Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#231
LooZ^ pisze:Pamiętajcie, że brak informacji nie równa się brak działań.
Ile można czekać? W końcu każdy nawet najspokojniejszy się wk..wi. Nie każdy Kibic ma możliwość bycia w klubie na co dzień. Z tego co obserwuję to wygląda to tak że Ci co mają wiedzieć to wiedzą a reszta ..... dowie się jakoś albo w ogóle. W sumie tak samo to wygląda jeśli chodzi o nas Kibiców :( ale to na inny temat.
A my chcemy wiedzieć kiedy i z kim gramy sparingi?
Kto jest testowany?
Co wiemy? Wiemy kto odszedł i kto z Odry testowany jest w innych klubach i to nas przeraża bo to (wychowankowie) oni mieli być naszą nadzieją na stabilizację składu Deja (Kluczbork), Wolny (Bełchatów), Niemczyk (Raków), Pawlus (Niepołomice), Gordzielik (Kluczbork), do tego Abramowicz (Nieciecza), Żegleń (Bełchatów), ponadto Wichman i dobrze (Wejherowo), Flejterski, Cieluch.

Te informacje są i są w stanie nas kibiców zdołować.
Czy nasz klub jest tylko dla wybranych?

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#234
LooZ^ pisze:Odrzanin - ja wiem tyle co z forum wyczytam. Też mi się to nie podoba, zauważam tylko, że brak informacji nie oznacza brak działania.
Jeśli piszesz, że ktoś coś działa to znaczy, że cos wiesz. Dlaczego jestem zaniepokojony sytuacją w Odrze :
1. Co roku ucieka z drużyny seniorów 70% zawodników.
2. Brak właściwej polityki wobec juniorów
3. Błędy regulaminowe rezerw
4. Brak szerszej komunikacji Zarządu z kibicami za wyjątkiem komunikacji z Jedną Odrą. Jeden wywiad na rok Panów Wójcika lub Gitara to chyba sporo za mało.
5. Dziwny brak informacji na początku sezonu 2015/16
Możecie dopisywać albo ogrzać temat "Co z tą Odrą" tylko to jest i tak jak "rzucanie grochem o ścianę".

P.S.
A na Facebookowej stronie postawiła się niezwykle istotna informacja "Kąpieliska zaliczone to teraz flyingimages.pl zapraszamy na Oleską 51.Kto jest za?"
Jeśli to są nowe porządki nowego członka Zarządu to ręce opadają.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#239
Od dwóch tygodni z Termaliką trenuje także Dawid Abramowicz z Odry Opole. Na razie decyzja o tym, czy ten 24-letni obrońca podpisze kontrakt z beniaminkiem nie zapadła. – Raz gra lepiej, raz gorzej, ale to ciekawy lewonożny obrońca, a takich na rynku jest niewielu – powiedział trener beniaminka ekstraklasy, który zapowiada, że niebawem do jego zespołu może dołączyć jeszcze nawet dwóch nowych piłkarzy.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#241
Nic sie nie stalo ? Jezeli wszyscy uciekaja z silnej organizacyjnie i przygotowanej na awans Odry ( najlepiej w tej lidze ) to nasuwa sie pytanie. Dlaczego, gdy wszyscy chcieli awansu, poczynajac od kibicow, przez sponsorow, zarzad, media, trenerow, konczac na pilkarzach - Awansu nie zdobylismy ?
Gdzie nastapil blad ????? A w przyszlosci jak jakis idiota bedzie mi odpisywasl, ze nie ma co denerowac sie, bo do konca wiele kolejek i takie inne idiotyczne odpisy to chyba mnie trafi na miejscu.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#242
Wszystko fajnie tylko DLACZEGO zawodnicy pokroju Dei, Żeglenia,Gładkowskiego, Wolnego ktorzy umowmy sie..zagrali normalny sezon bez zadnego blysku, a jesli juz to w pojedynczych spotkaniach - bez problemu na 99% zagraja w klubach conajmniej jeden poziom rozgrywkowy wyzej?? o co kaman w tym wszystkim? w Odrze grali w kratke a i to okreslenie to chyba zbyt duze slowo a po zakonczeniu sezonu na brak ofert raczej nie narzekaja. Byc moze Żegleń i Wolny, może Abramowicz nei podpisza kontraktow ale samo to ze z 3 ligowej Odry Opole chca przetestowac kilku zawodnikow 2-3 klasy rozgrywkowe wyzej, o Dei nie wspominajac - mimo wszystko daje do myslenia. Nie zabraniajmy mlodym odejscia do wyzej notowanych klubow...kwestia dlaczego te kluby decyduja sie na tego typu transfery a u nas moze im sie zdarzyl jeden pelny mecz w 3 lidze a i tego nie bylbym taki pewien. Drogi Zarzadzie, Panie trenerze - do pierwszego oficjalnego meczu niecale 2 tygodnie a na ten moment pojecie awans to czysta abstrakcja bo pewnych rzeczy przeskoczyc sie nie da a taka rzecza jest niewatpliwie uciekajacy czas i niech mi nikt nie wmawia ze w ciagu miesiaca pol druzyny mozna wymienic bez negatywnych skutkow - liga, puchar. A Klub robi z siebie Barcelone kmwtw itd. obym odszczekal te slowa za rok o tej porze, dla Klubu kibic powinien byc na pierwszym miejscu a nie jakies czajenie sie jak pies do jeza. Troche szacunku.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#244
Wygląda na to, że na tę chwilę nie mamy żadnego napastnika. Oby Wolny i Niemczyk zostali w Odrze, a do tego przydałby się jeszcze sensowny transfer. Ktoś gwarantujący skuteczność jak Gładkowski na jesień.

I ogólnie mamy święto - na stronie klubowej pojawiła się nowa informacja (o K. Gancarczyku). To wielkie dokonanie na polu informacyjnym zapisze się złotymi zgłoskami w historii naszej Odry.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#246
trops pisze:Tomasz Wepa 5 sezonow i 1, słownie jeden gol,jak na pomocnika nie jest dobrze.Szkoda Marka Gladkowskiego.Zarzad pewnie ma w zanadrzu prawdziwego snajpera,duze transfery robi sie po cichu,ale czy w Odrze?:)smiem watpic
To, że Wepa strzelił jedną bramkę o niczym nie świadczy, może u nas się rozstrzela:) Teraz czekamy jeszcze na Bellę, ofensywnego pomocnika i napastnika z prawdziwego zdarzenia
cron