28. kolejka: Raków Cz-wa - Odra Opole (sb. 3.05.2014)

#1
Przed nami kolejny mecz o wszystko - wyjazd do Częstochowy. Trudny teren, na którym gospodarze wygrali 6 razy, 4 razy remisowali oraz ponieśli 3 porażki (Warta, Rozwój i Zdzichy). Bramki to 23:15. Dobry bilans. Odra na wyjazdach gra jak każdy wie. Ledwie 2 wygrane, 4 remisy i 7 porażek. Bramki to 11:21. Rozsądek każe typować remis ze wskazaniem na naszą porażkę. Jednak atutem Odry jest doskonały wynik w rundzie jesiennej, wsparcie kibiców oraz ... obietnica piłkarzy, że utrzymają się. Miejmy nadzieję, że mecz z Rakowem będzie kolejnym krokiem do utrzymania i że wygramy trochę zamazując jednocześnie porażkę w Kluczborku.
ODRA OPOLE 1945

Re: 28. kolejka: Raków Cz-wa - Odra Opole (sb. 3.05.2014)

#4
rozeff pisze:
Geordie's pisze:Odra na wyjazdach gra jak każdy wie. Ledwie 2 wygrane, 4 remisy i 7 porażek.
Nie opuściłem żadnego, ale pamiętam tylko jedno wyjazdowe zwycięstwo, chyba że liczysz z PP ... albo wybiegasz o tydzień w przyszłość :)
Masz rację. Wziąłem pod uwagę "wygraną" z Polkowicami.
Z gry Odra wygrała na wyjeździe zaledwie raz. Z Rozwojem
dzięki za sprostowanie :)
ODRA OPOLE 1945

Re: 28. kolejka: Raków Cz-wa - Odra Opole (sb. 3.05.2014)

#5
Jak pamiętamy Odra u siebie wygrała z Rakowem 4:1. Raków w tej rundzie nie jest jakiś rewelacyjny. Wygrał tylko 2 mecze jeden u siebie z UKP i jeden na wyjeździe z Gryfem. Mecze u siebie w tej rundzie:
Raków – Ruch 1:2
Raków – Chrobry 2:2
Raków – Polonia 0:0
Raków – UKP 3:1
Po naszej wygranej z Rakowem można sądzić, że ich sposób gry nam leży. Dodatkowo Odra zdobywa więcej punktów w tej rundzie, tak więc są podstawy do optymizmu.
P.S.
Mam tylko jedną prośbę do piłkarzy : Ćwiczcie strzały za linii pola karnego, bo to jest jedna z większych bolączek dotychczasowej gry Odry.

Re: 28. kolejka: Raków Cz-wa - Odra Opole (sb. 3.05.2014)

#7
"Do klubu dotarło pismo, w którym częstochowski Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Sportu, w oparciu o zlecenia i opinię wydaną przez Komendę Miejską Policji w Częstochowie, podtrzymuje decyzję nieprzyjmowania kibiców drużny gości na mecz Raków Częstochowa - Odra Opole, w dniu 3 maja br." To są jakieś jaja. Ciekawy jestem jaki podtekst ma taka decyzja. Chyba nie myślą że my sprofanowalibyśmy podwójne święto naszego narodu ? Jak sięgnąłem pamięcią wstecz to na wygranym meczu 2:0 przez Odrę w Częstochowie przed laty to kibice Rakowa wywiesili hitlerowską flagę ( mam foto). Chyba że częstochowskiej policji konie pozdychały i już nie będą w stanie zaganiać nas do klatki na piechotę .

Re: 28. kolejka: Raków Cz-wa - Odra Opole (sb. 3.05.2014)

#18
gamazi999 pisze:Pasibrzuch jaka nadzieja? z taką grą to i nie ma co na nadzieje liczyć. Znowu LZSy i wiochy.
Z calym szacunkiem ale jesli potarfisz lepiej kopac pilke to co robisz na forum zamiast wracac teraz z Czestochowy? Kolejki uciekaja , z punktami stoimi w miejscu ale wiara, nadzieja i miejmy nadzieje HONOR i AMBICJA w naszych kopaczach powinna umrzec dopiero gdy nie bedzie szans matematycznych !

Re: 28. kolejka: Raków Cz-wa - Odra Opole (sb. 3.05.2014)

#22
gamazi999 pisze:Z całym szacunkiem ale to kopacze biorą pensję za grę a nie Ja, Ja jestem kibicem i oczekuję od nich że będą dobrze wykonywać swoją pracę, a niestety tak nie jest i już nie będzie bo im to wisi.
To powiedz po nazwisku skoro wiesz,ze im to wisi. Taki jestes tego pewien ? Powiedz Copikowi, Michniewiczowi, Cieluchowi i jeszcze conajmniej kilku innym zawodnikom ,ze im wisi Odra bo wakacje spedza w innym miescie. Najlepiej wszystkich wrzucic do jednego worka i skrytykowac bo tak jest najlatwiej, nie twierdze aby zaglaskac kota na smierc bo nie ma ku temu powodow w Odrze ale troche zimnej glowy i obiektywizmu nie zaszkodzi. Tam gdzie pracujesz zawsze wszystko Ci wychodzi ? Jakbys sie czul jakby ludzie, ktorzy o Twojej pracy nie maja pojecia ( bo Ty o pilce pewnie masz znikome skoro co kolejke tylko krytykujesz) co tydzien oceniali to co Ty robisz a czego nie robisz w swojej pracy, i byli przy tym tak subiektywni jak Ty jestes ? Wygrywaja zle bo w chujowym stylu, przepierdalaja mecze w ktorych sa lepsi tez zle, remisuja z bezposrednim rywalem o utrzymanie tez zle...na miejscu pilkarzy tez bym powiedzial pare szczerych slow takim "wymagajacyjm" kibicom jak Ty bo wszystko wszystkim ale jesli juz jedziemy po pilakrzach to obiektywnie a nie bez trzymanki bo tak najlatwiej. Troche pokory nie zaszkodzi.

Re: 28. kolejka: Raków Cz-wa - Odra Opole (sb. 3.05.2014)

#23
Tu przyznam że masz rację, niepotrzebnie może napisałem ogólnie o wszystkich piłkarzach, bo fakt kilku z nich faktycznie chce i walczą i przed nimi chyle czoła, a to że krytykuję drużynę co mecz to chyba są do tego powodu i nie zaprzeczysz temu. Ileż można mieć cierpliwości? może Ty i masz ale wiekszość kibiców ma już dość czekania na cud, na grę innych drużyn pod Odrę, przegrywania z takimi potęgami jak Kluczbork czy Zdzieszowice i ciągłego liczenia na cud. Piszesz że nie jestem obiektywny, a jaki jestem spójrz w tabelę i wyniki.

Re: 28. kolejka: Raków Cz-wa - Odra Opole (sb. 3.05.2014)

#24
Masz racje ale, :
1. sezon nie jest stracony a wypowiadasz sie w tonie jakbysmy conajmnieb tli Jarota
2. druzyna zawodzi przez 3/4 sezonu ale poki pilka w grze...
3. ..to MY musimy ich wspierac dopuki realnie mozemy sie utrzymac !

Zaprzecze co do krytyki co mecz bo mimo wszystko punktujemy, stoimy w miejscu ale punktujemy a jedynym minusem jest coraz mniejsza ilosc kolejek ale..zamiast Odra grac kurwa mac to moze lepiej jazda z kurwami ODRO !
Nikt nie czeka na cud, na cud bedziemy czekac jesli przegramy za tydzien. Nie nie jestes obiektywny bo mozna ich zjebac za Zdzieszowice ale jechanie po nich po meczu w Kuczborku nie byloby fair. Mozna zjebac za UKP ale....ale nie za 3 pkt. ktore wyszarpalismy. Z Polonia, Bytovia i moim zdaniem Calisia stracilismy 6 pkt to racja, ale spojrzmy ze to MY bylismy w tych meczach pilkarsko lepsi i szanujmy 3 pkt. z UKP, dzisiaj 1 pkt. bo w czerwcu moze sie okazac,ze zyskanie dzisiaj 1.pkt moze sie okazac wazniejsze niz stracenie tamtych 6. Gdybanie nie ma sensu, poki pilka w grze mamy wspierac pilkarzy jacy by nie byli, na sady przyjdzie czas w czerwcu i jesli sie nie utrzymamy wtedy po ostatnim meczu pierwszy wyloze swoje 3 grosze co do koncowego wyniku.