Re: Marketing i PR Klubu

#777
Mi ten filmik się podoba, fajny luźny format, w którym dowiadujemy się nieco więcej o trenerze, nie ma wyuczonych formułek, które słyszymy na konferencjach itd. Dziewczyna też sobie radzi, nie mam personalnie absolutnie nic do niej, ale...

Zgadzam się, że nie tak to powinno wyglądać. Gdyby to było, tak jak LooZ pisze, w ciągu tygodnia, kiedy dzieje się mniej, to ok. Ale w sytuacji kiedy mecz jutro, a my mamy 'posuchę' wśród informacji sportowych, to bardziej wolałbym przeycztać jakąś fajną zapowiedź meczu.

Dla mnie fajne byłoby połączenie wywiadów i kulisów Mateusza w dniach okołomeczowych z takimi luźnymi materiałami Kamili w środku tygodnia.

Re: Marketing i PR Klubu

#778
nie zgodzę się z Tobą looz. filmik spoko. mi się go przyjemnie oglądało.

jasne że przed inauguracją ligi są rzeczy ważniejsze i powinno na czyms innym byc skupienie. jasne ze nie ma nic dodane z miedzi. to jest ogolnie dramat tego dzialu, klubu i prezesika.

ale za sam film ode mnie plus

Re: Marketing i PR Klubu

#783
Grafika fajna, przyznaję. Szkoda, że tło jeszcze moje z Trznadlem w tle. No ale mniejsza.

Mnie wkurwia zupełnie co innego i gadanie, że krytyka ich pcha do przodu też.

Czemu? Otóż, okazuje się po prostu, że zwyczajnie kłamali. Okłamywali nas przez lata. Okłamywali pracowników, okłamywali kolejnych dyrektorów, okłamywali Stowarzyszenie kibiców, okłamywali członków Stowarzyszenia Odra Opole. Po prostu kłamali w żywe oczy.

Jak to jest, że na koniec czerwca nie ma na podwyżki gównopensji, nie ma na wyjazd na obóz, nie ma na nic. A nagle - cyk - dzisiejsze kulisy kręciły 3 (!!!!!) kamery do kurwy nędzy. 3! I to nawet nie ta co była dotychczas używana przez OdraTV. To jest więcej niż do niedawna miał cały klub Odra Opole! A do tego 4 osoba prowadzi relacje, 5 robi zdjęcia.

A mimo tego - mecz skończył się 45 minut temu, a na stronie nie ma o tym meczu żadnej informacji, ani wyniku.

I wiecie co? Za dwa tygodnie będzie szybciej, bo teraz o tym napisałem. Chyba, że właśnie tym wpisem sprawiłem, że jednak celowo nie będzie ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#800
Kurwa mać kulisy skróty wywiady konferencje to jest jebany obowiązek działu klubu- social media aby umieszczać po każdym meczu a nie tylko DOMOWYM! Po co dyrektor marketingu jak nawet takiej prostej rzeczy nie umie ogarnąć. Pewnie laskę zrobiła prezesowi w gabinecie i tak oto jest nowym dyrektorem.
cron