Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#26
Mniejsza o browary,vlepi i FC...mi chodzilo o szerokopojety szacunek do kibicow, ktorzy stanowia niemaly % frekwencji na Oleskiej. Moje zdanie jest subiektywnym spojrzeniem na powyzsza sytuacje ale nie wydaje mi sie aby byla ona pozbawiona racjonalnych argumentow. Czy Zarzad odpowie? Zapewne dolozy wszelkich staran aby po awansie do Ekstraklasy bylo na tej plaszczyznie lepiej ;) Pozdrawiam

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#27
browary i vlepki były tylko przenosnia ....... ale jesli robimy jakas promocje to dla wszystkich prawda ? teoretycznie kibic spoza Opola moze z niej skorzystac ale musi wydac pieniadze na paliwo , wiec to bez sensu prawda ? A gdyby takie cos było na stałe to frekwencja tez by sie poprawiła ... Czy zarząd odpowie ? Mysle , ze tak i na to licze bo czesto cytuja na oficjalnej wypowiedzi z forum ;] Czołem !
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Żałować możemy tylko tego że jedno życie mamy, aby oddać je za Odrę i Ojczyznę

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#31
Do przerwy 0:1 pisze:A co wy tak z tymi biletami w trakcie sezonu się obudziliście ? Nie było czasu przed rozpoczęciem rundy zgłosić tego problemu ? Przecież można było sobie kupić karnet za 50 zł na 7 spotkań rundy wiosennej.
Moze niektorzy maja to szczescie i pracuja a co za tym idzie nie maja mozliwosci byc na wszystkich meczach u siebie , ktore de facto sa i tak wyjazdami? Nikt sie z niczym nie obudzil, to Klub zaspal z wprowadzeniem "systemu" , o ktorym wiadomo bylo kilka sezonow. W zeszlych sezonach/sezonie ktos narzekl na bilety, dojazdy, kase? Chodzi o szacunek a nie 5 zl. Pozdrawiam.

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#36
Mek pisze:Świetny pomysł, to ludzie spoza Opola mają na mecz odbywający się o 16 wyjechać o 11-12, żeby kupić bilet w "promocji"? Już widzę jak to rozładuje kolejki, heh. Może by zwyczajnie otworzyć trzecie okienko, a z cenami zejść na ziemię..
Święte słowa, tylko...
Poruszamy się na takim systemie, jaki mamy (2 okienka z rejestracją elektr., bez możliwości kupna przez internet), bynajmniej do końca tego sezonu i dywagacje takie niczego nie zmienią - koniec kropka.
Lepiej przygotować się na to, co jest,czyli zakupić bilet w przedsprzedaży, poprosić znajomych itp. Osobiście nie wierzę, że takiej możliwości nie ma!
Ktoś powie, dlaczego od razu nie zakupiono odpowiedniej liczby stanowisk? Ano, gdyby Odra po rundzie jesiennej była np. na miejscu 4., a nie 14., to myślę, że w tej chwili nikt by o tym tutaj nie rozmawiał.
Niestety, wprowadzenie systemu nastąpić musiało, przede wszystkim po to, by grać imprezy masowe. Gdyby tego nie zrobiono, na mecz mogłoby wejść 999 widzów. To by dopiero było!
Pozdrawiam!

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#40
Bardzo dobry pomysł z przdsprzedażą.Mozna kupic bilet za 10 zl,w głogowie nawet za 5zł.Jedyny minus,ale to moje subiektywne odczucie ,to ciagłe zmiany godzin dystrybucji.Brak w tej kwestii stabilizacji,dla nas prawdziwych kibiców to nie problem,ale nie każdy wchodzi codziennie na stronę Odry.Według mnie za mało informacji podanych przez spikera,od kiedy i gdzie mozna kupowac bilety w przedsprzedazy.Mam nadzieje,ze zarzad wie o co mi chodzi.Sam pomysł bardzo dobry,jednak brakuje doprecyzowania.pozdrawiam

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#41
Wpisy w tym forum zaczęły się normalnie czyli troska o efekt końcowy w lidze, symulacja ciułania punkcików. Matematyczne podejście do tematu . A potem pierdu, pierdu. Podejrzewam że głównie tych co na stadionie się nie pojawią. Ci co bywają stale na Oleskiej to na pewno w sobotę też będą. Klub jest zapewne daleki od stwarzania przeszkód chętnym do kibicowania. Trzy najbliższe mecze są kluczowe dla Odry i jej miejsca w tabeli , czwarty mecz zakończony happyendem wzmocni nasze samopoczucie . A każdy następny będzie przybliżać do pięknego finiszu w czerwcu zakończonego nokautem Zagłębia Sosnowiec na Oleskiej. Oby !!!

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#45
ehh wyniki tak pieknie sie pod nas ulozyly, moglismy byc na 9 miejscu ale znow tracimy taka szamte ze szkoda slow. w drugiej polowie oddalismy inicjatywe i Polonia sie rozbujala. co Zapotoczny dzis zagral to dramat dlaczego trener Nemec tak dlugo go trzymal na boisku? no i rodzi sie pytanie czemu nie damy szansy ktoremus z chlopakow z rocznika 96 tylko sciagamy mlodziezowcow z calej Polski zamiast dawac swoich ktorych tak wszyscy chwala. bardzo mi zaimponowali w dzisiejszym meczu Nakrousis i Cieluch. gdyby kazdy z zawodnikow tyle serca wkladal w gre co ci dwaj zawodnicy w dzisiejszym meczu to dzis pewnie bylibysmy wyzej w tabeli. przed nami dwa mecze ktore obowiazkowo trzeba wygrac

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#46
Bardzo slaby mecz. U nas blyszczal tylko Cieluch, pomagal nam tez sedzia (ewidentny karny dla Polonii po idiotycznym wslizgu Udarevica). Wielkie brawa dla Cielucha, a na moja czarna liste trafiaja:
1. Udarevic - chyba tylko znajomosc z Nemcem daje mu miejsce w skladzie. Prawda bylo to, co pisali o nim kibice Motoru. Nie plakali jak odchodzil.
2. Zapotoczny - prawie kazde zagranie nieudane, platal sie o wlasne nogi, a jak rywal byl w poblizu, to noge odstawial.
3. Nakrosius - dopelnial fakt, ze nie mielismy lewej strony, bardzo niepewny.

Nie rozumiem tez, dlaczego np. Glanowski grajac tylko kilka minut nie naciska bardzo niepewnego bramkarza Polonii, bo mu sie nie chce.

W Kluczborku praktycznie mecz o wszystko.

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#47
Na plus: Cieluch, Giel (dobrze się ustawiał, potrafił pociągnąć z przodu), Deja. Na minus Zapotoczny (ale tutaj trzeba podkreślić brak dobrego młodzieżowca, bo Duda, który go zmienił, też nie lepszy), Wawrzyniak (dzisiaj słabszy mecz, dużo strat), zmiany trenera (spóźnione, wpuszczenie Krysiana zamiast Bondziula - kiedy ten gracz dostanie swoją szansę w lidze??!!) i przede wszystkim Kocur (dramat, niech gol nie przesłoni nam oczu - pressing a'la Maciej Iwański, dreptanie zamiast walki, zbieganie ze swojej pozycji na skrzydła, bezsensowne podania. nie, nie był zmuszony cofać się do tyłu po piłkę, bo Giel z Deją całkiem dobrze sobie radzili - więc po co ciągle to robił i przód Odry nie istniał). Polonia nic nie pokazała, ale Odra nie potrafiła wykorzystać 2-3 kontrataków w przewadze (albo złe wybory "ostatniego podania", albo piłka plątała się pod nogami). Zgodzę się, w Kluczborku stawka będzie ogromna i musimy ten mecz wygrać.

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#48
Jak nie Danowski to Kosut jak nie Kosut to Krakowiak jak nie Krakowiak to Primel ile jeszcze tych błędów bramkarzy zabierze nam punkty to jest jakiś dramat to co Primel dziś zrobił.
Kocur dramat to co on gra Jarka też nic specjalnego nie pokazuje więc ja nwm czemu trener nie daje szazny Bondziulowi może to on będzie rozwiązaniem naszych problemów z prodzu.
Poraz kolejny powtórze że sprzedaż Tomanka to jest największy błąd naszych działaczy zarówno Zapotoczny jak i Duda nie pokazują absolutnie nic.

Re: 25. kolejka: Odra Opole - Polonia Bytom (sb. 19.04.2014)

#49
Primel puścił taką szmatę obok siebie jak Krakowiak w sparingu z Solą Oswięcim. Dzisiaj Odra bezradna i bez pomysłu w ataku. Piłkarze nie wiedzą jak rozegrać piłkę, gdzie komu i jak podać. Jak to możliwe ? Gdzie są te lata szkolenia piłkarza ? Ani składnej akcji ani celnego strzału z daleka. W dodatku mnóstwo razy dwóch naszych idzie do piłki potykają się i żaden jej nie zabiera. Polonia grała dziś odważnie do przodu i Odra przy takiej grze nie wygląda dobrze. Zostało 9 meczy z których 4 lub 5 trzeba wygrać.
cron