Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#378
Dzisiaj w godzinach popołudniowych podpis pod kontraktem złożył Mateusz Bodzioch.

25-letni obrońca jest wychowankiem Concordii Knurów, a w przeszłości występował m.in. w Piaście Gliwice, Ruchu Zdzieszowice i Koronie Kielce.

W ostatnim sezonie był podstawowym zawodnikiem II-ligowego ROW 1964 Rybnik. Łącznie rozegrał 23. spotkania (2001. minut) i strzelił dwie bramki. Czterokrotnie został ukarany żółtą kartką i raz czerwoną.

Ze względu na to, że kontrakt został podpisany w godzinach popołudniowych, nie było możliwe zgłoszenie Mateusza do rozgrywek i nie wystąpi on w jutrzejszym meczu rundy wstępnej Pucharu Polski PZPN.

Umowa będzie obowiązywała przez najbliższy sezon, z opcją przedłużenia w przypadku awansu.
Po piątkowym treningu umową z OKS ODRĄ Opole związał się również Bartłomiej Kolanko.

Urodzony w Opolu 20-letni wychowanek Silesius Kotórz Mały wcześniej występował w III-ligowym zespole Wisły Kraków. W 2014 roku zdobył mistrzostwo Polski juniorów.

Poprzedni sezon w wykonaniu Bartłomieja to 30. występów w III-ligowym zespole Wisły Kraków (2291. minut), dwie strzelone bramki, trzy żółte kartki oraz debiut w pierwszym zespole "Białej Gwiazdy" w meczu 1/16 finału Pucharu Polski (Lech Poznań 2:0 Wisła Kraków).

Bartłomiej Kolanko jest kolejnym zawodnikiem z Opolszczyzny, który w ostatnich dniach dołączył do drużyny prowadzonej przez Zbigniewa Smółkę.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#380
Gdzie jest Copa ja się pytam!!! Najbardziej charakterny, walczący piłkarz ostatnich lat!!!! Jak miałbym wybrać "legendę" od czasu reaktywacji w 2009 roku, to Copa jest dla mnie numerem 1!
deklaracja wstąpienia do JEDNEJ ODRY dostępna jest tu: http://wp.me/a5nZjo-3E
osoby w wieku 16-18 lat (do ukończenia 18 roku życia) dostarczyć muszą rówież http://wp.me/a5nZjo-5n ZGODĘ RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#383
Włodarczyk jest najlepszym strzelcem naszych sparingów - 3 gole. A trener mówił ostatnio ; "To ja go wypatrzyłem i uważam, że może wznieść swój poziom sportowy na taki, który pozwoli mu być w Odrze, ale na razie mnie nie przekonuje". To ciekawe...

A trener Olimpii po dzisiejszym sparingu powiedział : "Cały czas analizujemy sytuację i się przyglądamy zawodnikom – mówi Tomasz Asenky, trener Olimpii. – Na razie mogę tylko powiedzieć, że rezygnujemy z Adriana Droszczaka"
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /150729665

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#391
Życie kibica Odry nie jest łatwe.

Wygrywa 0:2 z 1ligowcem X? "No, ale słaby skład"
Wygrywa 2:3 z 2ligowcem Y grającym w najsilniejszym składzie? "No, żeby teraz się nie wystrzelali, tylko w lidze!1"
Przegrywa - "Mówiłem, żeby zwolnić trenera, a w ogóle to zaciąg, Oława, tylko juniorzy".

;)

Dla Odry - Ałdaś, Brusiło i Włodarczyk.

Bramkę strzelił nam Gancarczyk, nie wiem który ;)

A Odra grała na takim stadionie:
Obrazek
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#392
Na wyjeździe gospodarze grają do przodu i Odrze jest łatwiej. U siebie na Oleskiej goście postawią autobus i jest problem. Więc może niech posparują teraz troche u siebie z poważnymi drużynami.
Niech Odra awansuje do II ligi a później może i do I za kadencji Wiśniewskiego i Kowalskiego to może temat nowego stadionu ma szanse przynajmniej być zainicjowany.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#394
ciesza zwyciestwa w sparingach ale niepokojace jest to ze bramek nie strzelaja napastnicy :/ w tym momencie nie mamy napastnika ktory zapewnilby wieksza liczbe bramek w sezonie... mam nadzieje ze na lige odblokuje sie wolny, bo jesli nie to bedzie znak ze slusznie w poprzednim sezonie byl on tylko zmiennikiem... szkoda ze oddalismy gladkowskiego... moze jeszcze ktos dolaczy choc to chyba malo prawdopodobne... juz druga runda poprzedniego sezonu pokazala ze brakuje nam snajpera w przeciwienstwie do Polonii ktora miala dwoch (cempa i zielinski)... moze faktycznie przesuniecie janusza g do ataku to dobry pomysl.. jedno jest pewne skutecznosc musi byc wieksza bo akcji stwarzamy wiele

przydalby sie Zyman ;)

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#395
Z tego co wiadomo, to Odra szuka napastnika. Wolny - dobrze się sprawdzał w roli jokera. Gładkowski - wiosnę miał już słabszą. Tak więc poczekajmy na nowego zawodnika, którego zakontraktuje klub.
A co do faktu, że bramek nie strzelają napastnicy to wcale się tym nie martwię. Ważne, że drużyna strzela. W obecnym futbolu kilka czołowych drużyn gra bez typowej "9", jak choćby Niemcy czy Hiszpanie. Nie mam nic przeciwko aby Janusz Gancarczyk spełniał w drużynie taką rolę, jak choćby Thomas Muller.
Celem jest zwycięstwo w lidze.
ODRA OPOLE 1945

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#396
A Ruch Zdzieszowice pogonił dzisiaj Polonię Bytom 4:1. Bramki - Bachor 20, Kiliński 53, Matuszek 62, Wanat 85 - Radkiewicz 90+3
Ruch grał w składzie :
Ruch: Sochacki - Polak (30' Sotor), Bachor (70' Plachetka), Kostrzycki (57' M. Dyczek) , Nowak (30' P. Dyczek), Czajkowski (57' Kaplon), Damrat (65' Zagożdżon), Marzec (57' Matuszek), Rychlewicz, Kilinski (65' Wanat), Czaplinski (65' Grek).
cron