Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#78
Mieć lidera na początku rundy wiosennej, odzyskać go ponownie i tak s..pieprzyć. Tej batalii nie przegraliśmy z Polonią Bytom, ale sami ze sobą. Turcja, zaplecze treningowe, transfery, stabilność finansowa. Ile jeszcze trzeba dać, aby mieć sukces sportowy ? Niech trenerzy i piłkarze odpowiedzą nam kibicom czego im jeszcze brakuje ? Przecież nie bijemy się o ekstraklasę tylko o II ligę III poziom rozgrywkowy.

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#79
Do przerwy 0:1 pisze:
pasibrzuch pisze:no i CHUJ DUPA I OBCEGI awans w dupie cała praca na marne tylko trzecia liga OKS kurwa czy na to czekalismy??
Sorry, ale ostatnio kolega mówił, że mamy nie analizować, bo trener i zawodnicy robią swoje. No to zrobili.
Swoją drogą we mnie (i chyba nie tylko) nadzieja umiera ostatnia........... a emocje to już inna bajka
Proponuję wspólne odśpiewanie pieśni """Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud""" na najbliższym meczu ... a nuż pomoże...

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#80
Suma szczęścia i pecha zazwyczaj wychodzi na zero...widocznie piłkarsko jesteśmy w tej lidze ciut gorsi od Polonii...ale lepsi o 18 pozostałych drużyn... Jeśli w tym roku się nie uda, najważniejsze by nie rozpoerdolić tego co jest, bo to co jest to solidny fundament do tego by za rok awansować bez problemow. Smułka robi masę dobrej roboty, jeśli w tym roku nie wyjdzie to w następnym na pewno... A póki co, jeśli są matematyczne szanse, trzeba wierzyć, bo choć szanse są małe, to jednak jakieś są... Może Polonii przytrafi się jeszcze taki mecz jak nam na Szombierkach...szanse małe, ale wierzyć trzeba

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#83
snajper pisze:Masakra. Czy mozemy sobie uzmyslowic, ze Odra przegrywala lub remisowala mecze z druzynami ktore graly O NIC !!!!!!!!!!
MY gralismy o przyszlosc, kibicow, sponsorow, stadion, nowe zycie pilkarskie w Opolu, a nasi przeciwnicy ( wyjatek Polonia ) O NIC !
grali dla samych siebie, dla satysfakcji, amatorsko,bez wsparcia bez kibicow, czesto za darmoche i to wystarczylo na nasza druzyne GWIAZD. To dla mnie jest podsumowanie pracy trenerskiej i umiejetnosci pilkarzy. Grajac z wszystkimi asami w reku po roku pracy " wygralismy " ten sam poziom rozgrywkowy. Nic sie nie stalo, za rok bedzie lepiej ( moze )
Polonia Bytom to zbyt cwany piłkarski lis by sobie pozwolić na to by w takich meczach Grunwald, Szombierki a może nawet Bielsko grały o nic. U nas takich rozwiązań zarząd zdaje się nie dostrzegać, a niestety to błąd. Takie niestety mamy czasy. I nie mówię tu o działaniach nielegalnych.

