Z oficjalnej...

#1
Zagłębie Lubin jest pierwszym klubem piłkarskim, od którego otrzymaliśmy oficjalne gratulacje z okazji awansu do III ligi. Co do przyjaźni, jaka od lat łączy kibiców obu naszych klubów nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczyło uczestniczyć w ostatnim meczu naszej drużyny w Opolu, aby zobaczyć to na własne oczy (na zdjęciu). Za gustowną paterę (poniżej) i życzenia dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy przyjaciół z Lubina!
http://oderkaopole.pl/index.php?option= ... a-z-lubina
Obrazek
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#9
Począwszy od najbliższej rundy, aby wejść na mecz drużyny seniorów OKS-u, trzeba będzie posiadać "Meczową Kartę Kibica". Dokument ten będzie miał swój niepowtarzalny numer i zawierać będzie imię i nazwisko oraz pesel uczestnika zawodów. Karta wydawana będzie na podstawie dowolnego dowodu tożsamości, jednorazowo na okres dwóch lat, a jej koszt zakupu to symboliczny 1 złoty.

"MKK" będzie trzeba okazać w kasie i tylko na tej podstawie kibic będzie mógł otrzymać karnet lub bilet na mecz. Powyższe działania podyktowane są zaleceniem Komendanta Miejskiej Policji w Opolu w oparciu o "Ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych" z dnia 20 marca 2009 roku cyt:

Rozdział 3

Bezpieczeństwo meczu piłki nożnej

Art. 13. 1. Organizator meczu piłki nożnej zapewnia identyfikację osób uczestniczących w tej imprezie, niezależnie od obowiązków i wymogów, o których mowa w art. 6.

2. Obiekty wykorzystywane do prowadzenia rozgrywek meczów piłki nożnej w ramach ligi zawodowej wyposaża się w kompatybilne między sobą elektroniczne systemy identyfikacji osób, służące do sprzedaży biletów, kontroli przebywania w miejscu i w czasie trwania meczu piłki nożnej oraz kontroli dostępu do określonych miejsc.

3. Systemy, o których mowa w ust. 2, tworzy się w zgodzie z zasadami określonymi przez podmiot zarządzający rozgrywkami ligi zawodowej w porozumieniu z właściwym związkiem sportowym.

4. Zakres przetwarzanych danych identyfikujących osoby uczestniczące obejmuje:

1) w przypadku meczu piłki nożnej - imię i nazwisko oraz numer PESEL, a w razie gdy nie został on nadany - rodzaj, serię i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość;

2) w przypadku rozgrywek meczów piłki nożnej w ramach ligi zawodowej - imię i nazwisko, wizerunek twarzy oraz numer PESEL, a w razie gdy nie został on nadany - rodzaj, serię i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość.

5. Dane, o których mowa w ust. 4, są przechowywane przez organizatora przez okres 2 lat od dnia odbycia się meczu piłki nożnej.Art. 15. 1. Sprzedaż biletu wstępu na mecz piłki nożnej lub przekazanie innego dokumentu uprawniającego do przebywania na nim określonej osoby następuje po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

2. Na bilecie wstępu na mecz piłki nożnej lub na innym dokumencie uprawniającym do przebywania na nim umieszcza się dane, o których mowa w art. 13 ust. 4 pkt 1, oraz numer miejsca siedzącego, którego dotyczy ten bilet lub dokument uprawniający do przebywania na meczu."Meczową Kartę Kibica" będzie można nabyć w kasach przed każdym meczem OKS-u. Karta wydawana jest także w siedzibie klubu w dni powszednie od 10.00-16.00. Serdecznie zapraszamy do niezwłocznego nabywania dokumentu. Pozwoli to na uniknięcie ewentualnych kolejek w oczekiwaniu na wydanie kart w dniu meczu.

Uwaga! Do kupna biletu bądź karnetu uprawniać będą posiadane już Karty Kibica "Oderki" Opole. Wszystkie pozostałe karty kibica z lat ubiegłych nie będą honorowane!
http://oderkaopole.pl/index.php?option= ... o-z-qkartq
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#10
W piątek, o godzinie 19:00 w auli Politechniki Opolskiej odbędzie się spotkanie z rodzicami i z dziećmi z roczników 1999-2006 dotyczące otwarcia przy naszym klubie szkółki "Coerver Coaching Performer". Zapraszamy zarówno wszystkich rodziców i dzieci które już trenują na Oleskiej oraz rodziców z dziećmi, którzy chcą do nas dołączyć.

