Re: Z oficjalnej...

#1053
LooZ^ pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:06
respest pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 12:59
Ciekawe czy to ma jakikolwiek związek z wczorajsza wizyta Zarządu w PZPNie i rozmowa z Bonkiem. Bardzo jestem ciekawy o co poszlo
Zgoda na prowadzenie przez Plewnię?
wszystko na to wskazuje. W nto napisali właśnie, że Plewnia poprowadzi drużynę do końca sezonu.

Re: Z oficjalnej...

#1054
wijamurzyn pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:08
LooZ^ pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:06
respest pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 12:59
Ciekawe czy to ma jakikolwiek związek z wczorajsza wizyta Zarządu w PZPNie i rozmowa z Bonkiem. Bardzo jestem ciekawy o co poszlo
Zgoda na prowadzenie przez Plewnię?
wszystko na to wskazuje. W nto napisali właśnie, że Plewnia poprowadzi drużynę do końca sezonu.
W "Oświadczeniu" już takie info podali

Re: Z oficjalnej...

#1056
To, że coś ostatnio było na rzeczy na linii trener-zawodnicy można było dostrzec w ostatnich meczach.
Przecież było widać jak Piech był wkurw... jak go trener zmieniał w Łodzi i nie wystawił od początku ze Stomilem.
Brak Mikinica w kadrze meczowej na Stomil...

Re: Z oficjalnej...

#1057
Jeszcze nigdy ten klub nie wyszedł na rządzeniu piłkarzykow dobrze. Pójść w kierunku leniów typu Janus a nie stanąć po stronie trenera to kompromitacja. Piłkarzyki maja ten klub w dupie. Brehmer to był niejako swój czlowiek. Myślałem ze Lisinski ma więcej oleju w głowie ale jak widać człowiek uczy się całe życie. Powodzenia dla tej wesołej ferajny z której leje cała piłkarska Polska.

Re: Z oficjalnej...

#1059
mario11983 pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:20
To, że coś ostatnio było na rzeczy na linii trener-zawodnicy można było dostrzec w ostatnich meczach.
Przecież było widać jak Piech był wkurw... jak go trener zmieniał w Łodzi i nie wystawił od początku ze Stomilem.
Brak Mikinica w kadrze meczowej na Stomil...
piłkarz jest od grania tak jak dupa od srania. Nigdy i nigdzie takie rządy piłkarzy nie wychodzą na dobre.

Re: Z oficjalnej...

#1060
mario11983 pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:26
Zobaczymy, czy Janus wyjdzie w pierwszym składzie w piątek...
Patrząc na to co on kurwa gra od dłuższego czasu to zalecam wyjść w rezerwach na Wiekszyce w sobotę. Kurwa nie mogę pojąć co to za patologiczny klub jest. Strona internetowa do dupy, chuja wiesz co się w klubie dzieje, kurwa klub jak w B klasie prowadzony przez fejsbuka jakiegoś jebanego. Jak już pilkarsko to wyglądało to piłkarzyki zwalniają trenera. Co jest kurwa?!
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 marca 2021, 13:30 przez maverick, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Z oficjalnej...

#1061
maverick pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:24
Jeszcze nigdy ten klub nie wyszedł na rządzeniu piłkarzykow dobrze.
Chyba żaden klub w tym kraju nie wyszedł dobrze, jak się piłkarzyki dobrały do steru, tak samo jak do steru dobiera się miasto X. Przecież z tego memy będą wszędzie za godzinę... . Rumaka trzymali, mimo że klub praktycznie leciał z ligi, a Brehmera wywalają, bo co? Bo za wysokie miejsce w tabeli i mogą być baraże, które teoretycznie można wygrać i pójść dalej, a stadionu brak? Czy tak jak już nto pisze, że chodzi o to, że treningi są za ciężkie :D

Re: Z oficjalnej...

#1064
Nie wiem za wiele więcej, ale wynika z tego że był jakiś bardzo szeroki i bardzo ostry konflikt i nie na tle "a kolegi nie wzięli do składu", albo "treningi są za ciężkie". To o tyle zaskakujące, że wielu piłkarzy w klubie jest dzięki Didiemu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1065
LooZ^ pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:33
Nie wiem za wiele więcej, ale wynika z tego że był jakiś bardzo szeroki i bardzo ostry konflikt i nie na tle "a kolegi nie wzięli do składu", albo "treningi są za ciężkie". To o tyle zaskakujące, że wielu piłkarzy w klubie jest dzięki Didiemu.
Dobra, to czekamy na rozwój sytuacji. Mimo wszystko, to wygląda komicznie.

Re: Z oficjalnej...

