Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#203
Powiem tak: decyzja Primela to mega rozczarowanie. Pamiętam jego obiecanki po meczu w Kluczborku, zarzekał się, że się utrzymamy, wie jak ważnym klubem jest Odra, ble ble. Powinien mieć jaja i pomóc powrócić do ligi centralnej. Pamiętam też, że dostał wsparcie, a Udarevica, który też odważył się z nami rozmawiać, pewna grupa kibiców dość mocno 'zjebała'. Zresztą do dziś pojawiają się głosy, żeby "wywalić cudzoziemców z Odry". Broń Boże nie sugeruję uwielbienia do Ivana, też jestem za tym, żeby stawiać na młodych chłopaków z regionu, ale szacunek dla Udarevica ogromny i wolę takiego honorowego 'stranieriego' niż Primelów, Krysianów czy Wawrzyniaków. Wszystko wskazuje też na to, że, mimo świetnej rundy i w miarę wyrobionego w polskiej piłce nazwiska, Cieluch też zostanie z nami. I bardzo dobrze, charakterny na boisku (chciałbym, choć to pewnie nierealne, zobaczyć jego statystki przebiegniętych kilometrów podczas meczu, pewnie dystansował resztę drużyny) i poza nim. W dodatku pozostali Michniewicz i Copik, którzy swoim przywiązaniem, sercem i znaczeniem na boisku wg. mnie powoli aspirują do miana legend klubu (nie porównuję ich do Engelberta Jarka itd. bo to nie moje czasy). Już widać, że nowy sezon przyniesie rewolucję kadrową. Grunt, to sprawić transferami młodych i zdolnych zawodników, żeby ta rewolucja była ostatnią.

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#204
Roznie to u mnie bywalo z docenianiem Udarevica, Kocura czy Jarki, ale wielki szacun dla nich ze zostaja.
Ta banda, ktora odchodzi (Giel, Primel, Krysian) niech nigdy wiecej nie zawitaja w Odrze. Wszyscy wyzej wymienieni spuscili Odre do 3 ligi, ale jak widac tylko niektorzy maja jaja.
Bondziula troche szkoda, bo w swojej 3 lidze dawal rade, ale rozumiem decyzje - nie dostal szansy, inni napastnicy zostaja, wiec nie widzi tu dla siebie miejsca.
P.S. o innych co zostaja nic nie pisze, bo nikt nie ma watlpliwosci, ze to nasi ludzie.

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#205
LooZ^ pisze:No a, że tak zapytam, czego się spodziewałeś? ;) Armia najemna nie słynie z lojalności - tylko Krysiana szkoda.
... I Kocura :)

Po co nam on-takiej indolencji jak w jego wykonankiu dawno nie widzialem.
Jedyne co umie to sie zastawic, ale to I tak na nic bo pilka przy przyjeciu odskakujemu na 2 metry.

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#210
Dwaj piłkarze MKS-u Oława wezmą udział w najbliższych treningach niebiesko-czerwonych. Oławski klub wyraził zgodę na testy w naszym klubie Damiana Kiełbasy i Mateusza Perońskiego. Zawodnicy przebywać będą w Opolu w dniach 24-30 czerwca.
Dziwny zabieg testowania zawodników, którzy przecież ostatni sezon spędzili pod skrzydłami trenera Smółki. Kto ma wiedzieć lepiej od niego, czy Ci goście się nadają czy nie? No chyba, że gdzieś jest tutaj jakieś drugie dno, ale chyba jestem zbyt głupi żeby to ogarnąć:)

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#211
Do przerwy 0:1 pisze:To może teraz zejdźmy na ziemię, bo straciliśmy kolejnych 4 zawodników.http://oksodraopole.pl/1864-zapadly-kol ... je-kadrowe
Ubyli:
Damian Primel
Dariusz Zapotoczny
Adrian Krysian
Piotr Bondziul

Pozostali :
brak bramkarza
Obrona
Ivan Udarević
Krystian Kowalczyk
Maciej Michniewicz
Tomasz Copik
Adrian Żmija
Pomoc
Sebastian Deja
Mateusz Cieluch
Atak
Dawid Jarka
Marcin Kocur
Dawid Wolny
Hmm... brak bramkarza? Ciekawe czy już z podkulonym ogonkiem ktoś z Oleskiej już dzwonił do Fecia.. Jak będą chcieli dzwonić to niech dzwoni ten kto mu podziękował za grę w 2 lidze (kto wie, jaki byłby stan bramek straconych gdyby między słupkami stał właśnie on..)

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#217
- Nie będę ukrywał, że miałem siły na 20 minut meczu, więc o dynamicznej i dobrej grze nie mogło być mowy. Podczas treningów wykonywałem wszystko to, co trener nakazywał, lecz widać w przypadku mojego organizmu, nie były to dla mnie dobre treningi. Nie chcę tu oceniać pracy trenera Nemca, ale uważam, że nie można wrzucić wszystkich do jednego worka. Myślę też, że tacy zawodnicy, jak "Dejka" (Sebastian Deja), "Gielu" (Paweł Giel) czy "Glana" (Michał Glanowski) i oczywiście ja, graliśmy wiosną na 15 procent swoich możliwości.
Bardzo tania zagrywka naszego "napastnika". Zapytać należałoby Pana Kocura czy do strzelenia bramki w 100% sytuacji (vide mecz z Bytovią czy inne, w których miał w tej rundzie bez liku patelni do wykorzystania) potrzebuje: a) Alexa Fergusona b) Jose Mourinho c) tak wielbionego Dariusza Żurawia, za którego rządów Pan Kocur pewnie w jego mniemaniu błyszczał. Jak łatwo w naszej piłce zrzucić odpowiedzialność za własną indolencję na innych, na dodatek nie mówiąc tego wprost gdy "problem" istniał, tylko już po wszystkim.

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#218
W wywiadzie na stronie Odry nasz snajper mowi,ze jeszcze z nowym trenerem nie rozmawial.Ciekawe czy trener Smolka widzial wogole w akcji naszego snajpera.Cos mi sie wydaje,ze to nastepny trener ,ktoremu zarzad zafundowal kukulcze jajo.A potem but,bo nie ma wynikow.

Re: Sezon 2014-15 runda jesienna. Spekulacje, transfery

#223
LooZ^ pisze:Waldemar Gancarczyk został nowym zawodnikiem Śląska. 24-letni pomocnik podpisał z wrocławskim klubem roczną umowę z opcją przedłużenia.
Dzieki, ale chodzilo mi o Krzysztofa i Mateusza. Mieli dobry sezon w Olawie ( choc to tylko Olawa to 26 goli robi nadzieje )
cron