Powyższa metoda szkolenia młodzieży sprawdziła się w tak wyśmienitych klubach jak Manchester United, AC Milan, Bayern Monachium czy Arsenal Londyn. Byłby to kolejny krok i etap rozwoju szerokiego programu szkolenia systematycznie podnoszący poziom rozwoju młodych piłkarzy. Serdecznie zapraszamy!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#11
Rodzinny Lewiatan

Klub kończy przygotowania do inauguracji piłkarskiej wiosny na Oleskiej. Udało się nam pozyskać partnera, który począwszy od najbliższej soboty zaopiekuje się utworzonym na trybunach „Sektorem rodzinnym”. Firma Lewiatan, bo o niej mowa dbać będzie o to, by w miejscu tym rodzice i ich pociechy mogły znaleźć wszelkiego rodzaju atrakcje, które zapewni sektorowy animator. Oprócz upominków, konkursów i dobrej zabawy, najmłodsi wybierać będą swojego piłkarza meczu, który liczyć może od nich na kosz niespodziankę. Serdecznie zapraszamy na Oleską!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#12
Już od dziś (11 kwietnia dop. Rudy) nabywać można bilety na mecz sezonu z ROW-em Rybnik, jaki nasz zespół rozegra 23 kwietnia, w Wielką Sobotę, o godzinie 16.00. Zapraszamy do sekretariatu klubu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-16.00. Sprzedaż wejściówek na to spotkanie oczywiście za okazaniem Meczowej Karty Kibica.
http://www.oderkaopole.pl/index.php?opt ... eda-na-row
Nie, nie chcemy was tu!
To nasz kraj!
Nie nie chcemy was tu!
I nie cofniemy się!

Re: Z oficjalnej...

#13
Zarząd klubu osiągnął porozumienie w sprawie wynajmu kompleksu treningowego przy Północnej. Postęp w negocjacjach stał się możliwy dzięki włączeniu się do rozmów wiceprezydenta miasta pana Krzysztofa Kawałki. Do najważniejszego meczu w sezonie z ROW-em Rybnik nasza ekipa przygotowywać się będzie ponownie w Centrum Sportu.

Klub dogadał się także w kwestii opłat i od miesiąca maja płacił będzie MOSiR-owi 3 500 zł. ryczałtu za dzienny trzygodzinny trening z wykorzystaniem pełnej infrastruktury obiektu. To w dalszym ciągu i tak znacznie więcej niż zakładał klubowy budżet, ale dużo mniej niż ostatnie propozycje MOSiR-u. Nie zmienia to faktu, że plan wydatków na rok 2011 zarząd klubu będzie musiał w najbliższym czasie wnikliwie przeanalizować
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#14
Można oglądać wiosenne bramki naszej drużyny.. Od kilku dni funkcjonuje specjalny kanał multimedialny, który oferuje obszerne relacje z meczów OKS-u. Rejestracją spotkań i przygotowaniem relacji zajmuje się firma Delaflow.com z Opola, świadcząca usługi w zakresie produkcji telewizyjnej i filmowej. Za konsultację dziennikarską przygotowywanych materiałów odpowiada Mateusz Magdziarz, znany choćby z nieistniejącej już TV Oplskiej, aktualnie dziennikarz portalu 24Opole.pl.
- Materiał video z meczu przygotowany w dobrej jakości obrazu to świetny materiał poglądowy dla sztabu trenerskiego i z przyjemnością będziemy z takiego przywileju korzystać - przyznaje trener Dariusz Kaniuka.
http://www.youtube.com/user/OderkaOpoleTV

Re: Z oficjalnej...

#15
Opolski Związek Piłki Nożnej otrzymał pismo, a klub jego kopię do wiadomości, w którym Komenda Miejskiej Policji w Opolu prosi związek o zmianę godzin rozgrywania meczów OKS-u ze Skalnikiem Gracze i Startem Bogdanowice. Jako powód podano zły stan widoczności trybun podczas monitorowania obiektu w warunkach oświetlenia jupiterów. Nie pozostaje nam nic innego, jak korekta terminarza i dostosowanie się do pory obligatoryjnej 26 i 28 kolejki w III lidze.
jakos tyle lat im nie przeszkadzalo...

Re: Z oficjalnej...

#16
kolejna wiadomośc z oficjalnej... smutni panowie z KMP ustalili, iż nie moga skutecznie monitorować trybun jak gramy przy światłach, więc kolejne dwa meczu u siebie nie gramy przy światłach..... zainteresowani wiedzą, że na meczu z V.Ch. było dwóch (trzech??) takich smutnych panów (siedzieli obok samochodu pogotowia). Donek zarządził?