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#84
irek pisze:
snajper pisze:Masakra. Czy mozemy sobie uzmyslowic, ze Odra przegrywala lub remisowala mecze z druzynami ktore graly O NIC !!!!!!!!!!
MY gralismy o przyszlosc, kibicow, sponsorow, stadion, nowe zycie pilkarskie w Opolu, a nasi przeciwnicy ( wyjatek Polonia ) O NIC !
grali dla samych siebie, dla satysfakcji, amatorsko,bez wsparcia bez kibicow, czesto za darmoche i to wystarczylo na nasza druzyne GWIAZD. To dla mnie jest podsumowanie pracy trenerskiej i umiejetnosci pilkarzy. Grajac z wszystkimi asami w reku po roku pracy " wygralismy " ten sam poziom rozgrywkowy. Nic sie nie stalo, za rok bedzie lepiej ( moze )
Polonia Bytom to zbyt cwany piłkarski lis by sobie pozwolić na to by w takich meczach Grunwald, Szombierki a może nawet Bielsko grały o nic. U nas takich rozwiązań zarząd zdaje się nie dostrzegać, a niestety to błąd. Takie niestety mamy czasy. I nie mówię tu o działaniach nielegalnych.
irek możesz rozwinąć wątek ??
Ostatnio zmieniony niedziela, 31 maja 2015, 8:42 przez szmyta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#87
szmyta pisze:
irek pisze:
snajper pisze:Masakra. Czy mozemy sobie uzmyslowic, ze Odra przegrywala lub remisowala mecze z druzynami ktore graly O NIC !!!!!!!!!!
MY gralismy o przyszlosc, kibicow, sponsorow, stadion, nowe zycie pilkarskie w Opolu, a nasi przeciwnicy ( wyjatek Polonia ) O NIC !
grali dla samych siebie, dla satysfakcji, amatorsko,bez wsparcia bez kibicow, czesto za darmoche i to wystarczylo na nasza druzyne GWIAZD. To dla mnie jest podsumowanie pracy trenerskiej i umiejetnosci pilkarzy. Grajac z wszystkimi asami w reku po roku pracy " wygralismy " ten sam poziom rozgrywkowy. Nic sie nie stalo, za rok bedzie lepiej ( moze )
Polonia Bytom to zbyt cwany piłkarski lis by sobie pozwolić na to by w takich meczach Grunwald, Szombierki a może nawet Bielsko grały o nic. U nas takich rozwiązań zarząd zdaje się nie dostrzegać, a niestety to błąd. Takie niestety mamy czasy. I nie mówię tu o działaniach nielegalnych.
irek możesz rozwinąć wątek ??
Zawsze można dodatkowo zmotywować jakąś drużynę by gryzła trawę w meczu z Odrą i powiedzmy ufundować specjalną nagrodę za urwanie Odrze czy innej drużynie punktów. Można też poprosić prezydenta Bytomia o pomoc. Przecież on jest zagorzałem kibicem Polonii Bytom i jej byłym wiceprezesem i prezesem. Więc czemu miałby nie pomóc, tym bardziej, że to miedzy innymi on ma wpływ na rozdzielane w magistracie dotacje dla sportowych klubów, z których Szombierki zawsze korzystają. Poza tym pewnie istnieje coś takiego wśród śląskich klubów jak powiedzmy lokalna solidarność. To są ludzie, którzy się dobrze znają, mają ze sobą kontakty, mogą sobie robić jakieś przysługi, potem powstają zobowiązania, różnie układy itd. Wypchać Polonie do wyżej ligi też się niektórym śląskim klubom na rękę, bo zawsze to jeden mocny rywal mniej a i nie trzeba będzie przyjmować dużej ilości kibiców przyjezdnych.. itd itd.
Oczywiście to wszystko moje takie luźnie teorie, przemyślenia i wymysły. Jakby nie uciekło parę głupich punktów w trakcie sezonu to nie miałoby to żadnego znaczenia.

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#91
niesamowite jest to ze od 3 lat dziwnym trafem jest tak ze w meczach przeciwko nam bramkarze rywali graja mecze zycia a komus zawsze wpadnie strzal zycia. nie mozna miec pretensji do trenera, druzyna grala b.dobrze tworzyla mase sytuacji, ktorych jednak nie potrafila wykonczyc. jestem mega wkurwiony ale nie ma mowy o zadnej zmianie trenera i rewolucji kadrowej. 3-4 odejscia i przyjscia do tego 2-3 juniorow i tyle. i tak jak slusznie ktos zauwazyl wszystko sie zaczelo od problemow zdrowotnych K.G. no i ta nieszczesna Turcja. czy byla ona potrzebna?

a snucie teorii ze ktos sie podklada PB i spina sie na Odre jest co najmniej smieszne punkty tracilismy przez wlasna nieskutecznosc szukanie tego typu wymowek jest nie na miejscu

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#94
fan z krytej pisze:niesamowite jest to ze od 3 lat dziwnym trafem jest tak ze w meczach przeciwko nam bramkarze rywali graja mecze zycia a komus zawsze wpadnie strzal zycia. nie mozna miec pretensji do trenera, druzyna grala b.dobrze tworzyla mase sytuacji, ktorych jednak nie potrafila wykonczyc. jestem mega wkurwiony ale nie ma mowy o zadnej zmianie trenera i rewolucji kadrowej. 3-4 odejscia i przyjscia do tego 2-3 juniorow i tyle. i tak jak slusznie ktos zauwazyl wszystko sie zaczelo od problemow zdrowotnych K.G. no i ta nieszczesna Turcja. czy byla ona potrzebna?

a snucie teorii ze ktos sie podklada PB i spina sie na Odre jest co najmniej smieszne punkty tracilismy przez wlasna nieskutecznosc szukanie tego typu wymowek jest nie na miejscu
Nie czytałem tutaj by ktoś snuł teorię, że ktoś się podkładał Polonii. Motywowanie innych drużyn to już dość powszechna i dozwolona praktyka. Nie jest to może dla niektórych fair play, ale jeśli gra się o awans, to trzeba to wziąć pod uwagę i nie ma zmiłuj. Podkładanie to już przestępstwo.
To, że przegrywamy awans przez głupio stracone punkty jest oczywiste.

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#95
Witam Panowie, ile jeszcze trzeba włożyc pieniędzy w ten nasz klub, że zaczął funkcjonował normalnie.
Zwróćcie tylko uwagę Ruch Zdzieszowice chyba 5-krotnie niższy budżet i tylko kilka punktów mniej od nas, Kluczbork budżet niższy II liga,
Polonia Bytom piłkarze bez wypłat i mają awans, a nam wszystko przeszkadza sędziowie, drużyny które się specjalnie na nas spinają, bramkarze którzy graj mecz życia itp., a może po prostu nasi działacze nie znają się na piłce niestety na to musimy odpowiedzieć sobie sami.
Bo za rok lepszy może okazać znowu ktoś inny - narodzi się nowy Nadwiślan Góra ( LKS Bełk) i będziemy znowu snuć plany na kolejny rok.

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#96
Mnóstwo bardzo silnych, celnych strzałów wspaniałe wypracowane przez zespół sytuacje ,takiego meczu jeszcze nie widziałem. To powinny być 3 punkty ale piłkarze chyba zrobili wszystko co mogli. Liczymy na potknięcie się Polonii ale to mało możliwe więc trzeba też pomyśleć o przyszłym sezonie. Jestem za tym żeby z trenerem podpisać kontrakt najlepiej na 5 lat, mam już dosyć nowego trenera i kadry co pół roku. Smółka z nowym zespołem ugrał wspaniały sezon zdobędziemy około 80 punktów. Oby zbyt wielu zawodników nie odeszło i uformujmy dobrą, solidną i zgraną kadrę a za rok z palcem w dupie będziemy w II lidze. Taki jest sport :(
Ale jeśli wiara czyni cuda...
https://www.youtube.com/watch?v=RAHkYpysVig

Re: 36. kolejka: Szombierki Bytom - Odra Opole (sb. 30.05.15)

#98
Taki mecz jak z Szombierkami ma prawo się zdarzyć, kiedy bramka rywali jest jak zaczarowana. Ale tu chodzi o kilka takich meczów gdzie brakowało skuteczności: Grunwald, Jastrzębie, BKS a nawet Skalnik (wygrana w samej końcówce, wymęczona).
Trzeba walczyć jednak do końca i wspomnieć, że można liczyć na cud (słynny mecz Legia - Widzew 2:3 kiedy Stołeczni prowadzili 2:0 czy np mecz Cracovia - Wisła 1:1, gdzie M. Jop strzelił samobója w 93 minucie co w efekcie pozbawiło
Wisłę mistrzostwa).
Obyśmy my tą końcówkę sezonu pozytywnie zapamiętali.
ODRA OPOLE 1945
cron