Re: Marketing i PR Klubu

#751
Pofatygowalem sie osobiscie i dowiedzialem sie co następuje:

- telefonow nikt nie odbiera bo sekretarka jest dzisiaj na urlopie, a obecni sa z innego działu
- mozna zapłacić kartą (po konsultacji telefonicznej z kasjerka, ktorej tez nie bylo)

Nie dowiedzialem sie natomiast:
- czy jutro kupię karnet w klubie (jak bedzie juz sekretarka)
- kiedy kupie karnet w kasie (podobno moze w czwartek)

Tak wiec stanęło na tym ze jutro będę znowu dzwonił liczac ze bedzie ktos z odpowiedniego dzialu i bede w stanie zaputac czy moge przyjechać po karnety (4szt).

Re: Marketing i PR Klubu

#753
smilee pisze:
poniedziałek, 22 lipca 2019, 16:19
Pofatygowalem sie osobiscie i dowiedzialem sie co następuje:

- telefonow nikt nie odbiera bo sekretarka jest dzisiaj na urlopie, a obecni sa z innego działu
- mozna zapłacić kartą (po konsultacji telefonicznej z kasjerka, ktorej tez nie bylo)

Nie dowiedzialem sie natomiast:
- czy jutro kupię karnet w klubie (jak bedzie juz sekretarka)
- kiedy kupie karnet w kasie (podobno moze w czwartek)

Tak wiec stanęło na tym ze jutro będę znowu dzwonił liczac ze bedzie ktos z odpowiedniego dzialu i bede w stanie zaputac czy moge przyjechać po karnety (4szt).
A czemu nie kupisz karnetów przez Internet?

Re: Marketing i PR Klubu

#755
Mówiąc szczerze, jak na tak wielkie transfery i zwiększenie zatrudnienia w dziale marketingu o 400 czy 500% to aktywność klubu słabo rzuca na kolana. Przegapiłem jakieś wielkie wydarzenia?
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#760
Na zdjęciach z prezentacji drużyny, na planszy z Partnerami klubu widać m.in. firmy Opex i Transannaberg. Był jakiś news odnośnie dołączenia w/w do grona sponsorów Odry ? A może na prezentacji coś o tym mówili ? W sumie to pierwsze, od dłuższego czasu, firmy z regionu, które zdecydowały się na taki krok. Nie są to giganci, ale zawsze coś... Chyba, że to jakaś chwilowa akcja i zaraz znikną ;), ktoś, coś wie ?

Re: Marketing i PR Klubu

#761
Gdzieś tam pisali, ale chyba o stronie klubu nowy dział marketingu zapomniał.

Opexem bym się nie jarał. Oni budują budynki dla nowopowstałego Sindbad Dom. Można się domyślić, jakie były warunki tej współpracy.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#762
Piękna sprawa kiedy miłość połączy pracowników klubu. Np Pana Prezesa i nową Panią Dyrektor Marketingu. To o tym mówił Karol kiedy mówił, że Odra to klub z rodzinną atmosferą?

Łzy wzruszenia płyną mi po twarzy. Pani dyrektor ledwo dostała szansę zdobycia doświadczenia w klubie sportowym, a już znalazła miłość życia!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#766
LooZ^ pisze:
niedziela, 28 lipca 2019, 16:02
Piękna sprawa kiedy miłość połączy pracowników klubu. Np Pana Prezesa i nową Panią Dyrektor Marketingu. To o tym mówił Karol kiedy mówił, że Odra to klub z rodzinną atmosferą?

Łzy wzruszenia płyną mi po twarzy. Pani dyrektor ledwo dostała szansę zdobycia doświadczenia w klubie sportowym, a już znalazła miłość życia!
Musimy się tylko cieszyć ze klub Odra Opole potrafić łączyć ludzi tak ze aż się zakochują w sobie hahah

Re: Marketing i PR Klubu

#767
Już na przedsezonowym sparingu przy Oleskiej z Bełchatowem było to widać. Nasz marny prezesina z wielkim uśmiechem przedstawiał ową panią nielicznej "śmietance" w sektorze VIP.
Od razu było widać, że coś ich łączy. A jak została "dyrektorem" to tylko się potwierdziło. Tak jak piszecie - patologia...

Re: Marketing i PR Klubu

#769
Odra chwali się na fejsie plakatem (zaproszenie na mecz z Puszczą), powieszonym na wyspie Bolko. W związku z tym następuje co poniżej:

- chyba jednak nie będę głosował na Nową Odrę ...
- nie wiem dlaczego się czepiacie działu marketingu. Piszecie, że nic nie robią, to niby kto powiesił ten plakat ?
- przyjdzie lepiej na mecz 2 godziny przed meczem. Nowy pomysł działu marketingu z plakatem pewnie zrobi robotę i może być problem z tłumem na kołowrotkach.

Oczywiście brawa za kreatywność. Ciekawe jak wpadli na ten pomysł ? Pewnie został zatrudniony jakiś tajemniczy doradca do spraw marketingu ...

Re: Marketing i PR Klubu

#773
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna, ... source=rss

... Chyba nas pobili absurdem

Edit
O proszę, u nas nie dość ze karnetu komfortowo przez okienko to jeszcze konkurs:

http://odraopole.pl/news/regulamin-konk ... -koszulke/

... a wy sie czepiacie i czepiacie :-)

Swoją drogą spektakularnie błyskotliwy pomysł 😋

Edit2
Zapomniałem napisać ze jak kupowałem karnety (4szt) to Pani dala mi 2 długopisy z logiem i napisem sezon 2018/2019 (straszna tandeta), pytam Pani czy 1 długopis przysługuje na 2 karnety i pol na jeden, a Pani na to ze tylko 2 mi daje bo jak da mi 4 to juz jej wiecej nie zostanie. Uśmiałem sie do łez - wypychaja badziewne (jakosc naprawdę dramat - jakies 36 groszy w zakupie z nadrukiem) gadżety z zeszłego roku, a jednocześnie trochę im zal 😋

Re: Marketing i PR Klubu

#774
Po prostu oni dalej uważają, że robią ci łaskę.

A nasza Pani Dyrektor lata w kosmosie.
Obrazek
Aha - bardzo ważne. Post informujący o zatrudnieniu Anny Pabiś na stanowisku dyrektora marketingu został usunięty. Tak właśnie chce rozmawiać z kibicami i liczyć się z ich zdaniem. Dokładnie tak samo, jak w przypadku usuwania wszystkich negatywnych komentarzy kibiców, nawet tych nieatakujących kogokolwiek. Piękna propaganda.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#775
Eh. Dzisiejszy 15 minutowy filmik z Rumakiem o życiu prywatnym pokazuje czemu to nie ma opcji zaskoczyć.

Za 27h pierwszy mecz w Opolu. Czym "żyje" (hehe) marketing Odry? Wypowiedź Rumaka z Miedzi, regulamin konkursu, godziny otwarcia kas i.. filmik z Rumakiem.

To byłoby dobre do telewizji śniadaniowej, do wrzucenia w luźniejszym dniu (wtorek, środa), kiedy się nic nie dzieje (abstrahując, że formuła jest za długa). Kibic chce żyć meczem, a nie spacerować po Bolko.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron