Re: Runda wiosenna 2014 - spekulacje

#82
Wilson pisze:a mi się wydaje(obym się mylil),ze na koniec sezonu razem z odchodzącymi z wypożyczenia bramkarzami pożegna się z klubem trener bramkarzy
Tez mi sie tak wydaje.
Primel gral dla 200 osob,ogolnie piknikowa atmosfera.Tutaj bedzie inaczej ,mega presja.Jak chlop sie spali,to moze sie okazac,ze rezerwowy bramkarz wogole sobie nie poradzi.A ,ze z Feciem sie ciezko gada,to nie jest zaden argument..Liczy sie forma sportowa.To,ze potrafil ustawiac obrone i zjebac jak bylo trzeba.Tamta runda nie nauczyla widze nikogo.Jak beda puszczane szmaty takie jak w tamtej rundzie,to na trybunach bedzie goraco.Cud,ze Copika zostawili,bo chlop tez w kasze nie daje sobie dmuchac.Widac,ze pewnym osobom zalezy na tym,zeby w Odrze grali "cieple kluchy" a nie walczaki

Re: Runda wiosenna 2014 - spekulacje

#84
Mam nadzieję, że prywatna znajomość z potencjalnymi piłkarzami Odry nie wpływa na niczyją ocenę względem oceny jego przydatności. Skoro ja wiem, czemu kolega wielu forumowiczów się nie znalazł w Odrze, to wy też doskonale wiecie i jeśli przedkładacie prywatne znajomości ponad sukces klubu, to jestem mocno zdziwiony.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Runda wiosenna 2014 - spekulacje

#85
to teraz z innej beczki.nie patrząc na klase obecnych wzmocnien,ktore wg mnie sa dobre,trzeba spojrzeć tez na zla strone tych transferow.wszystkie umowy obowiazuja do końca tego sezonu a taka sytuacja miała miejsce w Odrze za kadencji Ryska Niedzieli a jak to się skonczylo dobrze wiemy
Cidry liżą rzyć Janoszki

Re: Runda wiosenna 2014 - spekulacje

#87
z Niedzieli jak było tak było...
jeżeli chodzi o kontrakty podpisywane teraz to jak dla mnie jest ok, bo mamy mieć chłopaków, którzy mają utrzymać drużynę w lidze, ale biorąc pod uwagę to w jakim miejscu się znajdujemy i to, że z ligi spada aż tyle drużyn inne kontrakty nie są do przyjęcia ze względu na cenę
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Runda wiosenna 2014 - spekulacje

#88
klub zatrudnil dobrego trenera, zatrudnia calkiem ciekawych pilkarzy jak na nasze mozliwosci i ciezka sytuacje w tabeli ( tylko 2 liga ), nie ma zadnych leszczy, jest pilna obserwacja jakie prezentuja umiejetnosci na treningach i gierkach sparing, trener jest z pilkarzami od rana do wieczora, a nie jak to bylo przez 2 godziny dziennie tak jak w kinie na seansie filmowym, czego mozna wymagac jeszcze ?
gdyby cudem udalo sie nam uratowac ta lige, mozna kombinowac dalej i dopiero potem wzmacniac sklad na kolejny sezon. dodatkowo po takim malym sukcesie bedzie dobra atmosfera w zespole i malo kto bedzie chcial opuszczac zespol, ale gdyby nawet, to doswiadczony trener znajdzie nastepcow. wiec taka decyzja krotkich kontraktow jest optymalna. w razie niepowodzenia, druzyne trzeba bedzie budowac od zera i chyba z innym trenerem, ale nawet nie chce przerabiac tego czarnego scenariusza.

Re: Runda wiosenna 2014 - spekulacje

#89
Wilson pisze:to teraz z innej beczki.nie patrząc na klase obecnych wzmocnien,ktore wg mnie sa dobre,trzeba spojrzeć tez na zla strone tych transferow.wszystkie umowy obowiazuja do końca tego sezonu a taka sytuacja miała miejsce w Odrze za kadencji Ryska Niedzieli a jak to się skonczylo dobrze wiemy
W kwestii formalnej. Latem jest obowiązek podpisania rocznego kontraktu, teraz (przerwa zimowa) takiego nie ma. Nie tylko klub wybiera taką opcję...
Scenariusz pośredni nas nie dotyczy, albo spadek albo utrzymanie. Co oznacza jedno i drugie wszyscy wiemy. Należy pamiętać, że w czerwcu II liga zmaleje o połowę, podaż zawodników będzie więc jak nie ogromna, to zdecydowanie większa.

Re: Runda wiosenna 2014 - spekulacje

#92
mario11983 pisze:Oglądałem na żywo kilka razy Fecia w meczach Ruchu Zdzieszowice, i mówiąc szczerze to popełniał sporo błędów, kibice bardzo na niego narzekali...


Zgadzam się. Cała trójka "doświadczonych i solidnych" tj. Feć, Lacha i Pająk spisywali się poniżej oczekiwań w Zdzichach.
A to, co Feć czasem wpuszczał, to przeciętny bramkarz z B Klasy wyciągnąłby bez większych "parad". ;]
... po życia kres !

Re: Runda wiosenna 2014 - spekulacje

#99
Trudno cos prorokowac z Jarka. To ze gral w ekstraklasie to juz prawie historia. Gral ostatnio w nizszych ligach nawet w P.B. a to o czyms swiadczy. Czy chce sobie dorabiac pare groszy kopiac w nizszych klasach czy jeszcze chce cos udowodnic przede wszystkim sobie. Oby obudzil sie w nim instynkt kilera po okiem Nemca. Zobaczymy na ile jego przydatnosc oceni trener. Plusem jest jego doswiadczenie i w parze z Kocurem moze zaszaleja ?
Co do sparingow to ciesza wyniki, ale dla mnie licza sie tylko ligowe punkty, a teraz to mamy tylko kolejny etap pracy. I tak jak nie martwila mnie porazka z druzyna Opavy czy Miedzi, tak tez nie jaram sie wygrana z tyska druzyna. Ale gratuluje, widac idziemy w dobrym kierunku.
cron