sezon 2014/2015 podsumowanie - RANKING

#1
Panowie i Panie!

Wybieramy jak co sezon (rundę) najlepszych w poszczególnych kategoriach.

1. Najlepszy piłkarz rundy wiosennej
2. Najlepszy piłkarz sezonu
3. Najlepszy transfer zimowy
4. Największe rozczarowanie (piłkarz)
5. Odkrycie sezonu
6. Nadzieja na przyszłe sezony

Pamiętajcie - to tylko zabawa! bez spiny!
deklaracja wstąpienia do JEDNEJ ODRY dostępna jest tu: http://wp.me/a5nZjo-3E
osoby w wieku 16-18 lat (do ukończenia 18 roku życia) dostarczyć muszą rówież http://wp.me/a5nZjo-5n ZGODĘ RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Re: sezon 2014/2015 podsumowanie - RANKING

#2
1. Najlepszy piłkarz rundy wiosennej: Cieluch, Michniewicz
2. Najlepszy piłkarz sezonu: Michniewicz. rowna forma przez caly sezon, klasa sama w sobie.
3. Najlepszy transfer zimowy: z braku laku wybiore Primela. no i warto zauwazyc ze oprocz stabilizacji, MKS jest tam gdzie nas nie ma ze wzgledu na udane transfery, co u nas jest niestety rzadkoscia.do trzonu druzyny dobiera jakościowe wzmocnienia(Giel, Uszalewski, Wnuk)
4. Największe rozczarowanie (piłkarz): Deja- czy mozna tu wskazac kogos innego? czolowa postac druzyny ktora wywalczyla awans nagle zmienia sie w czlapiacego pilkarza bez ambicji co na dodatek toleruje trener notorycznie wystawiajac go w wyjsciowym skladzie
5. Odkrycie sezonu: Skrzypczak. bylem sceptycznie nastawiony do jego osoby, wiadomo przychodzi mlody gosc ze Slaska zajmujac miejsce naszym juniorom ale na boisku pokazal ze byl to dobry transfer. jeden z priorytetowych ruchow naszego klubu w tej przerwie to wyrwac go ze Slaska bo pamietajmy ze jest do nas tylko wypozyczony
6. Nadzieja na przyszłe sezony: Skrzypczak, Wolny, no i chlopaki z rocznika 96.

Re: sezon 2014/2015 podsumowanie - RANKING

#3
1. Mateusz Cieluch
2. Maciej Michniewicz
3. Damian Primel, ew. Ivan Udarevic
4. Po sparingach w lidze zdecydowanie więcej się spodziewałem po Donatasie Nakrosiusie. Wiosną loty obniżyli Deja oraz Kocur.
5. Grzegorz Skrzypczak.
6. Ci, których jeszcze nie widac w I druzynie: Kleemann, Weinzettel, Czok, Sebastian Duda, Pawlus, Sowiński, Gordzielik, Niemczyk, Filla, Kolanko, Sobczyński, R. Kowalczyk. Mam wielką nadzieję, że z tego jednego rocznika udadzą się tacy piłkarze jak ci urodzeni w latach 1975-79 (Drąg, Tracz, Jagieniak, Michniewicz, Plewnia, Feć),

Re: sezon 2014/2015 podsumowanie - RANKING

#6
1. Najlepszy piłkarz rundy wiosennej: Mateusz Cieluch - żal, że w ofensywie był najczęściej osamotniony
2. Najlepszy piłkarz sezonu: Maciej Michniewicz - stabilna forma przez cały sezon
3. Najlepszy transfer zimowy: Ivan Udarevic - w parze z Michniewiczem prezentował się naprawdę solidnie, dobrze, że przedłużył kontrakt
4. Największe rozczarowanie (piłkarz): Sebastian Deja - wybór oczywisty, wielokrotnie poruszany w moich tegorocznych postach; liczę na przebudzenie tego niewątpliwie utalentowanego piłkarza
5. Odkrycie sezonu: siła ofensywna naszego zespołu i skuteczność napastników - zdecydowanie nie o takiej 'odkrycie' nam chodziło; nazwiska takie jak Jarka czy Kocur powinny gwarantować wyższą jakość w ataku
6. Nadzieja na przyszłe sezony: mam ogromną nadzieję, że opolscy juniorzy; chciałbym też, żeby klub regularnie przechwytywał tych najlepszych młodych piłkarzy z regionu, tak jak to było z Klemenzem (oj przydałby się w tym sezonie)

Wyniki mojej ankiety nie odbiegają od innych, bo i większość odpowiedzi nasuwa się od razu.

