Re: Marketing i PR Klubu

#551
Tak, fajnie zrobili, nie ma co gadać. Za to mamy parę rzeczy, których oni nie mają ;)

Mateusz potrzebował wziąć parę dni przedsezonowego urlopu, a plany sparingu w piątek wyskoczyły dosyć nagle. Dalej mamy sporo rzeczy do ogarniania, ale to dobrze - roboty nie zabraknie ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#570
Tak wracając jeszcze do szczegółów. Wychwyciłem taką "pierdołę", pewnie nie jestem pierwszy, ale fajnie by było gdyby na trybunach pojawiła się numeracja rzędów, na każdym korytarzu, bo np. Jeżeli wejdziemy na sektor C, schodami blisko damskiej toalety, to nie odnajdziemy na stopniach numeracji. Jest to raczej kategoria "pierdoły", ale widziałem, że niektórzy kibice się potrafili gubić przy zajmowaniu miejsc.

Re: Marketing i PR Klubu

#573
zebro pisze:Chyba przydałoby się wysłać informacje o zmienionym herbie do redakcji sportowych i do innych klubów I ligi. Niestety odświeżony herb funkcjonuje tylko na naszej stronie głównej i 90minut.
Cholera, że też na to nie wpadłem... A nie, czekaj, wpadłem ;) Herby dostali i w sportowych redakcjach i w klubach za pośrednictwem 1 ligi i Polsat i Forbet. Co zrobisz jak nic nie zrobisz... Regularnie im przypominam. Raków korzystał z nowego.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#574
Już niedługo w klubie nowa osoba od marketingu. Wszystkie dotychczasowe osoby zostają, ja nadal będę się angażował na sposoby wszelakie. Bardzo fajne CV, dużo zapału, myślę, że będzie fajnie.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron