Re: Z oficjalnej...

#1126
Niektórym grajka to mobbing by się może nawet przydał, to by więcej osiągnęli.

Widać że furiat i szaleniec, ale do tej pory jako postronny obserwator odbierałem to pozytywnie jako wyraz pasji i ambicji.

A że uważam że pasja jest w życiu najważniejszą to go polubiłem (vs smyla czy rumak naprawdę "grał" z drużyną), z drugiej jednak strony każda psychoza ma swoje granice, a że prawdy nie znamy ciężko wymyślić jak to było naprawdę ...

Niezależnie jednak od wszystkiego najgorsze jest to że zamiast budować markę i potęgę popisujemy sie zagrywką (niezależnie od powodów) rodem z 3b, a cała Polska z nas się śmieje.

Re: Z oficjalnej...

#1127
Ja nie wiem jaka jest prawda, więc nie stawiam się po żadnej ze stron, chociaż "ciężki" charakter Didiego nie jest żadną tajemnicą. Tylko jest wąska granica między wymaganiami, a np wyzwiskami czy rzucaniem w piłkarzy rzeczami (nie sugeruję, że tutaj się tak działo, bo nie wiem). Był już w Odrze parę lat temu trener który uwielbiał rzucać w piłkarzy twardymi przedmiotami, przez co jeden prawie stracił oko, a potem rozwiązał kontrakt z klubem.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1129
Z drugiej strony, jeśli zarzuty są tak poważne to moim zdaniem z klub z całą otwartością powinien je zaadresować - "piłkarze zarzucili trenerowi mobbing psychiczny, a my po zweryfikowaniu informacji w kilku źródłach i rozmowie z trenerem postanowiliśmy zwolnić trenera z obowiązku świadczenia pracy".
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1130
Uważam że lepiej nie wchodzić na poziom "magla" .
Jeśli istotnie D. ma problemy emocjonalne to wymiana zdań byłaby niekończącą się historią, no chyba że przegnie. Wydali komunikat i na tym powinno się skończyć. Tak lepiej dla dobra Klubu

Re: Z oficjalnej...

#1131
No i konferencję prasową D. organizuje jutro o 9.00 pod Ratuszem .
TVP regionalne już zaciera ręce. Będzie ich gwiazdą.
To nie jest normalne zachowanie szanującego się trenera.
Już chyba wszystko jasne w sprawie. To po prostu pieniacz.

Re: Z oficjalnej...

#1133
Na co dajmy mu szansę? Robi niezdrowy szum. Zwolnili bo mogli, taka dola trenera, zresztą każdego z nas.
Nie opluli w komunikacie. i na tym powinno się skończyć. Nie podejrzewam że będzie jutro wychwalał Zarząd i Prezydenta, no chyba że się mylę.....

Re: Z oficjalnej...

#1141
Wchodzę sobie o 22 na 90minut, a tam info o tym, że Plewnia trenerem Odry. Zacząłem czytać na forum i sam nie wiem co o tym myśleć...

Na razie, nie przesądzając o powodach zwolnienia, mam jeden wniosek - Brehmer przejął inicjatywę w mediach i to go zgubi. Trenerzy są zwalniani, ale raczej rzadko odstawiają cyrk. Chociażby dlatego, żeby nie robić sobie opinii awanturnika, bo przecież to wpłynie na postrzeganie przez kolejnych potencjalnych pracodawców. Biorąc pod uwagę akcję z konferencją, tweety itd, faktycznie tej choroby psychicznej wykluczyć nie można... ;)
Klub powinien na spokojnie się przygotować aż Brehmer się wystrzela, a później Lisiński w jakimś większym wywiadzie powinien to raz i konkretnie wyjaśnić. Bez bawienia się w kurtuazję, bo ze strony trenera jej nie ma. A niestety z tymi zwolnieniami trenerów to robi się coraz większy smród, mimo że ciężko te zwolnienia ze sobą powiązać w jakąś logiczną serię. Furlepę zwolnili piłkarze, Rumak był totalnym nieporozumieniem i najgorszym trenerem w historii Odry (wliczając nawet okresy bez trenera), ale zarząd się skompromitował komunikatem. Dlatego teraz trzeba to jakoś ładnie medialnie ograć.

