Re: Marketing i PR Klubu

#453
Nie rozumiem tego,że drużyna awansowała z byt ,,szybko'' i już się w ,,klubie'' dupa pali..ha ha ha ha sponsorzy klubu są iten najważniejszy hm Azoty...i nagle FURLEPA OUT,wynocha..I nagle z ,,kapelusza'' Smyła co w parę minut się pakuje jak ,,do widzenia'' Daisuke chce grać,ale NIE!!!!!!!!!! nawet w rezerwach,Wojciechowski szrot niby,ale nie da mu szansy......troszkę chaotycznie,ale nie w temacie mar....pr klubu.....ooooooooooo oświetlenie pierdolenie o szopenie.Przetargi dziwne troszke ,,czasowo'' wydłużone i ...JEST..ŚWIATŁA''są i na jesień ,,będą'' I KURWA MAĆ nie ,,Świecić' będą na meczu z tyskimi.Wiadomo na wiosnę będą. I tak dalej mozna pisać.

Re: Marketing i PR Klubu

#454
ELOPO pisze:Nie rozumiem tego,że drużyna awansowała z byt ,,szybko'' i już się w ,,klubie'' dupa pali..ha ha ha ha sponsorzy klubu są iten najważniejszy hm Azoty...i nagle FURLEPA OUT,wynocha..I nagle z ,,kapelusza'' Smyła co w parę minut się pakuje jak ,,do widzenia'' Daisuke chce grać,ale NIE!!!!!!!!!! nawet w rezerwach,Wojciechowski szrot niby,ale nie da mu szansy......troszkę chaotycznie,ale nie w temacie mar....pr klubu.....ooooooooooo oświetlenie pierdolenie o szopenie.Przetargi dziwne troszke ,,czasowo'' wydłużone i ...JEST..ŚWIATŁA''są i na jesień ,,będą'' I KURWA MAĆ nie ,,Świecić' będą na meczu z tyskimi.Wiadomo na wiosnę będą. I tak dalej mozna pisać.
Yyyy że co?

Re: Marketing i PR Klubu

#455
Rafał pisze:
ELOPO pisze:Nie rozumiem tego,że drużyna awansowała z byt ,,szybko'' i już się w ,,klubie'' dupa pali..ha ha ha ha sponsorzy klubu są iten najważniejszy hm Azoty...i nagle FURLEPA OUT,wynocha..I nagle z ,,kapelusza'' Smyła co w parę minut się pakuje jak ,,do widzenia'' Daisuke chce grać,ale NIE!!!!!!!!!! nawet w rezerwach,Wojciechowski szrot niby,ale nie da mu szansy......troszkę chaotycznie,ale nie w temacie mar....pr klubu.....ooooooooooo oświetlenie pierdolenie o szopenie.Przetargi dziwne troszke ,,czasowo'' wydłużone i ...JEST..ŚWIATŁA''są i na jesień ,,będą'' I KURWA MAĆ nie ,,Świecić' będą na meczu z tyskimi.Wiadomo na wiosnę będą. I tak dalej mozna pisać.
Yyyy że co?
Moze trochę gosciu na bombie byl ale duzo racji

Re: Marketing i PR Klubu

#456
Piłeś - nie pisz.

Nie wiem co znaczy, że się w klubie "dupa pali ha ha ha".
Nie wiem gdzie pakuje się Smyła.
Nie wiem o co chodzi z Matsui.
Nie wiem o co chodzi z oświetleniem, ale pytania pewnie można kierować do właściciela obiektu, czyli MOSiR Opole.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Marketing i PR Klubu

#457
ELOPO pisze:Nie rozumiem tego,że drużyna awansowała z byt ,,szybko'' i już się w ,,klubie'' dupa pali..ha ha ha ha sponsorzy klubu są iten najważniejszy hm Azoty...i nagle FURLEPA OUT,wynocha..I nagle z ,,kapelusza'' Smyła co w parę minut się pakuje jak ,,do widzenia'' Daisuke chce grać,ale NIE!!!!!!!!!! nawet w rezerwach,Wojciechowski szrot niby,ale nie da mu szansy......troszkę chaotycznie,ale nie w temacie mar....pr klubu.....ooooooooooo oświetlenie pierdolenie o szopenie.Przetargi dziwne troszke ,,czasowo'' wydłużone i ...JEST..ŚWIATŁA''są i na jesień ,,będą'' I KURWA MAĆ nie ,,Świecić' będą na meczu z tyskimi.Wiadomo na wiosnę będą. I tak dalej mozna pisać.
Piłeś nie pisz !!!
Dla zdrowia Wszystkich

Re: Marketing i PR Klubu

#463
O takie kulisy nic nie robiłem. Brawo!

Bardzo fajnie wyszła szczególnie ta rozmowa z Kuchtą. Wiadomo, że w każdej ekipie są osoby bardziej otwarte (u nas Wodecki, Żagiel czy Tobi) i te bardziej skryte, ale fajnie było by pójść śladem wytyczonym przez Łukasza Wiśniowskiego z ŁNP i co materiał próbować wciągnąć w taką rozmowę innego piłkarza. ;)
cron