#1067
Ja pierdole. A myślałem że po "prezesowaniu" Karola będzie już tylko lepiej. Ręce opadają. Nie potrafię wymyślic żadnego uzasadnienia. Graliśmy bardzo przeciętnie, fakt. Ale chyba na tyle, na ile mamy potencjał. Może faktycznie PZPN chce tu kogoś wsadzić? Ale burdel.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 marca 2021, 13:52 przez pito10, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Z oficjalnej...

#1069
wijamurzyn pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:51
Zastanawiam się jaki poważny trener będzie chciał przyjść do takiego kurwidołka
Piotr Plewnia trener na lata. I żeby nie było jak szanuje Dietmara to zawsze liczyłem na Piotrka. Problem w tym ze nie szanujemy ludzi. Rozstać się można z każdym ale trzeba to zrobić w cywilizowany sposób.

Re: Z oficjalnej...

#1070
wijamurzyn pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:51
Zastanawiam się jaki poważny trener będzie chciał przyjść do takiego kurwidołka
Pomijając to jaki niemsak to może budzić u kibiców: taki który nie ma obecnie pracy. Bez przesady, że ktoś się będzie wahał, jeśli co miesiąc nie ma wpływów na konto. I to jest smutne, bo wiadomo, że lepiej zwolnić trenera niż kilku piłkarzy, a piłakrze też wiedzą, że zawsze jakiś trener się skusi na posadę. Dlatego czasami w klubach będąc ogonem kręcą psem.

Re: Z oficjalnej...

#1071
maverick pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:57
wijamurzyn pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:51
Zastanawiam się jaki poważny trener będzie chciał przyjść do takiego kurwidołka
Piotr Plewnia trener na lata. I żeby nie było jak szanuje Dietmara to zawsze liczyłem na Piotrka. Problem w tym ze nie szanujemy ludzi. Rozstać się można z każdym ale trzeba to zrobić w cywilizowany sposób.
Tylko że Plewnia nie ma uprawnień, może tylko prowadzić do końca sezonu (i to tylko dzięki jakimś tam znajomościom w PZPNie, bo normalnie trener tymczasowy może prowadzić drużynę w 3 meczach).

Re: Z oficjalnej...

#1072
respest pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:58
wijamurzyn pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:51
Zastanawiam się jaki poważny trener będzie chciał przyjść do takiego kurwidołka
Pomijając to jaki niemsak to może budzić u kibiców: taki który nie ma obecnie pracy. Bez przesady, że ktoś się będzie wahał, jeśli co miesiąc nie ma wpływów na konto. I to jest smutne, bo wiadomo, że lepiej zwolnić trenera niż kilku piłkarzy, a piłakrze też wiedzą, że zawsze jakiś trener się skusi na posadę. Dlatego czasami w klubach będąc ogonem kręcą psem.
Z takich trenerów bez pracy to pierwszy mi przychodzi na myśli Brede, chociaż jak sobie przypomnę to jego Podbeskidzie i ich grę w defensywie w tym sezonie to mam wątpliwości.

Re: Z oficjalnej...

#1073
Maciej Grygierczyk na twitterze:
Prezes Odry Opole, Tomasz Lisiński, o zwolnieniu Dietmara Brehmera.

- Wynik sportowy w żaden sposób nie miał wpływu na naszą decyzję. Był satysfakcjonujący i nie ta kwestia zadecydowała o utracie zaufania klubu do trenera.

Re: Z oficjalnej...

#1074
wijamurzyn pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 14:00
maverick pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:57
wijamurzyn pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 13:51
Zastanawiam się jaki poważny trener będzie chciał przyjść do takiego kurwidołka
Piotr Plewnia trener na lata. I żeby nie było jak szanuje Dietmara to zawsze liczyłem na Piotrka. Problem w tym ze nie szanujemy ludzi. Rozstać się można z każdym ale trzeba to zrobić w cywilizowany sposób.
Tylko że Plewnia nie ma uprawnień, może tylko prowadzić do końca sezonu (i to tylko dzięki jakimś tam znajomościom w PZPNie, bo normalnie trener tymczasowy może prowadzić drużynę w 3 meczach).
Tak oczywiście, pisałem to abstrahując od jego uprawnień.

Re: Z oficjalnej...

#1075
Jedna rzecz mnie jeszcze niepokoi. Plewnia ma prowadzić drużynę do końca sezonu. Czyli ewentualnie nowy trener przyjdzie po sezonie i będzie miał chwilę na przygotowanie drużyny i żadnego wpływu na transfery.
Nie lepiej jakby nowy trener zaczął pracę jak najwcześniej i już robił podwaliny pod drużynę na nowy sezon ? Ocenił na spokojnie aktualny stan. Sądował nowych zawodników.
cron