Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#479
No wiesz to ty robisz jakas tajemnice jakby miala przyjsc super gwiazda, jakbys mogl to bys napisal kto to i tu bym mogl sie wypowiedziec czy to wzmocnienie czy nie. Ja powiem tak rok temu kiedy przychodzil do Odry Janusz Gancarczyk to bylem przeciwny bo jego gra w Gks Katowice czy w Zaglebiu Lubin to byla totalna porazka ale jak widac pokazal na co go stac ,fakt gra w 3 lidze to nie jest zaden wyczyn ale pokazuje ze ma umiejetnosci.A mozesz mi napisac kiedy mniej wiecej bedziesz mogl napisac kto to i czy wogole wiesz kiedy ma zamiar przyjsc na trening czy na testy.Bo jak sie okazuje ze mial operacje to nie wiem kiedy go zobaczymy.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#482
kornik pisze:Nie wiem ktory mial operacje ale patrze sie na te nazwiska no to wychodzi na to ze to jest doswiadczony gracz; Pawel Buzala,Maciej Zurawski,Arek Piech,Grzegorz Rasiak zostali wymienieni na ty forum.

Rasiak skończył karierę ponad roku temu chyba jak zerwał więzadła w kolanie.
Żuraw w Poroninie kopię raczej dla podtrzymania formy i przyjemności(tam gra nawet jeszcze Ryszard Czerwiec i teraz przyszedł z Ruchu Chorzów Marcin Malinowski)
Piech to jest poza zasięgiem finansowym Odry
Paweł Buzała o to był niedawno dobry grajek w Lechii Gdańsk ale zeszły sezon w Bytovii ponoć dno nie przykładał sie do treningów itd.Teraz ma grać w rezerwach Górnika Łęczna.Jego z chęcią zobaczył bym na Oleskiej 51 bo to walczak, zadziorny zawodnik i może by się odbudował ....może
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#491
zielu pisze:Tak jeszcze z innej beczki to Czapliński wcale do Legii nie odszedł tylko został w Zdzieszowicach. Szkoda że Odra się o niego nie postarała.
Ponoć poszło o wesele, które miał lub będzie mieć? w tym roku i się jego dziewczyna nie zgodziła na przeprowadzkę to jedno a druga sprawa z tego co mi wiadomo ma ciężki charakter (zresztą kto był na meczu w Zdzichach na pucharze ten widział) i się cały czas kłócił z innymi grajkami. Ale to chyba jego sprawa osobista i nas nie dotyczy także nie ma co rozkminiać.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#492
kornik pisze:No ale jakby Odra wylozyla teraz Ruchowi Zdzieszowice 50 tys zl to moglby przyjsc do nas,wedlug mnie Odra ma taka kase zeby zainwestowac w takiego zawodnika, no ale mozna za darmo sprowadzic pilkarza ktory co roku zmienia klub i nigdzie mu nie wychodzi.To jest polityka transferowa Odry.
stac - nie stac, ale oddawalismy juz dobrych pilkarzy za darmoche, Setla jednym z przykladow, a teraz mamy placic ? To tez jakas niezrozumiala polityka Zarzadu

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#494
skończcie już z tym Setla.chlop się u Nas wypalil i nic już nie gral.potrzebowal zmiany klimatu i wyszlo mu to na dobre.Torres tez poszedł do Atletico z Chelsea i strzela tam bramy,a w Chelsea sporadycznie.i myślisz ze kibice Chelsea za nim placza tak jak Wy tutaj za Setla?zeby pewne rzeczy zrozumieć trzeba trochę tej pilki pokopać a nie tylko ogladac.Koniec tematu Setli
Cidry liżą rzyć Janoszki
cron