Re: Transfery

#76
Przydał by się Nam pomocnik który zastąpi godnie Golca w pomocy...
Co do transferów to szczególnie z obrońcy jestem zadowolony:)) Witamy Spowrotem:)
Szkoda że klub nie zawarł by współpracy z Zagłębiem w sensie wypożyczenia zdolnych zawodników ale poczekamy zobaczymy.
Obrazek

Re: Transfery

#77
Powrot Leona do Odry napewno bedzie duzym wzmocnieniem, jego doświadczenie przyda się mlodym Szczególnie Majerowi czy tez Wiszowatemu, bo jednak 3 liga to juz nie bedzie opolskie podworko, gdzie z kazdym sie wygrywalo tyle ile sie chcialo :)

Re: Transfery

#78
Ponownie zapytam " nowego " trenera Oderki pana Kaniuke dlaczego nie stara sie sprowadzic do Oderki bramkostrzelnych pilkarzy z Lesnicy gdzie trenowal ? Naliczylem tam az trzech takich pilkarzy. Moze ktos mi to wyjasnic ? Podobnie z naszym obronca z tamtej druzyny, ktory mial grac w Opolu ale teraz jakos cisza. I jak zauwazyl Kuba TRZEBA kogos do linii pomocy za Golca ktory byl nawet na trzecia lige dobry gdyz potrafil uspokojic gre, a z braku kondycji nie musial przeciez grac calych meczow. Mysle ze ta rezygnacja jest zwiazana z tym ze duet Kaniuka Golec "nie mieli po drodze ". Na te pytania nie bedziemy juz mieli odpowiedzi bo i po co ? WIELKI BRAWA DLA ZARZADU ZA mICHNIEWICZA. dLA MNIE TO PIERWSZY ( OBY NIE OSTATNI ) SZOK ! Naprade dobra robota. Jeszcze dwa wzmocnienia !

Re: Transfery

#80
"PIŁKA NOŻNA. Tadeusz Tyc, Maciej Michniewicz, Marcel Surowiak i najprawdopodobniej Tomasz Jaworski to czterej nowi piłkarze, którzy dołączą do kadry Oderki w przerwie letniej." Ja bym jeszcze Monasterskiego wziął;) Ale zobaczymy.
Obrazek

Re: Transfery

#83
jak myślicie kogo trzeba by ściągnąć w przerwie zimowej do zespołu? trzeba coś o ataku pomyśleć bo sytuacja jest mało zajebista każdy z naszych napastników ma po jednej bramce oprócz tadzia który ma 2. myśle że trzeba by pomyśleć o kimś w stylu mieszczaka z piotrówki ;d chłopak strzelił już 7 bramek w tym sezonie(w niezłym stylu widziałem na videolidze) a w jego przypadku nie byłoby pierdolenia że nie stać na to klubu ;d

Re: Transfery

#84
Z jedenej strony to juz awans mamy pozamiatany. Teraz zerwac kontrakty i nowych sprowadzic ? To duzy wydatek dla klubu. A co to trener nie mial pojecia jakich mamy napastnikow i kto zagra w pomocy co to on z ksiezyca ?
Z drugiej strony trzeba chyba zgrywac druzyne z nowymi juz teraz - i badz tu madry.
Poczekajmy do przerwy zimowej.

Re: Transfery

#86
Jeżeli zdobędziemy komplet punktów, a innej opcji nie ma.. to myślę, że Skałka, obecny lider straci pkt. z Nami i w meczu z ROW-em (najlepszy byłby remis) tak więc około 5-6pkt straty, na wiosnę jest do odrobienia. Tak więc II liga, II liga, OKS !
Śląsk Opolski zawsze Polski !

Re: Transfery

#87
Wojtaldo pisze:Jeżeli zdobędziemy komplet punktów, a innej opcji nie ma.. to myślę, że Skałka, obecny lider straci pkt. z Nami i w meczu z ROW-em (najlepszy byłby remis) tak więc około 5-6pkt straty, na wiosnę jest do odrobienia. Tak więc II liga, II liga, OKS !
Chciałbym zarazić się Twoim optymizmem....

Re: Transfery

#88
Dokładnie... Nie ma co się podniecać i pisać, że nie mamy szans na awans. Ja jestem optymista i patrze bardzo pozytywnie w przyszłość. Po ostatnim meczu widac poprawe w grze ofensywnej (chociaz jedna bramka z przecietniakiem nie jest jakims rewelacyjnym wynikiem). Komplet punktów we wszystkich meczach tej rundy, 3-4 wzmocnienia i mozemy bardzo realnie myśleć o 2 lidze. "Jeśli wiara czyni cuda, my wierzymy że się uda"

Re: Transfery

#92
http://www.90minut.pl/news/141/news1412 ... zbork.html

Nie podoba mi się to - młody Deja jest ponoć jeszcze lepszy od brata, z juniorskimi drużynami z regionu (między innymi z Odrą, w której grają piłkarze mający być przyszłością pierwszego składu) robi co chce. Takie talenty trzeba wyławiać, bo może się ta historia skończyć jak z Sobotą (czyt. Sobota już teraz wybija się w Ekstraklasie i jest przymierzany do reprezentacji).

Re: Transfery

#96
Wiadomo coś może o jakichś planowanych wzmocnieniach, transferach blisko realizacji i ruchach do/z klubu ? Może ktoś się pobawi w Wikileaks i zdradzi jakieś półoficjalne przecieki? :) Nie dość że przerwa między rundami jest nudna, to jeszcze zero informacji transferowych. Ciężkie jest życie kibica Odry w zimie. :)
cron