Re: Z oficjalnej...

#130
Ja bym jeszcze postulował o zmianę tego napisu (Opolski Klub Sportowy Odra Opole - oficjalny serwis internetowy). Mógłby on być większy (na całą szerokość strony) i zrobiony jakąś lepszą czcionką (np. tą z koszulek 65 lat Odry Opole). Te newsy zmieniające się na samej górze strony to mogłyby się pokazywać tylko np. trzy najnowsze (bez zmiany newsów tam w okienku po prawej stronie, bo nie ma opcji przewijania), a reszta na dole według dat. Zmniejszyć również ramkę facebooka i wstawić całą tabelę (chyba tabela bardziej się przyda). Cieszę się, że moje wcześniejsze propozycje zostały wzięte pod uwagę.
Zapomniałem dodać, że nowa wersja strony bardziej mi się podoba.
Obrazek

Re: Z oficjalnej...

#136
"Podpisana została umowa z Energetyką Cieplną Opolszczyzny, partnerem strategicznym klubu. To nasz największy sponsor biznesowy. ECO będzie wspierać Odrę nagradzając wyniki sportowe drużyny seniorów. Niebiesko-czerwoni muszą wygrywać, jeśli chcą liczyć na środki finansowe z tego tutułu. Premii za wyniki remisowe w tym sezonie nie będzie" no to teraz tym bardziej musza wygrywać jak chca pieniądze od ECO.

Re: Z oficjalnej...

#138
(...)tuż po weekendzie, na Oleskiej zbierze się zarząd klubu, a głównym punktem jego obrad będzie analiza wyników sportowych drużyny seniorów. Nie jest tajemnicą, że postawa naszego trzecioligowca jest kluczowa dla klubowego budżetu oraz podejmowanych działań marketingowych.
Zarząd niestety nie popisał się w tej sytuacji. Dwie kolejki temu pisałem o jakimś ultimatum dla trenera. Nawet jeżeli zarząd nie zdecydowałby się na nie, to wypadałoby to chociaż przedyskutować. Co to za zarząd, który zbiera się dopiero jak nam się naprawdę dupa pali?

Re: Z oficjalnej...

#140
A czy w takim razie na ostatnim spotkaniu był poruszany jakiś problem? Bo sygnał, że zarząd widzi co się dzieje, powinien pójść już po meczu z Leśnicą. W ogóle przydałyby się jakieś komunikaty, że zarząd się zbiera, o czym dyskutuje itd. Póki co wygląda to tak, jakby dopiero teraz zorientowali się, że coś jest nie w porządku.

Re: Z oficjalnej...

#145
"Opolskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka Akcyjna dołączy do partnerów naszego klubu. Działająca na terenie Opolszczyzny od ponad 50 lat firma będzie transportować zawodników naszego klubu.

Dotyczy to zarówno seniorów, jak i biorącą w rozgrywkach ligowych młodzież. "Z nami jedziesz bezpiecznie! Wysoka jakość, rozsądna cena.", to hasło przewodnie opolskiego PKS-u. Zawarta z Odrą umowa tylko potwierdza te słowa. Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania za przychylność, wyrozumiałość i okazaną pomoc."

Źródło: oksodra.pl

PKS juz jest wlasnościa Wójcika?

Re: Z oficjalnej...

#149
Mamy już poniedziałkowe popołudnie, a wieści o ewentualnych ruchach zarządu brak. W sumie wiązałem pewne nadzieje z tym zarządem, ale do tej pory bardzo mnie zawodzi swoją biernością - zarówno w sprawach sportowych jak i w PR.

Ponad 2 lata temu, gdy powstawała Oderka, mimo IV ligi i totalnej degradacji naszego klubu czułem się jakoś tak optymistycznie. Budujemy klub, wszystko będzie przejrzyste, będziemy awansować do wyższych lig - do III to wiadomo, do II po jednym, ew. dwóch sezonach i zatrzymamy się na tej II w oczekiwaniu na lepsze czasy, z ułożonym organizacyjnie klubem, przyzwoitą frekwencją na stadionie i pojedynkami z klubami rozpoznawalnymi w kraju. A teraz, mimo że jest niby lepiej niż w wtedy, to czuję jakbyśmy właśnie topili się w totalnej beznadziei. Trener-wuefista, który jak się okazuje ponad poziom III-ligowego średniaka nigdy nie wyskoczy, zarząd budzący moje wątpliwości co do kompetencji (chociażby w sprawie PR) i (mimo niewielkiej straty punktowej do lidera) bardzo ucieka nam awans.

Apeluję do zarządu - Panowie, do roboty! Lansujecie się tym byciem w zarządzie czy co? Może jakieś podsumowania co miesiąc co zrobił zarząd? Jak Wy w ogóle czymś się zajmujecie i jeżeli w ogóle się spotykacie, to może się tym pochwalcie, bo zaczynam mieć już spore wątpliwości. Czy Wy nie widzicie, że nawet ludzie od kilkudziesięciu lat chodzący na mecze wymiękają i nie chce im się przyjść na mecz? Na mecz, który jeszcze kilka lat temu był świętością i wszystko planowało się tak, żeby na pewno na nim być? Czy Wy widzicie jak toniemy?
cron