Re: 38. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole

#52
Opole, miasto wojewodzkie, 122tys mieszkancow - 3 liga (4poziom)
Kluczbork, 25tys mieszkancow - 1 liga (2 poziom)

Jak znow mam isc na mecz z np. z Czarnowasami, Zdzieszowicami i czytac w zapowiedzi ze sa to derby opolszczyzny to mnie szlak trafia. A jeszcze gorsze to juz nie wiem jak mam żonie tłumaczyć dlaczego "moja" Odra gra z takimi wioskami. Bo dla mnie tez jest to niezrozumiale dlaczego Taka druzyna gra z takimi zespolami.

Jeszcze inna sprawą jest to dlaczego to my spiewamy "Opolskie jest nasze". Jak dla mnie to Kluczbork (i tylko oni) maja obecnie prawo by to spiewać. Opolskie jest ich....

....też mnie to boli, ale taka jest prawda.

Re: 38. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole

#54
trops pisze:A beda bany dla zawodnika Odry,który po meczu z Pniówkiem,na uwage sztabu szkoleniowego,że przestał grać od 60 minuty,odpowiada ,że tak ,przecież gralismy od tego momentu o pietruszke.
Hm, wkurwiony piłkarz po wygranym meczu, zdobyciu 85 punktów w sezonie i przegraniu walki o awans i grze w 30 stopniach powiedział, że w ostatnich 30 minutach meczu nie grał na 100%? No, faktycznie, największy problem opolskiej Odry. Może połamać mu nogi i spalić auto czy coś?
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 38. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole

#55
yopo pisze:Opole, miasto wojewodzkie, 122tys mieszkancow - 3 liga (4poziom)
Kluczbork, 25tys mieszkancow - 1 liga (2 poziom)
To tylko kolejny dowód na to, jak odlegle od ideału jest funkcjonowanie naszego klubu w różnych jego aspektach. W Kluczborku muszą mieć z nas niezłą polewkę. Z drugiej strony jest całkiem możliwe, że już za rok spotkamy się z nimi w tej samej lidze. Nie wiem czy Kluczbork nie będzie miał problemu z otrzymaniem licencji, bo ponoć w pierwszej lidze wymagane jest sztuczne oświetlenie.

Re: 38. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole

#56
Wygrywając taki sam procent meczów w innych ligach Odra wygrałaby w 5 z nich.

dolnośląsko-lubuska - 2 miejsce
kujawsko-pomorsko-wielkoposka - 1 miejsce (1 punkt przewagi nad 2)
lubelsko-podkarpacka - 1 miejsce (3 punkty przewagi)
łódzko-mazowieska - 1 miejsce (1 punkt przewagi nad 2)
małopolsko-świętokrzyska - 1 miejsce (3 punkty przewagi nad 2)
podlasko-warminsko-mazurska - 4 miejsce
pomosko-zachodnia - 1 miejsce (8 punktów przewagi nad 2)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 38. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole

#57
Szkoda, szkoda... wielka szkoda. tym bardziej że po meczu z Polonią nic już nie mogło nas usunąć z pierwszego miejsca w tabeli :( . Co nam pozostaje to zagrać tak samo kolejny sezon, postarać się wzmocnić skład (bez większych roszad) i wywalczyć w końcu ten awans. Piłkarzom i tak należy się wielkie "dziękujemy" za walkę bo tego im odmówić nie można. A to że końcówkę meczu odpuścili w Pawłowicach - Looz skomentował to bardzo dokładnie i taka jest prawda - temperatura i sytuacja zrobiła swoje.

Re: 38. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole

#58
tak Łukasz masz racje ale punkty TRZEBA zdobywać w każdym meczu możliwym do zdobycia a nie ""załamywać '''się rywal wygrywa... szansa była ogromna na baraże zmarnowana i niech każdy uderzy się w piersi DLACZEGO ???? {kibice uwżam nie zawiedli!!} i wtedy """ napierdalanie do ostatniej minuty "" w ostatnim meczu będzie fikcją mogliśmy świętować baraże po meczu z Polonią

Re: 38. kolejka: Pniówek Pawłowice - Odra Opole

#60
Panowie, kibicowsko to w tym województwie wiadomo że nie mamy konkurencji żadnej. A porównując MKS i Odrę to zwróćcie uwagę, że w Kluczborku w zarządzie siedzą ludzie, którzy mają pojęcie co robią. Tutaj co sezon przychodzi banda najemników i grają raz lepiej, raz gorzej. Kurwica z tym wszystkim. W Kluczborku cały czas przewijają się te same nazwiska uzupełnione pojedynczymi ogniwami. Zespół jest zgrany, poukładany i są wyniki. Życzę z całego serca nam wszystkim 1 ligi w Opolu i stadionu z prawdziwego zdarzenia, ale patrząc na to co przez ostatnie lata się dzieje, wątpię że się tego doczekam.
cron