Re: Z oficjalnej...

#17
"Opolski Związek Piłki Nożnej otrzymał pismo, a klub jego kopię do wiadomości, w którym Komenda Miejskiej Policji w Opolu prosi związek o zmianę godzin rozgrywania meczów OKS-u ze Skalnikiem Gracze i Startem Bogdanowice. Jako powód podano zły stan widoczności trybun podczas monitorowania obiektu w warunkach oświetlenia jupiterów. "
CZYŻBY POSZUKIWALI WÓTÓW BGOGDANOWIC I GRACZY ?

Re: Z oficjalnej...

#18
Wydział Gier OZPN przyjął wniosek Rozwoju Katowice o nie przyjmowanie zorganizowanych grup kibiców gości na swój stadion. Dotyczy to wszystkich meczów katowiczan, które pozostały im do rozegrania tej wiosny. Przypomnijmy, że spotkanie z Rozwojem OKS ma rozegrać 4 czerwca o godzinie 17.00. Powodu decyzji działaczy z Katowic nie podano.

Re: Z oficjalnej...

#19
Kasica84 pisze:Wydział Gier OZPN przyjął wniosek Rozwoju Katowice o nie przyjmowanie zorganizowanych grup kibiców gości na swój stadion. Dotyczy to wszystkich meczów katowiczan, które pozostały im do rozegrania tej wiosny. Przypomnijmy, że spotkanie z Rozwojem OKS ma rozegrać 4 czerwca o godzinie 17.00. Powodu decyzji działaczy z Katowic nie podano.
Pewnie zastosowali się do decyzji PZPN, aby nie wpuszczać zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych.
ODRA OPOLE 1945

Re: Z oficjalnej...

#21
Geordie's pisze:
Kasica84 pisze:Wydział Gier OZPN przyjął wniosek Rozwoju Katowice o nie przyjmowanie zorganizowanych grup kibiców gości na swój stadion. Dotyczy to wszystkich meczów katowiczan, które pozostały im do rozegrania tej wiosny. Przypomnijmy, że spotkanie z Rozwojem OKS ma rozegrać 4 czerwca o godzinie 17.00. Powodu decyzji działaczy z Katowic nie podano.
Pewnie zastosowali się do decyzji PZPN, aby nie wpuszczać zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych.
Pieski.PO...zesrali się ze strachu i szkoda kasy na pampersy.. ha ha ha

Re: Z oficjalnej...

#22
Wydział Gier przychyla się do wniosku Komendy Miejskiej Policji wyznaczając zawody III ligi Oderka Opole – Skalnik Gracze dnia 21.05 2011. z godz 19:30 na godz. 18:00 oraz Oderka Opole – Start Bogdanowice z dnia 01.06.2011 godz. 20:00 na godz.18:00, czytamy w komunikacie OZPN. Nie pozostaje nam nic innego, jak zmienić po raz kolejny terminarz i zaprosić na powyższe mecze.
Odra jest najważniejsza !

Re: Z oficjalnej...

#25
Opolski Związek Piłki Nożnej nie wprowadził żadnych zakazów dotyczących uczestnictwa w meczach III ligi opolsko-śląskiej grup kibiców gości. To odpowiedź na szereg zapytań ze strony kibiców naszego klubu, którzy zamierzają do końca dopingować swoją drużynę, także poza Opolem. W zasadzie sprawa dotyczy jednego już tylko występu OKS-u w charakterze gościa.

28 maja niebiesko-czerwoni pojadą do Pawłowic Śląskich, by zmierzyć się z Pniówkiem. Byłoby to dla naszych kibiców ostatnie w tym sezonie spotkanie wyjazdowe z ich udziałem. Jak już informowaliśmy fanów gości nie życzą sobie władze Rozwoju Katowice, który do końca rundy wiosennej rozgrywał będzie mecze bez ich udziału. Ten pojedynek odbędzie się 4 czerwca.

Sprawę zbadaliśmy u źródła. - Nie widzę powodów, by mieliśmy cokolwiek zmieniać i kibice gości mieliby nie oglądać meczów swoich drużyn w klasach rozgrywkowych, które prowadzimy. Mamy swoją autonomię i z niej korzystamy. Oczywiście jeśli zajdzie uzasadniona potrzeba i przypadek zmiany tej decyzji, dostosujemy się do niej - powiedział nam prezes OZPN Marek Procyszyn.
Nie, nie chcemy was tu!
To nasz kraj!
Nie nie chcemy was tu!
I nie cofniemy się!
cron