Re: 30. kolejka: Odra Opole - Grunwald Ruda Śl. (02.05.15)

#7
fan z krytej pisze:mysle ze warto podpowiedziec trenerowi by Abramowicz i J.G. wykartkowali sie w tym meczu. obaj maja po 3 zolte kartki nastepna kartka skutkuje wykluczeniem z 1 meczu. po tym meczu gramy z Ozimkiem wiec poradzimy sobie bez nich a lepiej by z takiego meczu wypadli niz 4 kartke zlapali przed meczem z Polonia i/lub BKSem
Abramowicz dostał już wczoraj żółtą kartkę i nie zagra z Grunwaldem. Może warto, żeby J.Gancarczyk wykartkował się w Ozimku, potem gramy u siebie ze Skalnikiem.

Re: 30. kolejka: Odra Opole - Grunwald Ruda Śl. (sb. 02.05.15)

#10
nie chce szukac sensacji, ale wspominajac dawne mecze Odry przeciwko " slaskim klubom ", zawsze byla jakas mala koalicja anty-Odra, zawsze mielismy pod gorke, najsilniejsza z wszystkich grup w Polsce, do tego wiekszosc slaskich " gwizkow " w naszej grupie. Dlatego Odra nie moze sobie juz pozwolic na strate chocby punktu, czy sa w stanie tego dokonac ? Szczerze powiem, ze nie wiem. W jednym z najwazniejszych meczow ( z punktu widzenia marketingu ) niestety zawiedli. Sami jestesmy sobie winni porazki w Opolu. Coz, do kibicow nalezy wspierac druzyne do konca, do upadlego, a co zaprezentuje " Klan GUN-ow " i ich ojciec chrzestny nasz trener, dowiemy sie za kilka tygodni. Meczu z Polonia boje sie jak ognia, ba... Lacha juz nie raz w pojedynke ogral Odre w Opolu, a jest tam jeszcze Zielinski z ekstraklasy i Dawid Cempa, czyli ma kto gole strzelac. U nas Marek Gladkowski stracil forme, albo checi do gry ( Gancarczykowie graja nawet gdy sa bez formy ), podobnie nasz mlodziezowiec Wolny ( lawa ). Coz wierze, ze trener wie co robi i po ostatnim gwizdku bedziemy mieli okazje nosic go na rekach. Zycie ( boisko ) pokaze

Re: 30. kolejka: Odra Opole - Grunwald Ruda Śl. (sb. 02.05.15)

#11
Do przerwy 0:1 pisze:Bramki z środowego meczu Grunwald R.Ś - Polonia Bytom :
0:1 35 min. Malec https://www.youtube.com/watch?v=lkdl0W0RBCY
0:2 57 min. Lachowski https://www.youtube.com/watch?v=gbMTHi7PNVI
Kilka innych akcji zobaczycie na koncie youtube Grunwaldu.
Warto przeanalizowac druga bramke. Kilkanascie razy ogladalem i za cholere nie rozumiem dlaczego bramkarz nie podniosl reki do gory zeby wybic pilke, w ostatnim momencie lotu jakos zdretwiala mu w miejscu w polowie drogi. Paraliz czy co ? Pusta brama i Grunwald wali obok niej ?! Slabe umiejetnosci asi. Druga sprawa to stale fragmenty gry Polonii, trener Trzeciak slynie z tego, ze nauczyl Polonie juz lata wczesniej jak nalezy je wykorzystywac. Dlatego trenig naszych pilkarzy na SUPER KROTKIE KRYCIE jest bardzo potrzebny.
Ostatnia sprawa to PP. Nasi kopacze nie sa w stanie zagrac kilku meczow w tygodniu na dobrym poziomie i tutaj widze przyczyne porazki z GKS-em Jastrzebie w Opolu. Wiem, ze bedzie wspaniale gdy na 70-lecie zagramy w PP meczyki z lepszymi firmami, ale jesli to ma pokrzyzowac nam droge do awansu to ja bardzo dziekuje za taki deser.

