Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#176
Jaca pisze:
Szyman pisze:Moze i da sie ucuilac tam wiecej, ale jakby nie bylo zespoly z miejsc 9-11 grupy wschodniej, tak jak Odra; licencje dostaly i uciulaly tych punktow wiecej

Takze powtorze sie.... Punkty, punkty, punkty (wystarczylo ich zdobyc 5 wiecej)
Gdyby ich było 5. więcej, to bylibyśmy teraz na miejscu Rakowa ;-)))
No wlaśnie
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#177
opole1945 pisze:dalej uwazam ze powinna byc to rowna liczba zespolow z 2 starych lig. i dalej uwazam ze nie bylo zadnego zainteresowania ze stronu klubu co sie tam w wawie dzialo a na bank tamte zespoly sobie ta decyzje wychodzily

PZPN nigdy nie podjal madrych, slusznych, sprawiedliwych (zwal jak zwal) decyzji, to czemu nagle mialoby sie to zmienic?
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#179
tylko kto to ma zrobic i kiedy? jutro juz bedzie za pozno, skoro dzis docieraja do nas takie informacje to juz dzis dzialacze powinni w wawie siedziec i glos podnosic. ciekawi mnie tylko z jakiego zrodla takie informacje do nas docieraja? i na ile sa one trafne... oby nie byly

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#181
ziomal662 pisze:To info o grupie wschodniej poparte sprawdzonymi wiadomosciami ?? Jakies linki ??
Proponuję jutro kupić katowicki Sport. Oficjalne info związku powinno pojawić się po południu i nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, choć przecieki wróżą to, co wyżej.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 czerwca 2014, 18:14 przez Jaca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#183
Do przerwy 0:1 pisze:Odra teraz jest na 10 pozycji. W grupie wschodniej wyprzedza nas tylko Olimpia. Jeśli chodzi o licencję do gry w I lidze to nie mamy na to wpływu, ale jeśli chodzi o wybór kto pozostanie w II lidze to chyba Odra ma jakieś możliwości odwołania czy protestu.
opole1945 pisze:tylko kto to ma zrobic i kiedy? jutro juz bedzie za pozno, skoro dzis docieraja do nas takie informacje to juz dzis dzialacze powinni w wawie siedziec i glos podnosic. ciekawi mnie tylko z jakiego zrodla takie informacje do nas docieraja? i na ile sa one trafne... oby nie byly
Trzeba reagować, odwołanie od decyzji, now! rzetelne, odważne, ale rozsądnie umotywowane argumenty, trzeba zatrzymać proces, sprawić aby decyzja została zastopowana, doprowadzić do rozmów z zainteresowanymi klubami, nie wierzyłem w utrzymanie pozasportowe, ale jak zwykle dałem się nabrać i teraz mi trochę szkoda, jak pewnie połowie Opola.

Gdy zapadała "ostateczna" decyzja o zaniechaniu budowy bloków 5/6 w El. Opole to część firm zaczęła zwijać interesy, a pozostali przystąpili do walki o zmianę decyzji - i udało się, największa inwestycja w Polsce po 89 roku realizuje się u nas! Zawsze warto próbować!
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#184
Jaca pisze:
ziomal662 pisze:To info o grupie wschodniej poparte sprawdzonymi wiadomosciami ?? Jakies linki ??
Proponuję jutro kupić katowicki Sport. Oficjalne info związku powinno pojawić się po południu i nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, choć przecieki wróżą to, co wyżej.
Niestety w Sporcie jest taki a nie inny artykul. Szkoda.

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#185
szkoda to to ze nikt o ozpn i odry opole nie pojechal do wawy i nie pokrzyczal ze to nie sprawiedliwy uklad, nowa 2 liga powinna byc stworzona z rownej ilosci druzyn z kazdej ze starej lig. ale widocznie naszym sternikom wogole na tym nie zalezalo, wola siedziec i czekac az im ktoz gwiazdke z nieba sam przyniesie. daje glowe ze byl nacisk z gr wschodniej i sobie wywalczyli... wystarczy przeczytac artykul w gazecie wyborczej, ozpn nic nie wie, dzialacze wroza z fusow.... zalosne podejscie

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#187
mnie tam nie zalezy na tym zeby odre wszyscy kochali, ale wiadomo ze czasami trzeba lokciami sie rozpychac zeby cos wywalczyc ... u nas widze niestety bierna postawe do decyzji ktora moze zawazyc na pilce w opolu na kilka lat, bo uwazam ze latwiej bylo powalczyc teraz i utrzymac 2 lige nawet przy zielonym stoliku niz do niej awansowac z 3 ligi, wystarczylo byc aktywnym, podniesc glos, pomachac rekoma, po prostu tam byc na mijscu i walczyc o ta 2 lige, skoro pilkarzam sie nie udalo to mogli to zrobic dzialacze ... ale widocznie i jednym i drugim sie nie chcialo jej utrzymac i oto mam najwieksze pretensje... jako kibic juz teraz z krytej kiedys z A a jescze kiedys ze srodka trybyny od kortow gardlo scieralem i znow mam 3 lige ogladac... nie wierze w to co sie wydarzylo i w podejscie dzialaczy odry i ozpn-u. szkoda slow.

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#191
hkmw pisze:
W praktyce oznacza to, że jeśli:

- Sokół Kleczew zmierzy się z Granatem w finale barażów, a obydwa kluby nie otrzymają licencji, w przypadku wygranej rywalizacji przez Sokoła dodatkowo utrzyma się ODRA OPOLE, zaś w przypadku wygranej Granatu - OLIMPIA ELBLĄG
http://www.90minut.pl/news/234/news2345 ... lidze.html

Jaca, czy możesz odnieść się do tego?
Ja już wole nie spekulować, tym bardziej po sensacjach z 90minut.pl. Swego czasu napisali o barażach z Olimpią, jako pewne. Związek może wszystko jak widać i chyba to nie ma w tej chwili sensu.

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#193
Widzew musi mieć niesamowicie mocne plecy w związku, skoro w obecnej sytuacji dostaje licencję na grę w 1 lidze. Okocimski i Kolejarz też nagle zwrot o 180 stopni. Mam wrażenie, że PZPN chciał rozwiązać sprawę najmniejszą linią oporu i nie robiąc sobie dodatkowych kłopotów (w tej i tak już chaotycznej sytuacji) z ewentualnym uzupełnieniem ligi zespołami z gr. zachodniej i wschodniej. No cóż, walczymy o szybki awans do 2 ligi. Wierzę w nowego trenera, który w gorszej sytuacji z Oławą o mało co tego nie zrobił. ;)

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#197
Leśne dziadki poszły po najmniejszej linii oporu, dali tym trzem klubom licencje, chociaż do Stróż łatwo można się było przyczepić. Ale teraz to już nie ważne. Co do tej procentowej szansy na utrzymanie to dajmy sobie spokój. Kleczew z Granatem w finale, Kleczew musi wygrać a do tego oba muszą nie dostać licencji. Nie ma co się łudzić. Budujmy dobrą drużynę na niestety 3 ligą bo o awans będzie cholernie ciężko. Tak jak wiele osób pisało "łatwiej się utrzymać w 2 lidze niż awansować do niej" , pomimo tego, że pół ligi spadało.
cron