Re: Z oficjalnej...

#1230
Powstaje nowy hymn Odry Opole hmm....
Oby przyjał sie przez kibicow. Nie taka to prosta sprawa. Ale tak na marginesie, to Odra hymn swoj juz miała I o czym wiekszosc pewnie nie wie jest to dzisiejszy hymn kibicow Lecha Poznan. Tak tak. W latach 70-tych kiedy kibice Odry rzadzili i biesiadowali sobie po Polsce, a jezdzilismy czesto, nie tylko na mecze. Na jednym z takich nadmorskich wyjazdow, na polach namiotowych rozbrzmiewały wesołe piesni w akompaniamencie gitar. Wiekszosc tych piosenek była znana wsrod młodziezy, były o k...ie Leninie, Czarnej kawie, ale wiele wymyslaliśmy sami na poczekaniu, po kilku piwach. I podczas jednego z takich wypadów w Polske dawny zapomniany juz kibic Odry Opole, Zbyszek " Siwy " z Dambonia ( dzisiaj żyje w Canada), ułożyl piesn naszej Odry
" Kiedy tłum przez miasto gna..... ". Śpiewalismy to na okrągło. A potem, kazdy juz wie jak potoczyła sie nasza historia. Odra spadła w niebyt na 30 lat, a Lech skradł nam pieśń i stał sie kibicowska i piłkarska potegą na miare
i realie Polski. Dzis piesn - hymn tworza nam prawdziwi artysci i całe szczescie, ze sa to ziomale z Opola, wiec moze włoza tam nie tylko ładne słowa i nuty, lecz rowniez troche duszy i serducha. Tak jak my dawniej uwielbiajac nasz klub tworzylismy piesni ku chwale niebieskoczerwonym.

Re: Z oficjalnej...

#1243
Miałem kartę kibica ważną do lipca 2023 roku.
W zeszłym sezonie posiadałem karnet, na ten sezon też wykupiłem.
Informacją była taka, że karnet jest doładowany na karcie kibica.
Pisałem wiadomość przez FB do klubu, żeby się upewnić, czy mimo wszystko muszę odebrać karnet. Nikt nie odpisał. Dobrze, że przejazdem byłem w Opolu w poniedziałek, to podszedłem do kasy klubowej.
Jak się okazało, gdybym nie odebrał osobiście karnetu, to nie wszedlbym na poniedziałkowy mecz na karcie kibica!
Po odebraniu karnetu, automatycznie karta kibica przedłużyła mi się do lipca 2024 roku.

Re: Z oficjalnej...

#1249
Dziś mija 45 lat od ostatniego meczu Odry na własnym boisku w europejskich pucharach. Był to zarazem jedyny występ na Oleskiej w Pucharze UEFA. Ale kto by się w klubie tym interesował? Bo przecież trzeba by żyć klubem, wyściubić nos trochę dalej niż jego czubek. Nie ma pasji wśród tych ludzi, a bez niej tylko szarość…

Re: Z oficjalnej...

#1250
barakud pisze:
środa, 14 września 2022, 11:26
Dziś mija 45 lat od ostatniego meczu Odry na własnym boisku w europejskich pucharach. Był to zarazem jedyny występ na Oleskiej w Pucharze UEFA. Ale kto by się w klubie tym interesował? Bo przecież trzeba by żyć klubem, wyściubić nos trochę dalej niż jego czubek. Nie ma pasji wśród tych ludzi, a bez niej tylko szarość…
Ile trwa juz tak zalosna sytuacja. Uwazalem, ze przynajmniej czesc ludzi w tym klubie ma zadatki na profesjonalnych pracownikow. Ale jak widac ostatnimi miesiacami, a moze i latami, nie ma nic i nikogo. Podobnie z wynikami. Klub przypominajacy mi bardziej dawna remize strazacka w ktorej ochotnicy raz na jakis czas zbierali sie na popijawe lub potancowke. A potem caly tydzien zamkniete drzwi na klodke.
cron