Transfery

#1
Juz dzisiaj pierwsza informacja o nowym zawodniku, ktory jest juz pilkarzem naszego klubu. Jako, ze na pewno wzbudzi burzliwa dyskuje, za wczasu zakladam temat ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Transfery

#3
Tadeusz Tyc podpisał kontrakt.

Grający w rezerwach pierwszoligowej Floty Świnoujście, wychowanek Odry Opole Tadeusz Tyc, podpisał dziś kontrakt z naszym klubem. To silny i przebojowy zawodnik i z pewnością podniesie poziom rywalizacji w linii ataku. Uważam, że piłkarz ten dysponuje wciąż ogromnym potencjałem i wierzę, że będzie w stanie wykorzystać swoją szansę w Oderce - powiedział o nowym nabytku trener Dariusz Kaniuka. Nie wypada nam nic innego, jak tylko podpisać się pod słowami szkoleniowca i życzyć Tadkowi gradu goli dla niebiesko-czerwonych!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Transfery

#14
Trochę niepokojące ... Tak jak Kaniuke pamiętam sprzed lat jako dobrego trenera, tak Tyca z podobnego okresu pamiętam jako wielkie nieporozumienie. Swoją drogą to chyba trzecie podejście Tyca do Odry, więc ... może do trzech razy sztuka. Oby.

Re: Transfery

#15
Ludzieee!!!
Moim zdaniem i treansfer T. Tyca i nowego trenera to wielkie nieporozumienie!! Z tego co pamiętam żaden z nich większych osiągnięć nie miał.
Obyśmy na nowy sezon nie ćwiczyli jednej przyśpiewki...."Nic się nie stało ODERKO .. NIc się nie stało

Re: Transfery

#18
Też słyszałem takie pogłoski... :)

Szczerze powiedziawszy chciałbym w Odrze zobaczyć głównie jednego piłkarza: Tomka Copika. Za każdym razem podkreśla, że chciałby wrócić do Odry, ale niestety ma na utrzymaniu rodzinę i z pensji opolskiej nie wyżyje. Oby w następnym sezonie już ta kasa była, bo umiejętności wciąż ma ogromne (zarówno pokazał to w Jastrzębiu, gdzie sam ciągnął grę zespołu jak i w Kluczborku), a ludzi o takim wielkim sercu do gry, waleczności i oddaniu klubowi jest w Polsce mało.
Podczas tego sezonu zwrócił moją uwagę Pabiniak z Namysłowa, ten co strzelił 2 bramki. Ale z tego co wiem już się Kluczbork przy nim kręci.
Kogoś jeszcze widzielibyście w składzie? Może kogoś mniej znanego, a dobrego z 3/4 ligi?

Re: Transfery

#25
No starczy juz z tym Surowiakiem, jeszcze bedzie czas sie podniecac transferami ;)

Ja mam nadzieje, ze oprocz doswiadczonych i starszych zawodnikow, trafi do nas 1 czy 2 talenty.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron