców zna naszych piłkarzy o tyle byłoby to pomocne dla gości, komentatorów. Ponadto świadczyłoby to o profesjonalizmie klubu. Przecież obecnie każdy zawodnik gra przez cały sezon z tym samym numerem.
2. Żywa maskotka. Wiele klubów taką posiada, a my, mimo 70-letniej historii wiąż nie. Warto byłoby może rozpisać konkurs na nazwę i wygląd takiej maskotki. Temat do przemyślenia.
3. O własnym hymnie już swego czasu pisałem, ale chyba nie napotkał na odpowiedni grunt w tym czasie.
Pozdrawiam
CO do nazwisk to chyba nie jest aż taki wielki problem, tym bardziej że producent koszulek jest wymieniany jako partner techniczny klubu. I rzeczywiście wyglądało by to profesjonalnie.
Pozostałe punkty jednak wymagają bardzo poważnego i profesjonalnego podejścia do tematu (czyt. zatrudnienia bardzo dobrych specjalistów do ich stworzenia)w innym wypadku jest duże ryzyko że wyjdzie to tandetnie i będzie sprawiało wrażenie na że jest robione na siłę

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#24
A ja dalej swoje o gadżetach dla wasow, czyli wodze że nie ma opcji na rozwój i zarobek nawet przez wasow, śmieszne, pamiętajcie że ich przychodzi minimum 3 razy tyle co nas na A. Niech 100 z nich kupi szalik to macie 1000 na czysto na następne rzeczy jeśli to tak nie działa to sorry widocznie się nie znam. A nie każdy ma czas żeby przychodzić 1 lub 2 godziny przed meczem jak może to zrobić w przerwie koło swojego sektora, widocznie jest to taki problem dla was. Dla wasow jest, ale do klienta trzeba wyjść, takie podobno prawo handlu.

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#25
Stoisko jest otwarte 1h przed meczem i w przerwie chyba jeszcze tak nie było, żeby ktoś odszedł nieobsłużony. Na stoisku są gadżety typowo kibolskie, ale też klubowe, proste niebisko-czerwone szaliki itp. Na prawdę trudno mi uwierzyć, żeby problem tkwił w braku drugiego stoiska na krytej. Wierzę, ze ofertę możemy poszerzyć i lepiej dostosować do widowni z krytej, ale drugie stoisko nie wierzę by coś zmieniło.
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI
cron