Re: Z oficjalnej...

#930
jednym słowem to nowa strona jest zjebana

na komputerze kafelki maja wielkość mikroskopijny (trzeba popatrzeć w dole strony na jaki odnośnik się najechało - o dziwo na komórce te kafelki są widoczne idealnie - niestety to jedyna rzecz jaka działa na komórce, bo w co by się nie kliknęło nie przekierowuje dalej) jak już się wejdzie w kafelke na strone główną, to zdjęcia rozjechane a jak się zescroluje niżej to herby klubów są tak duże ze na siebie nachodzą (herb Stomilu nachodzi na herb Odry) a po prawej herb Jastrzębia wielkość ma chyba ok, natomiast herb Odry jest tak duży że nachodzi na wynik i widać tylko pół "3".

nie wiem czy ktoś to testował przed wprowadzeniem tego, ale wydawać by się mogło że nie
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Z oficjalnej...

#935
kornik pisze:
piątek, 8 marca 2019, 12:43
Widzę że dużo osób ciśnie bekę z Odry na twiterze.Grafika też mamy zajebistego.
Wydaje mi się że ta grafika na dzień kobiet ma być pewnego rodzaju karykaturą, coś w tym stylu.
Załączniki
IMG_20190308_134644.jpg
IMG_20190308_134644.jpg (252.46 KiB) Przejrzano 11177 razy

Re: Z oficjalnej...

#937
Oficjalna to jakiś wehikuł czasu.
- Newsy i fotki zaraz po meczu = teraźniejszość
- następny mecz ze Stomilem i poprzedni z puszczą = przyszlosc
- tabela z przed wigier = przeszłość

"Lolelkoster" emocjonalny normalnie ;-)

... a bilety..... pl nie działają - system przeciążony, sprzedano 11K biletów w 4 godziny ;-)

Re: Z oficjalnej...

#947
LooZ^ pisze:
piątek, 15 marca 2019, 15:02
Wiadomo, powinni masakrować całą Polskę po 6:0. Czy na pewno o to chodzi w szkoleniu 15 latków?
Demagogia. Ale jeżeli będą przegrywać mecze, to spadną z CLJ, a gra z przeciwnikami na wysokim poziomie jest również elementem szkolenia. Jakoś najlepsze szkółki w Polsce mają też wyniki w CLJ, więc nieprawda jest, że wyniki nie mają żadnego znaczenia. Nie są najważniejsze, ale nie są też nieważne.
Zamiast upajac się tym, że mamy takie super szkolenie, może warto próbować dążyć do najlepszych?

Re: Z oficjalnej...

#948
Wstałeś lewą nogą czy o co chodzi? Czy ja powiedziałem, że to najlepszy rocznik w Polsce? To najlepszy rocznik w Odrze, nikt nie mówi, że od jutra rozjebią reprezentację Lecha, Legii I Zagłębia. A jeden mecz nie jest wyznacznikiem niczego, chyba że twoim zdaniem Miedź jest lepszą drużyną niż Lech.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron