Re: 3. kolejka: Podbeskidzie II B-B - Odra Opole (śr. 06.08.

#2
Warto przytoczyć, jak radziło sobie Podbeskidzie w poprzednich sezonach. To 11 sezon tej drużyny. Wystartowali w A-klasie i o d razu zdobyli awans do ligi okręgowej. Tam grali 6 lat, by w 2010 roku awansować do IV ligi. Po trzech kolejnych sezonach, w 2013 roku przyszedł awans do III ligi (zastanawia mnie jednak jeden fakt - może ktoś pomoże w rozwiązaniu - co działo się z zespołem w sezonie 2012-13? W 2012 roku ukończyli IV ligę na 3 miejscu. Ale potem nie było ich ani w IV ani w III lidze... Za to rok później, w 2013 znaleźli się w III lidze). Jako beniaminek PBB II zajęło 6 miejsce w gr. południowej (31 punktów/22 mecze) i przyszło mierzyć się mu w grupie spadkowej. Tam zajęli 3 miejsce, ostatnie dające utrzymanie, z trzypunktową przewagą nad 4 zespołem. Bilans: 43 punkty/30 meczów. W całym zeszłym sezonie, podsumowując wszystkie rozgrywki drużyna z Bielska wygrała u siebie 12 meczów, 6 zremisowała i doznała 8 porażek.
ODRA OPOLE 1945

Re: 3. kolejka: Podbeskidzie II B-B - Odra Opole (śr. 06.08.

#6
Mam wrażenie, że niektóre ekstraklasowe kluby odpuszczają mocno te rezerwy i Podbeskidzie się do nich zalicza. Ciekawe, że w meczu rezerw nie grali zawodnicy, którzy nie łapią się tam do składu (np. niedawny postrach II-ligowych boisk - Okińczyc). Z drugiej strony grają tam Cisse (miał trochę bramek w minionym sezonie I ligi) i Adam Deja (który w ekstraklasie nie pokazał nigdy absolutnie nic, ale jednak w niej grywał).

Re: 3. kolejka: Podbeskidzie II B-B - Odra Opole (śr. 06.08.

#9
zebro - dzięki za rozjaśnienie tematu sezonu 2012-13

A co do składu na mecz z nami, to uważam, że dla PBB priorytetem będzie TME. Dlatego nie sądzę aby spinali się na III ligę. Tym bardziej, że drużyna 2 ostatnie lata walczyła mocno o utrzymanie. Więc raczej w III lidze będą ogrywać młodych lub ewentualnie graczy wracających po kontuzji itp. Nie sądzę, aby sztab trenerski ryzykował np. kontuzję gracza kadry ekstraklasowej aby tylko zdobyć punkty w III-ligowej młócce.
ODRA OPOLE 1945

Re: 3. kolejka: Podbeskidzie II B-B - Odra Opole (śr. 06.08.

#19
pitek88 pisze:
pasibrzuch pisze:jest gdzieś transmisja??

tu masz w miare częste wpisy co sie dzieje na boisku

https://www.facebook.com/odraopole?fref=ts
Radio Opole robi transmisje z meczu kiedy jest "u siebie " żeby grilowicze nie fatygowali się na stadon
a jak nie ma ma możliwości wyjazdu i kiedy większość nas pracuje to mają to w ......i nadają bardzo pouczające
REVIRY KULTURY w sam raz dla kibiców

Re: 3. kolejka: Podbeskidzie II B-B - Odra Opole (śr. 06.08.

#21
pasibrzuch pisze:
pitek88 pisze:
pasibrzuch pisze:jest gdzieś transmisja??

tu masz w miare częste wpisy co sie dzieje na boisku

https://www.facebook.com/odraopole?fref=ts
Radio Opole robi transmisje z meczu kiedy jest "u siebie " żeby grilowicze nie fatygowali się na stadon
a jak nie ma ma możliwości wyjazdu i kiedy większość nas pracuje to mają to w ......i nadają bardzo pouczające
REVIRY KULTURY w sam raz dla kibiców
To dopiero początek sezonu. Pewnie będa znowu w późniejszym czasie jeździć. Sezon urlopowy.
cron