Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#509
Dla mnie jest kompromitacja zarzadu.Dlaczego bilety maja byc po 10zl ? Przeciez ta druzyna to jest kompletnie amatorska gra w lidze okregowej,Smolka wystawi same rezerwy.Nawet zadnej reklamy nie ma.Zamiast zrobic wejscie za darmo albo chociaz za 5zl to oni kurwa 10zl kaza placic.Dlatego frekwencja bedzie slaba ja tez sie nie wybieram bo szkoda mi 10zl.Ja juz pisalem zarzad ma w dupie kibicow i nie robi nic zeby przyciagnac kibicow na stadion.Nawet w 1 lidze male zespoly robia jakies promocje zeby przyciagnac kibicow na mecze i czasem bilety kosztuja 5zl.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#511
Ludzi na pewno nie przyciągną grając w 3 lidze z jakimiś Pniówkami na dodatek męcząc się z nimi. A tymczasem w Krapkowicach na festynie charytatywnym będzie m.in namiot Górnika Zabrze z atrakcjami dla najmłodszych oraz przekazanie piłki i koszulki z podpisami piłkarzy, maskotka drużyny oraz sami zawodnicy Górnika. To tak na marginesie jeśli chodzi o reklamę.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#516
Do zespołu Zbigniewa Smółki dołączył nowy zawodnik występujący na pozycji napastnika - Łukasz Staroń.

Wychowanek klubu Łużyce Lubań został wypożyczony do Odry Opole z UKS SMS Łódź. Umowa obowiązuje do końca obecnego sezonu.

W przeszłości 24-letni Staroń występował m.in. w takich zespołach jak MKS Oława, Tur Turek, ŁKS Łódź, Widzew Łódź czy I-ligowej Puszczy Niepołomice.

Ubiegły sezon w jego wykonaniu to 24 występy na boiskach III-ligowych w barwach ŁKS Łódź. Na murawie łącznie spędził 1908 minut, strzelił siedem bramek i trzykrotnie został upomniany żółtą kartką.

Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#521
Dziś miałem przyjemność oglądać finałowe zmagania młodych zawodników o Puchar Orlika. Biorą tam udział chłopcy i dziewczynki tak do ok 12 roku życia. To na co zwróciłem uwagę to kilku naprawdę dobrych zawodników. W zespole zwyciezców - Wychowanków Nikiszowca szczególnie wyróżnił się chłopak o nazwisku Jan Biegański. To co robił na boisku to można określić jednym słowem - klasa. Przewyższał innych o kilka klas. Komplementował go bardzo sam Andrzej Strejlau.
Dlaczego to mowię? Bez względu jak działa dziś skauting w Odrze ale takiego chłopaka warto ściągnąć do Opola. Jestem wręcz pewien, że jeśli będzie dobrze prowadzony to za kilka lat usłyszymy o nim w obliczu co najmniej ekstraklasowym
ODRA OPOLE 1945

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#522
dzisiaj na stronie GW artykuł :
http://opole.wyborcza.pl/opole/1,35114, ... opolu.html
nie doczytałem ile idzie dla Odry Opole?
tłumaczenie Kowalskiego, że premiujemy tych którzy "zdobywają środki zewnętrzne" jest zabawne
kto zdobywa najwięcej środków zewnętrznych?
Panowie ze SSJO, może oprócz orlika trzeba posprzątać halę Gwardii (reanimacja trupa) i pomyć okna w Ratuszu. Wtedy Kowalski rzuci na coś więcej niż na oprawę. Zdjęcia na FB wskazane.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#523
Oskar17 pisze:dzisiaj na stronie GW artykuł :
http://opole.wyborcza.pl/opole/1,35114, ... opolu.html
nie doczytałem ile idzie dla Odry Opole?
tłumaczenie Kowalskiego, że premiujemy tych którzy "zdobywają środki zewnętrzne" jest zabawne
kto zdobywa najwięcej środków zewnętrznych?
Panowie ze SSJO, może oprócz orlika trzeba posprzątać halę Gwardii (reanimacja trupa) i pomyć okna w Ratuszu. Wtedy Kowalski rzuci na coś więcej niż na oprawę. Zdjęcia na FB wskazane.
. Stul pizde łbie, nie wiesz w jakim celu pomogliśmy mosirowi na toropolu to się nie odzywaj. Jak chcesz zabłysnąć to zapraszam na Oleską na A a nie na forum będziesz płakała, żebym twojego zdjęcia zaraz gdzieś nie wrzucił.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#524
Oskar17 pisze:dzisiaj na stronie GW artykuł :
http://opole.wyborcza.pl/opole/1,35114, ... opolu.html
nie doczytałem ile idzie dla Odry Opole?
tłumaczenie Kowalskiego, że premiujemy tych którzy "zdobywają środki zewnętrzne" jest zabawne
kto zdobywa najwięcej środków zewnętrznych?
Panowie ze SSJO, może oprócz orlika trzeba posprzątać halę Gwardii (reanimacja trupa) i pomyć okna w Ratuszu. Wtedy Kowalski rzuci na coś więcej niż na oprawę. Zdjęcia na FB wskazane.
No kolejne konto zarządu się pojawiło teraz pytanie kto? ja obstawiam Karola W. który boi się powiedzieć prosto w twarz więc na forum napisać musi :) Muszę Cię zmartwić ale słabo poinformowany jesteś i musisz się bardziej postarać :)

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#525
Pomyliłem się co do osoby ale wynik wyborczy lewicy nie jest zadowalający (pana kolega z SLD Panie Oskarze L na pewno jest nie jest zadowolony po wyborach) bo nawet darmozjady i złodzieje nie potrafili progu wyborczego osiągnąć :) Czy może zabolały piosenki skierowane do waszej partii (albo Pana znajomego) na ostatnim meczu, że musiał się Pan udzielać na internecie i szukać jakieś tam sensacji?
cron