Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#426
Nic tu nie pomoże wzajemne opluwanie się. Jedni mogą wrzucać co im się podoba włącznie z wulgaryzmami a inni nie. Kto ma media ten ma władzę.
W swojej karierze na forum tez byłem zbanowany bez wyjaśnienia za co. Moje maile wysyłane do moderatorów a nawet członków Zarządu Klubu nie doczekały się odpowiedzi. Wniosek ? Morda w kubeł i od czasu do czasu jakiś dobrze przemyślany post. Jedyne demokratyczne forum to liga typerów. Chociaż nie do końca bo pamiętam że kiedyś ktoś się wychylił i wystrzelił z jakimś "głupim " wynikiem i jemu pogrożono palcem. Pozdrawiam maksymą " Kochajmy się jak bracia a liczmy się jak ż...i "

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#427
Jeszcze a propos karnetów. Dwa sezony temu po powrocie z urlopu chcąc kupić karnet musiałem biegać na trybuny i wybrać wolne krzesełko bo "moje " już było zaklepane. Nikt nie dysponował układem widowni. W zeszłym sezonie już taki wykaz w wersji papierowej się znalazł a w rozpoczynającym się właśnie sezonie kupno karnetu to przyjemność. Jego forma to tez miła niespodzianka. Pewnym kłopotem może być trzymanie w garści również dowodu osobistego. Ideałem byłby karnet z czipem i brama wejściowa z czytnikiem ale to już zapewne jedna ze zwrotek melodii przyszłości z nowym stadionem w tle. Może moje siwe włosy tego doczekają.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#428
Jeszcze w kwestii karnetów: zgodnie z założeniami ma on upoważniać również na mecze Pucharu Polski na szczeblu OZPN. Tylko ile takich meczów Odra zagra na własnym boisku?!
"Zgodnie z regulaminem rozgrywek gospodarzami zawodów są drużyny występujące w klasach niższych. W przypadku drużyn tej samej klasy, gospodarza zawodów wyłania się drogą losowania."
Czyli tylko ewentualnie z Ruchem Zdzieszowice i Piotrówką przy szczęśliwym losowaniu może zagrać Odra u siebie.
Jeszcze małe porównanie:
- sezon 2014/2015: cena karnetu: 90 zł, ilość spotkań ligowych na własnym boisku: 19, średnia cena biletu za mecz: 4,74 zł. Do tego na karnecie można było jeszcze wejść na mecze pucharowe z Garbarnią Kraków i Zniczem Prószków.
- sezon 2015/2016: cena karnetu: 120 zł, ilość spotkań ligowych na własnym boisku: 15, średnia cena biletu za mecz: 8 zł. Plus ewentualne mecze u siebie na własnym boisku w Pucharze Polski na szczeblu OZPN (co jest jednak mało prawdopodobne).

Mimo wszystko i tak chyba skuszę się ponownie na kupno karnetu:)

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#438
Mówisz i masz:
Najskuteczniejszy zawodnik okresu przygotowawczego, dzisiaj w godzinach popołudniowych związał się umową z Odrą Opole.

Mowa oczywiście o Bartoszu Włodarczyku, który we wszystkich meczach sparingowych strzelił cztery bramki.

21-letni wychowanek Gwiazdy Ruda Śląska w poprzednim sezonie reprezentował barwy Grundwaldu Ruda Śląska, a wcześniej występował również w drużynach Ruchu Chorzów.

W minionym sezonie zagrał w 35. meczach (2393 minuty) i został ukarany czterema żółtymi kartkami.

- Cieszę się z transferu do Odry Opole, bo wiem, że będę mógł się tutaj rozwijać. Wiem jakie są cele na ten sezon i postaram się zrobić wszystko żeby wywalczyć awans do drugiej ligi - skomentował zaraz po podpisaniu kontraktu Włodarczyk.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#442
Którym?
Oto skład drużyny Odry Opole:
5. Damian Ałdaś
7. Przemysław Bella
8. Rafał Brusiło
14. Adrian Droszczak
9. Mateusz Gancarczyk
10. Waldemar Gancarczyk
18. Krzysztof Gancarczyk
15. Janusz Gancarczyk
2. Bartłomiej Gawron
30. Michał Grochowski
1. Grzegorz Kleemann
20. Maciej Michniewicz
21. Marcin Niemczyk
23. Mateusz Peroński
22. Bartosz Sobczyński
12. Tobiasz Weinzettel
16. Dawid Wolny
6. Tomasz Wepa
11. Michał Sypek
24. Mateusz Bodzioch
38. Bartłomiej Kolanko
4. Aleksander Kowalski.
17. Bartosz Włodarczyk

Trener: Zbigniew Smółka
II Trener: Krzysztof Kapelan
Trener bramkarzy: Adam Kania
Fizjoterapeuta: Szymon Goc
Kierownik drużyny: Ireneusz Urbaniec
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#444
Niby skład wydaje się mocny, ale... Kowalski jest jedynym, któy przyszedł z drużyny juniorów. Co z Pawlusem, Gordzielikiem czy Sowińskim? Rozumiem, że będą już za starzy na grę w tym sezonie w juniorach, więc odchodzą z klubu? Jeśli tak, to wielka szkoda i niedosyt, że nie dostali poważnej szansy w pierwszej drużynie.

Pocieszające za to, że naliczyłem w obecnym składzie 11 graczy z Opolszczyzny, z czego 9 w wieku młodzieżowca (jedynie Bella i Michniewicz nie mają tego statusu). Ciekawe ile będą grali w tym sezonie.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#446
Trochę kulawa ta prezentacja, a to dlatego, że brakowało wystąpienia kogoś z Zarządu i powiedzenia paru słów na rozpoczęcie sezonu na temat spraw organizacyjnych np. sprawy dyr.sportowego będzie czy nie będzie, jaką rolę ma odgrywać zespół rezerw, jak widzą rozwój juniorów z pierwszej drużyny, bo jest ich troche i nie każdy pogra, kiedy będzie tablica wyników itd. A tu nic. Nie przygotowali się. Czy Zarząd się wypowiada tylko wtedy gdy ktoś do nich list napisze...
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 sierpnia 2015, 9:47 przez Do przerwy 0:1, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#448
Najlepsza prezentacja jak dotychczas.Przede wszystkim dobra miejscówka,widoczność,akustyka, jakieś konkursy.Trwała dwa razy dłużej niż ta w solarisie.Wypowiadał się trener i kapitan i to jest najważniejsze.Oczywiście mogli by dać też zabrać głos nowym zawodnikom to wtedy było by ok.To była prezentacja drużyny 3 ligowej Odry a nie pogawędki co z tablicą i tym się dzieje w klubie.Kibice przychodzą zobaczyć swoją drużynę w nowych strojach,mają możliwość zrobić fotki z piłkarzami.Zobaczyć z bliska nowe twarze i z jakimi numerami będą grali to ma na celu prezentacja.
Tyle w temacie.
2 LIGA OKS !
TYLKO ODRA OKS !!!
cron