A czy mi szkoda tego zwolnienia? Tak, głównie ze względu na pewną stabilizację. Sama gra nie porywała, jakiś geniusz trenerski to z Brehmera nie jest, więc zamiana na Plewnię jakoś mi nie przeszkadza.

P.S. Brzęczek jak dla mnie może być - byłoby medialnie, byłoby ciekawie. Trener też z niego niezły, mimo że jako selekcjoner absolutnie się nie sprawdził. Ale do czego to doszło, żeby kibice Odry narzekali, że trenerem może zostać ledwo co zwolniony selekcjoner. Albo wy wybrzydzacie, albo ja mentalnie zostałem w III lidze. ;)

Re: Z oficjalnej...

#1145
maverick pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 19:12
LooZ^ pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 19:05
Dla równowagi, osoby z klubu z którymi rozmawiałem stawiają tezę, że didi ma "problemy psychiczne" i jest "niestabilny psychicznie" tudzież "chory psychicznie", a jeden z piłkarzy niedawno chciał nawet rozwiązania umowy z winy klubu ze względu na mobbing.
Widzisz i tu kłania się wizja klubu. Przecież sami gościa wybrali, nikt tego za nich nie zrobił. Wcześniej wzięliśmy Rumaka który myślał ze jesteśmy zaściankiem a on Panem na folwarku, teraz nowy zarząd wybiera świra. Nie wiem może ktoś się po prostu na piłce nie zna? Ile razy można się mylić?
Tyle, ze to byl chyba inny zarzad. Nie nalezy wszystkich wsypywac do jednego worka. Trzeba jak w normalnym panstwie prawa, poczekac do konca i wyjasnic sprawe. Wierze, ze dowiemy sie prawdy. Najpierw bylem przekonany, ze to Janus z Piechem bo juz od dawna rzadzili w szatni. Potem doszedl niespodziewanie Kuchta. Nastepnie dowiadujemy sie, ze trener ma swoich pupili, ktorych sprowadzil, a na koniec okazuje sie, ze trener nie do konca jest stabilny psychicznie, mozliwe, ze niepoczytalny i niebezpieczny. Do tego dochodzi spotkanie wladz miasta z PZPN i Bonkiem. Troche duzo tego jak na jeden dzien i wiele spekulacji a zadnych faktow. Mam nadzieje, ze wkrotce dowiemy sie wiecej i przede wswzystkim prawdy. A z pluciem na pilkarzy, a szczegolnie na klub - powstrzymajmy sie jeszcze, bo dla mnie to tak jak srac na swoja wlasna rodzine. Troche respektu panowie dla samych siebie i dla herbu. Nowy pilkarz, nowy trener, nowy prezes ale to NASZ KLUB.
PS. Napisalem to nie do ciebie, tylko ogolnie do nas wszystkich pod twoim wpisem.

Re: Z oficjalnej...

#1146
Przeskoczę w czasie i do innej dyscypliny. Był sobie trener który według szerokiej opinii "znafcóf" był szaleńcem, zamęczał drużynę, wybierał do składu nie tych ktorych opinia chciała, Treningi prowadził szokujaco. Fantazjował. Dziennikarze i działacze pukali się w czoło ,już go wywalali poza margines. Podsumowując- KAT dla zawodnikow. I co ? Złoto na olimpiadzie, złoto na mistrzostwach świata. Wnioski ? Sami wyciągnijcie ?

Re: Z oficjalnej...

#1147
zestan pisze:
środa, 17 marca 2021, 7:09
Przeskoczę w czasie i do innej dyscypliny. Był sobie trener który według szerokiej opinii "znafcóf" był szaleńcem, zamęczał drużynę, wybierał do składu nie tych ktorych opinia chciała, Treningi prowadził szokujaco. Fantazjował. Dziennikarze i działacze pukali się w czoło ,już go wywalali poza margines. Podsumowując- KAT dla zawodnikow. I co ? Złoto na olimpiadzie, złoto na mistrzostwach świata. Wnioski ? Sami wyciągnijcie ?
Gdyby to było takie proste, ze zawodników zajedzie się na treningach, wypruje flaki, a na koniec zmiesza z błotem, to byśmy Hiszpanów rozjeżdżali po 10:0.
cron