Re: 13. kolejka: Skalnik Gracze - Odra Opole (sb. 4.10.14)

#5
Gratulować można jedynie wyniku, bo gra Odry bardzo słaba. A do tego jak można złapać 4 żółte kartki w meczu z ostatnim zespołem ligi ? Odra dalej coś rzeźbi z rzutami rożnymi, rzuty wolne nie istnieją. Przecież graliśmy z najsłabszym zespołem, jak z taką grą mamy pokonać BKS i Polonię ? Debiutujący Paweł Garyga gra podobnie jak Deja, ale podawał więcej do tyłu niż do przodu. Na pewno potrzebuje trochę czasu.
Ostatnio zmieniony sobota, 4 października 2014, 17:24 przez Do przerwy 0:1, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 13. kolejka: Skalnik Gracze - Odra Opole (sb. 4.10.14)

#7
Odra znów wygrywa a na forum znów narzekanie...Czy to ważne jak grali ? Czy ktoś na koniec sezonu będzie pamiętał jak Odra grała czy będzie patrzył na to ile punktów miała.Za Żurawia mieliśmy piękne granie a wyniki jakie były takie były. Jak Odra zacznie przegrywać to wtedy będzie można narzekać bo póki co sezon jest absolutnie na plus. Ale cóż taki naród.

Re: 13. kolejka: Skalnik Gracze - Odra Opole (sb. 4.10.14)

#9
Trener mówił kibicom przebijającym piątki piłkarzom co myśli o meczu, wystarczyło być.
- Chciałbym tu wrócić w przyszłym sezonie, ale nie na mecz o ligowe punkty, a wyłącznie w celu obserwacji jakiegoś utalentowanego zawodnika.

Tak Zbigniew Smółka zakończył swoją wypowiedź po spotkaniu Skalnik Gracze - Odra Opole. Wcześniej nasz szkoleniowiec chwalił gospodarzy. - Graliśmy na świetnie przygotowanej płycie boiska, z bardzo zmotywowanym rywalem - dodał.

O przebiegu derbów w Graczach powiedział: - Bardzo dobrze weszliśmy w ten mecz. Do 30 minuty całkowicie zdominowaliśmy gospodarzy, którzy mieli kłopoty z wyjściem ze swojej połowy boiska. Strata bramki podcięła nam skrzydła i pozwoliła przeciwnikowi uwierzyć w swoje siły. Po wyjściu z szatni, po przerwie, ponownie przejęliśmy inicjatywę i znów zdecydowanie dominowaliśmy. Kiedy przyszło nam grać w osłabieniu powiedziałem chłopakom, że to chyba lepiej dla nas i powinniśmy mieć jeszcze jakieś okazje do zdobycia gola. Tak też się stało, zdobyliśmy bramkę na 3:1, mając jeszcze kilka sytuacji. Mimo gry z przewagą jednego zawodnika, nie daliśmy gospodarzom rozwinąć skrzydeł i praktycznie nam już nie zagrozili.

Coach niebiesko-czerwonych wyróżnił jednego ze swoich podopiecznych. - Bardzo dobre zawody zagrał dziś Radek Flejterski. Na prawdę jestem pod wrażeniem jego występu i pragnę to podkreślić.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 13. kolejka: Skalnik Gracze - Odra Opole (sb. 4.10.14)

#11
Zdarzało mi się marudzić po kolejnej porażce, ale Polska piłka nie raz pokazała, że nie ważny styl- ważne punkty. Odra zawsze potrafiła zagrać a tzw ligowcami a "derbowe" pojedynki z dobrzeniem, czarnowąsami, skalnikiem czy piotrówka są już legendą i nie ma cię tu czym chwalić zawsze lipa, zawsze ciężko, zawsze w plecy. W tym sezonie Odra trochę zaburzyła tą statystykę i dobrze (czas najwyższy) - remis z czarnowąsami, wygrana ze zdzichami, ozimkiem i skalnikiem... reasumując 4 mecze 10 pkt w pojedynkach pseudo derbowych ja osobiście uznaję jako sukces bo nawet największe patałachy i wieśniaki niepotrafiący zagrać żadnego dobrego meczu w sezonie w meczu z odrą grali mecz życia czemu? bo to mecz z ODRĄ...

Re: 13. kolejka: Skalnik Gracze - Odra Opole (sb. 4.10.14)

#16
Do przerwy 0:1 pisze:Gratulować można jedynie wyniku, bo gra Odry bardzo słaba. A do tego jak można złapać 4 żółte kartki w meczu z ostatnim zespołem ligi ? Odra dalej coś rzeźbi z rzutami rożnymi, rzuty wolne nie istnieją. Przecież graliśmy z najsłabszym zespołem, jak z taką grą mamy pokonać BKS i Polonię ? Debiutujący Paweł Garyga gra podobnie jak Deja, ale podawał więcej do tyłu niż do przodu. Na pewno potrzebuje trochę czasu.
Mi się gra Odry podobała..totalnie zdominowali przeciwnika przez 30 minut to Skalnik nie mógł wyjść ze swojej połowy.Jedynym mankamentem w grze Odry to słaba skuteczność bo powinna do przerwy prowadzić różnicą co najmniej 3 bramek.
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: 13. kolejka: Skalnik Gracze - Odra Opole (sb. 4.10.14)

#18
I gdzie sa Ci, ktorzy 3 tygodnie temu widzieliby Braci conajmniej w II lidze...Liga jest i bedzie wyrownana do konca sezonu, watpie azeby ktorakolwiek druzyna odskoczyla na wiecej niz 6 pkt, ktore mozna bez problemu odrobic w pare kolejek....Nie ma zdecydowanego faworyta tej ligi, szkoda Braci w tej kolejce ale to tylko pokazuje ze rezerwy nie do konca musze grac w wiekszosci skladem ekstraklasowym,zeby stawic czola liderowi...Mamy chyba najtrudniejszych przeciwnikow w pazdzierniku sposord ligowej czolowki, ale rywale tez graja miedzy soba....pelna mobilizacja Panie Smółka w najblizszym meczu, zadnych kompromisow, TYLKO ZWYCIESTWO !!

Re: 13. kolejka: Skalnik Gracze - Odra Opole (sb. 4.10.14)

#19
Mecz tragicznie slaby jak na wicelidera. Ale czy to bedzie wazne za kilka miesiecy ? W tej kolejce odrobilismy 6 pkt do lidera. dlaczego 6 pkt ? - poniewaz w meczach derbowych przegrywalismy lub remisowalismy. Zawsze jakis strzal zycia lub genialny wystep bramkarza. Cieszmy sie dzis bo nikt nie wie jak bedzie jutro. Nastepne trzy kolejki dadza Nam odpowiedz jaka druzyne zbudowal nasz trener i jakie w nich drzemia mozliwosci na dzis i na przyszlosc.
Ogladajac skrot z meczu Gornik II - Polonia i poczatek sezonu, obawiam sie, ze Polonia nie straci juz wiele punktow. Oby to byly te z Nasza Odra, a bedzie dobrze.
Trzecia liga to nie liga, opuscmy ja raz na zawsze !
cron