Re: Marketing i PR Klubu

#602
Tak. Z FB Odry.
"W najbliższym czasie tego typu spotkanie nie jest planowane. Gdyby sytuacja uległa zmianie - będziemy informować. Pozdrawiamy"

"W dotychczasowej formule niestety nie przynosił on żadnych zysków z ekonomicznego punktu widzenia. Nie wykluczamy jednak powrotu do tej inicjatywy w przyszłości w nowej formule."

Re: Marketing i PR Klubu

#605
Klub nie widzi potrzeby wysyłania nawet jednego przedstawiciela biura prasowego na mecze wyjazdowe. Tak, jestem poważny.

Co zabawne, biedne jak mysz kościelna Garbarnia (3 osoby) i GKS Jastrzębie (4 osoby) nie ma z tym problemu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#613
Mam pytanie.
Właśnie odpaliłem sobie flashscore i zobaczyłem że Sandecja ma nowy (stary) herb, zmienili go 5 dni temu my mamy zmieniony herb od 9(?) miesięcy i nadal używany jest stary. Jak to możliwe? Zapewne jakbym odwiedził inne strony o tematyce piłkarskiej to bym ujrzał podobny widok.

Re: Marketing i PR Klubu

#614
Polak'o pisze:
sobota, 3 listopada 2018, 11:54
Mam pytanie.
Właśnie odpaliłem sobie flashscore i zobaczyłem że Sandecja ma nowy (stary) herb, zmienili go 5 dni temu my mamy zmieniony herb od 9(?) miesięcy i nadal używany jest stary. Jak to możliwe? Zapewne jakbym odwiedził inne strony o tematyce piłkarskiej to bym ujrzał podobny widok.
90minut ma nowy i chyba tylko oni.
Nie, nie chcemy was tu!
To nasz kraj!
Nie nie chcemy was tu!
I nie cofniemy się!

Re: Marketing i PR Klubu

#615
Polak'o pisze:
sobota, 3 listopada 2018, 11:54
Mam pytanie.
Właśnie odpaliłem sobie flashscore i zobaczyłem że Sandecja ma nowy (stary) herb, zmienili go 5 dni temu my mamy zmieniony herb od 9(?) miesięcy i nadal używany jest stary. Jak to możliwe? Zapewne jakbym odwiedził inne strony o tematyce piłkarskiej to bym ujrzał podobny widok.
To akurat "cholera wie'. Osobiście pisałem do wielu serwisów (tam chyba akurat nie), do takiego lajfy.com z 3 razy, a i tak jest stary.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#618
Jutro pierwszy mecz Odry z Legią od bodaj 37 lat. Na Łazienkowskiej. Tak, tylko sparing, ale każdy kto jest wieloletnim kibicem Odry wie jakie tu jest ciśnienie na mecz z Legią.

Nic tylko wysłać tam pracownika klubu i zrobić kulisy. Koszulki Odry w szatni na Łazienkowskiej, rozgrzewka na tle trybun. Może jakieś rozmówki z pracownikami Legii, którzy pamiętają ostatni mecz. Klikałoby się jak pojebane.

No cóż.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron