Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#86
A miał to być wątek pomocny ludziom kierującym naszą Odrą w celu usprawnień w działalności, zrobieniu kilku udogodnień, które sami kibice widzą na codzień.
Jeśli przejrzeć zgłoszone propozycje, to wiele z nich wymagało naprawdę niewielkiego wysiłku. A co mamy po upływie dwóch miesięcy od jego powstania?
1. Oficjalna strona internetowa klubu (oglądana nawet dziś) pożal się Boże - ostatni mecz z ....Szombierkami ! Tabela w szczątkowym stanie ze stanem po I kolejce, brak bramek. Brak meczy ostatniej kolejki i nadchodzącej także. Wiem, powie ktoś znów, że tymczasowa, ale póki nowa nie wejdzie rzetelność wymaga aby była aktualna! Tydzień po prezentacji łaskawie zaktualizowano kadrę seniorów na bieżący sezon. Zawrotna szybkość wyścigowej dżdżownicy! A ponoć właśnie dział PR miał być tą silna stroną Zarządu. Poza tym jakoś nie chce mi się szukać po innych stronach wyników naszej grupy czwartej klasy rozgrywkowej, szczególnie aktualnych.
2. Odtrąbiono wszem i wobec zamontowanie nowej tablicy świetlnej. Też ponoć tymczasowej i jakże czytelnej! Zapraszam więc ewentualnych moich oponentów pod sektor gości i stwierdzenie, na ile ona jest stamtąd taka czytelna. Tyle meczy odbyło się bez tablicy, a mogło kilka kolejnych, byle nie robić z siebie pośmiewiska wystawiając zdemontowane skądś takie "cudo". Znów prowizorka! Aż dziw, że jeszcze np. na FB nie szydzi z tego cała Polska.
3. Prezentacja kadry seniorów jaka odbyła się w Kubaturze oznajmiła wszystkim tam zebranym, który zawodnik z jakim numerem na koszulce będzie występował w tym sezonie. Zgłaszano postulat umieszczenia nazwisk ( koszt nadruku znaleziony w internecie wynosi od 16 do 25 zł na 1 szt.). A mamy nie dość, że nieczytelne numery, to o nazwiskach można zapomnieć.
4. Z tym wiąże się wydawanie choćby w strzępkowej formie informacji o składach przed każdym meczem. Marzenie zbyt nieosiągalne dla Zarządu.
5. Wspomniana wyżej prezentacja kadry, gdzie było kilku członków Zarządu, a żaden się nie odważył wystąpić i powiedzieć choćby w zarysie o planach na zbliżający się sezon. Uważam, że to był wyborny moment na kontakt z kibicami.
6. O funkcji Dyrektora Sportowego wypisano na tym forum już wiele. Czy coś się dzieje w tej materii? O wywiadach z członkami Zarządu również wspominałem swego czasu. Cichutko o tym jak makiem zasiał.
7. Nawet nie poruszam takich "dziwolągów" jak aplikacja na komórki, czy inne propozycje wyższego rzędu, bo wystarczy przejrzeć te 4 strony wątku.
Wszędzie w odpowiedziach słyszeć się dało, że to tymczasowe czy coś innego tyle, że konkretów brak. Zarówno w poruszanych tu tematach, jak i polityce transferowej Zarządu, która jest taka jaką każdy widzi.
Kiedy nasz kochany Zarząd zrozumie, że ODRA to MY, a nie kilka osób tworzących Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, dla których prowadzona tam działalność ma być pracą dla klubu, który jest częścią życia dla wielu z nas piszących na tym forum. Chyba nikt nikomu łaski nie robi.
Może Zarząd zrozumie, że ludzie w nim działający się zmieniali i zmieniają, a Ci którym na sercu leży dobro NASZEGO klubu, będą z nim na zawsze.
Pozdrawiam

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#89
To co mnie trochę irytuje na stronie głównej to fakt późnego dodawania oficjalnej zapowiedzi spotkania. Pierwsza wzmianka o historii dotychczasowych spotkań pojawia się jakieś 2 dni przed meczem a ta główna zapowiedź dodawana jest w dniu meczu (ostatnio koło godz 15 a mecz o 19). Zapowiedź oprócz celu informacyjnego powinna zachęcić niezdecydowanych do przyjścia na mecz, a kogo zachęci się 4 godz przed spotkaniem?! A tak ogólnie to poziom informacyjny póki co jest sporo niższy niż jak to było za Jacy...

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#95
Geordie's pisze:Ciekawe czy możliwa jest współpraca na linii MZK i Odry mająca na celu oklejenie lusterek bocznych autobusów miejskich herbem klubowym. Coś takiego jest we Wrocławiu gdzie zarówno tramwaje jak i autobusy mają na lusterkach naklejkę z flagą i herbem Śląska.
Bardzo zauważalne i moim zdaniem robi dobre wrażenie.
Bardzo dobrze to wygląda, potwierdzam. Myślę jednak, że w Opolu prędzej przeszedłby taki pomysł w PKS niż MZK. ;)
.

Re: Propozycje zmian, usprawnień, udogodnień

#96
Na dzisiejszym meczu Reprezentacji rzuciły mi się w oczy bandy reklamowe ustawione wokół stadionu. Może to złudzenie ale stadion wydał mi się dużo bardziej atrakcyjniejszy. Wydzielone część wokół boiska, nieco ukryte niedoskonałości w dalszej części stadionu. Czy nie można byłoby w taki sposób wyróżnić naszych sponsorów? Wg mnie wygląda to dużo lepiej od banerów wieszanych na płocie. A czytelny i estetyczny nośnik reklamowy na pewno działa korzystniej. A to chyba chodzi.
ODRA OPOLE 1945
cron