Re: 30. kolejka: Odra Opole - Grunwald Ruda Śl. (sb. 02.05.15)

#13
To mój pierwszy post, dlatego chciałem się przywitać. Czytuję to forum od dość dawna, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Jestem kibicem względnie starej daty. Na mecze zacząłem uczęszczać jeszcze jako łepek z ojcem w drugiej połowie lat 70-tych. Udało mi się wiec załapać na złote czasy naszej drużyny z okresu, gdy trenerem był Antoni Piechniczek. Najlepiej pamiętam spotkanie z Widzewem z marca 1979 roku (0:0). Nieustanne oblężenie bramki Burzyńskiego, który bronił w tym meczu jak w transie. Pierwszy raz udałem się samodzielnie na Oleską w październiku 1980 roku na mecz Odra - ŁKS. (3:0). Miałem szczęście, bo w tym sezonie szło nam wyjątkowo kiepsko. Pierwszy wyjazd zaliczyłem w sierpniu 1983 roku (Moto- Jelcz Oława - Odra 1:0). Pamiętam, że na tym spotkaniu było mnóstwo kibiców z Opola. Gdy szliśmy ulicami tego miasta z dworca PKP wyglądało to niemal jak pochód pierwszomajowy. W latach 80-tych udało mi się zaliczyć sporo meczów wyjazdowych, w tym także te „podwyższonego ryzyka” (np. kilka razy we Wrocławiu, Gliwice). Ciekawe czasy, choć nie obfitujące w spektakularne sukcesy naszej drużyny. Bardzo miło wspominam trzecioligowy sezon 1984/1985, szczególnie rundę jesienną, gdy swoją grą i skutecznością imponował Marek Czakon.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców naszego klubu, którzy nie opuścili go nawet w tak nieciekawych dla niego czasach, gdy musimy tułać się na czwartym froncie i częstokroć jeździć na mecze po różnych wioskach (nie umniejszając nic drużynom z tych miejscowości). Mam nadzieje, że w tym sezonie zrobimy mały krok we właściwym kierunku i zawitamy ponownie do II ligi. A to bynajmniej nie koniec…

Co do meczu z Grunwaldem to niby wszystko powinno pójść bezproblemowo, jednak trzeba trzymać rękę na pulsie. Pełny profesjonalizm. Wystarczy przypomnieć ostatni mecz Skalnika z BKS. Nas nie stać już na gubienie punktów. Oby zawodnicy Grunwaldu prezentowali taką samą skuteczność, jak w spotkaniu z Polonią. To co wyczyniał tam ich napastnik Haftkowski wołało o pomstę do nieba. Trzeba jednak patrzeć przede wszystkim na siebie. Jeśli zagramy na swoim normalnym poziomie to o wynik jestem względnie spokojny.

Re: 30. kolejka: Odra Opole - Grunwald Ruda Śl. (sb. 02.05.15)

#15
Nie dopisujmy punktów przed meczami. Football to taka gra której przebiegu nikt nigdy nie przewidzi. Czy to mistrzostwa świata (Brazylia-Niemcy), liga mistrzów ( karne Bayernu) czy też nasze 3ligowe podwórko. Jeden strzał życia, jeden kiks, tzw "błąd" sędziego i to co zdawałoby się być oczywiste zamienia się w szok. Myślenie że np w Ozimku nie będzie problemu jest błędem . Już takich parę "bezproblemowych " meczów widziałem i pozostała wściekłość, zażenowanie i bezsilność. Nasi piłkarze muszą być czujni w każdym meczu, w każdej jego sekundzie. Przy każdej nodze przeciwnika muszą być trzy nasze nogi.

Re: 30. kolejka: Odra Opole - Grunwald Ruda Śl. (sb. 02.05.15)

#23
Odra miała dzisiaj z 10 okazji do strzelenia gola, z czego 3 to były okazje 150%. Nasi zawodnicy albo niepotrzebnie przyjmowali piłkę albo zbyt długo przytrzymywali przy nodze. Jestem wściekły bo tracimy frajersko 2 pkt. Polonia poczuła krew, a nasze wyniki przy Oleskiej nie spowodują że Bytom i Bielsko będą obawiały się meczu w Opolu.

Ozimek i Gracze to muszą być wygrane za 3 pkt, ale później mamy trudny wyjazd do Zabrza. Tam trzeba kurwa zagrać w końcu na 100%. Mam wrażenie, że odkąd trener Smółka zaczął rotować składem, Odra przestała grać... Pojawiają się liczne straty, niecelne podania, brak koncentracji.

Grać, Walczyć, Zapierdalać!!!

Re: 30. kolejka: Odra Opole - Grunwald Ruda Śl. (sb. 02.05.15)

#24
Ku
Pawlikus pisze:Skończcie już pierdolić. Jak wygrywali wszystko to byli super. Jeden remis i porażka i już są chujowi? Przemyślcie czasem to co piszecie
Nie ! Jeśli wygrywali i grali piach to trzeba o tym mówić. Bo w konsekwencji dochodzi do takiej sytuacji jak teraz 2 mecze u siebie 1 pkt. Chwalmy ich dalej, a za dwa miesiące piłkarze pójdą w świat, a kibice dalej zostaną z III ligą i będą żyli złudzeniami może za rok się uda. Osobiście nie chcę Odry udającej, że gra dobry futbol.
cron