Strona 1 z 1

ZADBAJ O SERCE z Odrą Opole!

: poniedziałek, 9 lutego 2015, 12:37
autor: LooZ^
Bardzo dobra akcja klubu! Oby więcej takich, a i w kwestii marketingu zaświeci nad nami nowa nadzieja! ;)

https://www.facebook.com/events/947931001892858
Zbliżają się Walentynki 2015. To święto, w którym na pierwszym miejscu stawiane jest serce. Dla klubu sportowego oznacza ono przede wszystkim aktywność fizyczną.

Zapraszamy do włączenia się do naszej akcji na świeżym powietrzu pod hasłem „Zadbaj o serce z Odrą Opole!”.

Wspólne ćwiczenia rozpoczną się w niedzielę, 15 lutego, o godz. 11:00, w okolicy mostu kolejowego w Parku Nadodrzańskim. Zajęcia poprowadzą II-trener drużyny Odry Piotr Plewnia oraz jej kapitan Maciej Michniewiczem. Poprawa kondycji fizycznej odbywać się obędzie w towarzystwie zawodników pierwszej drużyny, a do zajęć zachęcamy wszystkich opolan, bez jakichkolwiek ograniczeń.

- Poziom trudności zajęć będzie dostosowany do każdego uczestnika. Oczywiście bardziej chodzi tu o ogólny rozruch, różne formy ćwiczeń kondycyjnych, tlenowych i marszobieg, niż w pełni obciążający trening – rozwiewa obawy kapitan niebiesko-czerwonych.

Podjętą akcją klub chce zachęcić mieszkańców Opola do aktywności fizycznej oraz wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wykorzystując "Święto zakochanych" chcemy zwrócić uwagę na dbanie o swoje serce, nie tylko w sferze duchowej.

Do zobaczenia nad Odrą!
Obrazek