Re: sezon 2014/2015 podsumowanie - RANKING

#7
1. Cieluch - jeszcze jeden taki i nie myślelibyśmy teraz o III lidze...
2. Michniewicz - jeden z nielicznych w podstawowym składzie przez cały sezon, nigdy nie zawiódł.
3. Hmm... Trudno ocenić, bo żaden nie okazał się strzałem w dziesiątkę. Chyba Primel, ale głównie z takiego powodu, że po poprzedniku wymagania nie były wysokie.
4. Deja - masakra co on wyprawiał. Już kiedyś pisałem, że wydawało się że to może być piłkarz na ekstraklasę - teraz już wiemy, że nie jest nawet na II ligę. Do tego chyba dorzuciłbym Kocura za całokształt i Danowskiego za jesień.
5. Skrzypczak - młodzieżowcy to praktycznie zawsze zapchajdziury, a Skrzypczak był ważnym ogniwem zespołu.
6. Tu mam problem, bo można napisać: juniorzy. Ale to można napisać zawsze, niestety żaden nie dostał szansy/nie wybił się. Sądziłem, że tak będzie można napisać o Wolnym, ale wiosnę spędził w Strzelcach.
Bonusowo: największa obawa - mam dwie. Pierwsza, to strach przed III ligą. W tamtym sezonie pisałem, że niebezpiecznie ugruntowaliśmy swoją pozycję jako III-ligowiec. Boję się że brak szybkiego awansu do II ligi ugruntuje nas jeszcze bardziej. Druga obawa to gra juniorów młodszych w CLJ. Nikt nie liczył na nawiązanie walki z Zagłębiem czy Górnikiem, ale żeby być lepszym w tabeli tylko od Tęczy Krosno Odrzańskie, a gorszym od Kluczborka i wręcz zdeklasowanym punktowo przez Jastrzębie i Zieloną Górę?

Re: sezon 2014/2015 podsumowanie - RANKING

#9
1.Cieluch, Michniewicz
2.Michniewicz
3.Primel, Udarevic
4.Deja, Kocur - oboje mam wrażenie, że nie mają siły biegać. Deja podaje do obrońców za miast kreować grę. Kocur to brak permanentny brak szybkości i woli walki. Coś jak Radwańska której czasami nie chce się biegać do piłki.
5.Skrzypczak
6.Nadzieja to skatuing w Odrze z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście w granicach na jaki nas stać. Jeżeli chcemy być klubem liderem w regionie to musimy śledzić ścieżki kariery najzdolniejszych młodych piłkarzy w naszym województwie i być może ościennych województw. Do tego oczywiście wybraną grupę seniorów.

Re: sezon 2014/2015 podsumowanie - RANKING

#12
1. Najlepszy piłkarz rundy wiosennej: Mateusz Cieluch.
2. Najlepszy piłkarz sezonu: Maciej Michniewicz.
3. Najlepszy transfer zimowy: Ivan Udarevic.
4. Największe rozczarowanie (piłkarz): Sebastian Deja.
5. Odkrycie sezonu: nikt nie zasłużył na wyróżnienie.
6. Nadzieja na przyszłe sezony: pójdźmy śladem Man Utd, które kiedyś niemalże hurtem wprowadziło dzieciaki z Akademii do kadry pierwszego zespołu. Efekty znamy, choć musieli się uzbroić w spore pokłady cierpliwości. To tak dla rozluźnienia licencyjnych emocji.
cron