Re: Marketing i PR Klubu

#82
Witam, ja mam inne pytanie. Uczęszczam na Odrę 1,5 roku i zjawiając sie 30-20 min przed meczem na stadionie, mam wrażenie, że słucham ciągle tej samej starej muzyki, nie ma żadnych nowszych utworów. Możliwe, że to tylko moje odczucia, a to co napisałem to drobnostka, ale czy nie dałoby się zaktualizować repertuaru utworów jakie lecą przed meczem?

Re: Marketing i PR Klubu

#84
Z gatunku "co tu jest nie tak"?

AZS ECO Uni Opole, jedna z dwóch drużyn kobiecych w siatkówkę, którego sponsorem jest ECO, ma filmy promocyjne, promocje w MZK, prezentacje drużyny, fajne sesje fotograficzne, bardzo fajnie prowadzony fp.

Klub Odra Opole, gdzie ECO jest i bardziej zaangażowane finansowo i ejst tylko jednym z paru sponsorów, o tym wszystkim możemy pomarzyć... Czy ktoś powie w końcu "sprawdzam"?
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#88
Tak, wiem, znowu zrzędzę, ale... dzisiaj była prezentacja kalendarza z naszymi piłkarzami.
Obrazek
Obrazek
Jako wie, że mamy 2016, a nie 1998? To wygląda jak koszulki kupione na przecenie na ruskim targu. Okropne...
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#89
Bluzy może faktycznie wyglądają słabo, ale polówkę sam bym przytulił. Kwestia gustu.

Event, tak nawiasem, całkiem całkiem. Prezentacja zespołu (której nota bene nie doczekaliśmy się przed sezonem), krótkie podsumowanie rundy w liczbach, kilka zdań oceny i oczekiwań, z jednoznaczną deklaracją, że wiosną gramy o awans. Konkret. Co prawda trener Furlepa jest mało medialną postacią i wypadł, powiedzmy sobie szczerze, przeciętnie, jednak w jego imieniu przemawiają wyniki i pozycja w tabeli. Mieliśmy niedawno takiego trenera, co zawsze dużo i kwieciście opowiadał, a efekt, no cóż...

Ps. Zabawne, że chyba jedynym nieobecnym piłkarzem był ten z "marca" ;)

Re: Marketing i PR Klubu

#90
Strona klubowa miejmy nadzieje zgodnie z zapowiedziami uzyska nowy blask, no i ożyje, już czas. To ma być Nasza wizytówka, I jest to strona Odry Opole, a nie klubu z pipidówki, Do roboty Panowie, lub niech zajmie się tym ktoś bardziej zaangażowany i zorientowany. Strona jest kluczowa w kontakcie ze światem i świadczy o Nas.

Re: Marketing i PR Klubu

#96
Wiedząc, że jestem czytany, chętnie poruszę jeszcze jeden temat.

Stroje Odry.

Mamy styczeń 2017. Rozumiem, że to nie są tanie rzeczy i w ogóle, ale...

- 2 loga ECO (z przodu i z tyłu), z czego przednie prawie nachodzi na (okropne swoją drogą, dobrze, że będzie nowe) logo Opola;
http://image.prntscr.com/image/cffbd7df ... bba2a3.png

- Ciepło Systemowe (?!) - nie wiem czy to coś związanego z ECO, nie ma ich wśród partnerów klubu, ogólnie mocno niejasne o co chodzi.
http://image.prntscr.com/image/23637333 ... 99d036.png

- Malutkie logo Azotów (a to jak przedstawiano obecnie główny [obok ECO] sponsor Odry) i co najbardziej kuriozalne - logo obchodów 70 lecia Odry... w roku kiedy obchodzić będziemy 72 rocznicę istnienia klubu.
http://image.prntscr.com/image/04abce46 ... 51ed36.png

- Przez "prywatne" spodnie dresowe (?!) brak widocznego loga innego głównego sponsora - Sindbada.

Mamy więć - 2,5 loga ECO, "pół" loga Azotów. 1 logo Opola, 0 logotypów Sindbada + logo rocznicowe dawno minionej rocznicy.

Ja wiem, że Jako to taka trzecia liga "odzieżowa", ale może dlatego warto byłoby od nich więcej wymagać?

Po cichu liczę, że w 1 lidze partnerem Odry po raz pierwszy w historii (?) zostanie np Adidas, który współpracuje z licznymi 1. ligowcami (właściwie cała czołówka i środek pierwszej ligii). Fajnie też, gdyby cały proceder wyboru partnera technicznego był bardziej przejrzysty, bo od lat wokół tego tematu słychać bardzo dużo różnych plotek, gdzie liczne osoby starają się ugrać swoje interesy.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#97
Kurde. To jest naprawdę mocna rzecz zastanawiać się nad organizacją klubu Odra Opole i ogólnie piłki w Opolu.

Obecnie mamy w Opolu:
- Stowarzyszenie Odra Opole;
- Akademię Odry Opole;
- LZS Groszmal Odra II Opole (? tak to się nazywa?);
- MKS MOSiR Opole;
- Swornica Czarnowąsy (na poziomie organizacyjnym pewnie lepszym niż Groszmal + z dużą bazą juniorów + też opłacane przez miasto);

Wszystko teoretycznie powiązane z Odrą. Teoretycznie.

Idealną strukturą organiacyjną powinno być:
Odra Opole SSA, w skład której wchodzi:
- Odra Opole (1 drużyna);
- Akademia Odry (Akademia Odry, MKS MOSiR Opole);
- Odra II Opole (LZS Groszmal + Swornica Czarnowąsy) w możliwie najwyżej lidze (4?).

Wszyscy z jednakowymi strojami, wszyscy wpięci w system szkoleniowy Odry, a nie rozrzuceni po 4 instytucjach sponsorowanych przez miasto, ECO i inne podmioty (PGE?). Mam nadzieję, że ktoś to w końcu uporządkuje w tym roku.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron