Re: Z oficjalnej...

#1102
Ja bym był jednak wstrzemięźliwy z jechaniem po piłkarzach, bo konflikty i żale były, ale takie są w każdym klubie. Z tego co słyszę to nie takie było główne tło rozstania, a kwestie kontraktowe i brak chemii po nieudanej próbie podpisania kontraktu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1103
Bez każdego za.nich (jeśli to oni) byśmy sobie poradzili a wywalanie trenera "na prośbę" piłkarzy to jakaś kpina. Zarząd powinien albo starać się sprawę wyprostować albo stać murem za trenerem i wyjebać buntowników a nie jego.

Re: Z oficjalnej...

#1104
Przyznam, że zaczął mnie niepokoić fakt spotkania AW i Zarządu z Bońkiem, w końcu Pan Trener Brzęczek, mający biznesy w Opolu i syna w Opolu, dalej pozostaje pracownikiem PZPNu...
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1107
LooZ^ pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 17:13
Przyznam, że zaczął mnie niepokoić fakt spotkania AW i Zarządu z Bońkiem, w końcu Pan Trener Brzęczek, mający biznesy w Opolu i syna w Opolu, dalej pozostaje pracownikiem PZPNu...
Jego przygoda z reprezentacją trochę przysłania fakty, bo to na polskie warunki nie jest aż taki zły trener. Mielibyśmy top3 trenerów w pierwszej lidze. Tak czy siak jak dla mnie to abstrakcja.

Re: Z oficjalnej...

#1108
rogal pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 17:15
Niemożliwe aby nas było stać na Brzęczka.
Zawsze się można dogadać, np w trakcie prywatnego spotkania Prezydenta Miasta z Prezesem PZPNu, nie?

Niech PZPN płaci dalej część, niech Odra coś płaci, a do domu blisko (Truskolasy 65km od Opola), firma pod nosem, syn pod nosem (mieszka i ma firmę w Opolu)...
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1111
W Sumie to powinnismy sie przyzwyczaic do takich absurdow na lawce trenerskiej w najnowszej historii Odry
Najpierw zwolnienie Zurawia, chwilowe jego przywrocenie i znowu zwolnienie. Furlepa po dwoch awansach, Rumak po kuriozalnym oswiadczeniu, Bremher bo chuj wi co
Do worka mozna tez dorzucic Smolke, ktory przeszedl do Zawiszy a z nim tez pod koniec byl zgrzyt
No i niedoszly Brede, ktory po nieudanych rozmowach na pol Polski krzyczal jak to Odra go wychujac chciala.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Z oficjalnej...

#1112
LooZ^ pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 17:19
rogal pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 17:15
Niemożliwe aby nas było stać na Brzęczka.
Zawsze się można dogadać, np w trakcie prywatnego spotkania Prezydenta Miasta z Prezesem PZPNu, nie?

Niech PZPN płaci dalej część, niech Odra coś płaci, a do domu blisko (Truskolasy 65km od Opola), firma pod nosem, syn pod nosem (mieszka i ma firmę w Opolu)...
a przypadkiem Brzęczkowi nie kończy się kontrakt po Euro? Plewnia ma być do końca sezonu, więc od nowego sezonu PZPN nie miałby nic wspólnego z Brzęczkiem.

Re: Z oficjalnej...

#1113
Możliwe, nawet jeśli to:
- po 3 latach pracy w PZPNie jest kilka mln pln do przodu;
- nikt się o niego raczej zabijać nie będzie;
- i tak sporą część czasu spędza w Opolu;
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1117
Najbardziej wyszydzany i znienawidzony trener ostatnich lat, tak tylko przypomnę. Nie mam absolutnie poczucia, że ktoś się będzie o niego zabijał, a już na pewno nie za gigantyczną kasę.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1124
Dla równowagi, osoby z klubu z którymi rozmawiałem stawiają tezę, że didi ma "problemy psychiczne" i jest "niestabilny psychicznie" tudzież "chory psychicznie", a jeden z piłkarzy niedawno chciał nawet rozwiązania umowy z winy klubu ze względu na mobbing.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Z oficjalnej...

#1125
LooZ^ pisze:
wtorek, 16 marca 2021, 19:05
Dla równowagi, osoby z klubu z którymi rozmawiałem stawiają tezę, że didi ma "problemy psychiczne" i jest "niestabilny psychicznie" tudzież "chory psychicznie", a jeden z piłkarzy niedawno chciał nawet rozwiązania umowy z winy klubu ze względu na mobbing.
Widzisz i tu kłania się wizja klubu. Przecież sami gościa wybrali, nikt tego za nich nie zrobił. Wcześniej wzięliśmy Rumaka który myślał ze jesteśmy zaściankiem a on Panem na folwarku, teraz nowy zarząd wybiera świra. Nie wiem może ktoś się po prostu na piłce nie zna? Ile razy można się mylić?
cron