Re: Sezon 2015-16 runda jesienna i wiosenna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#702
Panowie, nie oszukujmy się - nie uda nam się wpłynąć na decyzje zarządu odnośnie zatrudniania kogokolwiek. Skoro zatrudnili tego trenera, to najwidoczniej są do niego przekonani. Miejmy nadzieję, że będzie miał akurat bardzo dobry sezon (w zasadzie pół sezonu) i wprowadzi Nasz zespół o klasę wyżej. Nie można na "dzień dobry" człowieka skreślać bo nie poszło mu w ROW'ie.

Póki co potrzebujemy dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia, zarząd chce jak najlepiej - szkoda tylko że nie chce dać sobie pomóc.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna i wiosenna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#705
No i zaczęło się dawanie głosu paszczą. Najważniejsze jest to jakie relację będą na linii trener-piłkarze a nie trener- kibice. Czy będzie darł ryja na meczu czy siedział cicho w budzie dla mnie to jest nieważne. Ważne są zwycięstwa Odry na drodze do awansu. Wiek nie gra roli tylko efektywność poparta doświadczeniem. Miałem kiedyś wiekowego trenera, który z nami nie biegał, nie krzyczał, ale tak poustawiał drużynę że aż miło. Nie patrzmy na trenera tylko na piłkarzy, żeby oni nam nie wywinęli jakiegoś numeru. Tak na marginesie wolę doświadczonego trenera niż prezydenta młokosa.Ale to już inna bajka.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna i wiosenna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#711
Pewnie wzieło się z Tego, że Furlepa pracował w Podbeskidziu bodaj jako asystent, a potem młodzież szkolił chyba. I że Borecki zrezygnował z Prezesury (bo mieli dość tych łapanek piłkarzy i braku stabilizacji, skąd my to znamy...) i to Furlepa zaciągnoł Boreckiego do nas... Plotka. Pomyślcie. Facet odchodzi z Funkcji Prezesa Ekstraklasowego klubu, by zdegradować się do Funkcji Dr. Sportowego w 3 ligowym klubie? Irracjonalne.
Teoretycznie klub nie potrwierdził dotąd tej informacji, i nie chciałbym, by potwierdził, jednak jeśli Furlepa obejmie Odre nie można mu robić pod górke. Będzie miał okres przygotowawczy, i zobaczymy co z tego będzie. Pierwsze obiektywne wnioski jego pracy będzie można stawiać po pierwszych meczach Rundy wiosennej, a nie teraz.. Cóż, tylko ODRA OKS!

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna i wiosenna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#716
a ja sie nie będe wypowiadał na temat Furlepy, przypomnijcie sobie jednak jakie to słowa krytyki leciały kolejno na każdego nowego zatrudnionego trenera a koniec konców nie oni okazywali sie najsłabszym ogniwem zespołu. Dajcie chłopinie najpierw popracowac a pote pomyślcie czy wasi rodzice to dziadkowie, skoro 60 lat to juz trenerska emerytura.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna i wiosenna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#724
lodz.sport.pl/sport-lodz/1,117433,19489104,byly-mistrz-polski-wybierze-oferte-lks-czy-widzewa.html

Temat już poruszałem, z kolegą herbowym.
Facet na wyciągnięcie Ręki, z naprawdę dobrym Cv! Myślę, że gdyby Odra się zgłosiła z ofertą z Pewnością by ją rozpatrzył. Odszedło 2 obrońców, jest Trznadel i właśnie Radek (Wychowanek) mógłby nas wzmocnić! Saldo wyszło by na Zero, a obrona prezentowała by się co najmniej solidnie. Szkoda, że Zarząd nas "nie czyta" bo tak jak napisał Powyżej Geordie's pojawia się tutaj wiele informacji, opinii (mniej lub bardziej obiektywnych) a Odra ma się podobać nam, kibicom, sympatykom!
cron